Oldal 1, Össz.:4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 36

Téma: Vitatéma a 2017. évi újdonságokról.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Question Vitatéma a 2017. évi újdonságokról.

Sziasztok,

Bizonyára már olvastátok a sok-sok újdonságot, ami a 2017-es évben várható. Azt gondolom mindenki számára lesz meglepetés és örömteli változás.
    Aki még nem olvasta, az megtalálja a leírást ITT.

Kérlek írjátok meg mit gondoltok ezekről az újdonságokról! Véleményeitek nagyon fontosak számunkra. Akár negatív, akár pozitív.

Nos, halljuk ti mit gondoltok

A Ti Travian Legends csapatotok
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Bizonyára már olvastátok a sok-sok újdonságot, ami a 2017-es évben várható. Azt gondolom mindenki számára lesz meglepetés és örömteli változás.
    Aki még nem olvasta, az megtalálja a leírást ITT.

Kérlek írjátok meg mit gondoltok ezekről az újdonságokról! Véleményeitek nagyon fontosak számunkra. Akár negatív, akár pozitív.

Nos, halljuk ti mit gondoltok

A Ti Travian Legends csapatotok
    Nekem nagyon tetszik. És yeee én vagyok az első kommentelő is. A legjobb Travián játékos az első komenntelő.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Én szkeptikus vagyok, mivel ma van a szülinapom, így ezt csakis áprilisi tréfának tudom be!

Amúgy meg ha azt akarjátok, hogy többen játszanak jelentősen olcsóbbá kellene tenni a játékot!
    Tudom, hogy a fenntartás, az infrastruktúra stb. pénzbe kerülnek, de ha többen játszanának, akkor is befolyna az az összeg, ami most, sőt lehet több is és a játékosoknak is izgalmasabb lenne, mert szerver végére nem max 2-300 aktív játékos maradna!
    Legutolsó módosítás Horus del Kanta által; dátum: 2017-04-01 13:06.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Az 5. Tournament-es hír nem teljesen érthető nekem. A selejtezőket angol és arab barátainknál bonyolítjuk le, amit viszont nem tudok összepárosítani egyik hivatalos helyszínnel sem.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Akkor boldog szülinapot Neked Viszont a közleménynek fele sem tréfa ám

A játékos létszám nem csak az arany vásárláson múlik. Régen a Travian a maga játékával szinte egyedülálló volt a piacon. Mostanára viszont egymást érik a különböző játékok, így a játékos közönség is megoszlik. Jönnek-mennek a felhasználók és kipróbálnak új játékokat. Mindenhol ez a tendencia.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Akkor boldog szülinapot Neked Viszont a közleménynek fele sem tréfa ám

A játékos létszám nem csak az arany vásárláson múlik. Régen a Travian a maga játékával szinte egyedülálló volt a piacon. Mostanára viszont egymást érik a különböző játékok, így a játékos közönség is megoszlik. Jönnek-mennek a felhasználók és kipróbálnak új játékokat. Mindenhol ez a tendencia.
    Angol még oké de arabul se olvasni se írni nem tudok szóval ha a Finálé arab helyszinen lesz, hogy az ördögbe olvassam el azokat a betünek nem nevezhető kriszkraksz alakzatokat amiket az arabok használnak?

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Csabi, minden ilyen nemzetközi versenyen van magyar nyelvű opció is Ahhoz nem kell megtanulnod arabul, hogy ott játszhass
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Mar

Alapértelmezett

Tetszik nagyon ez a két új nép, az egyiptomit ki is próbálnám
    Tableten és okos telefonon is elérhető lesz a játék, ez alatt azt értitek, hogy lesz egy mobilalkalmazás hozzá, vagy marad a böngészés egy optimalizáltabb kinézetben?
    Igazából mind2 jól hangzik, van hogy mobilról jövök

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Mobil alkalmazás most is van, a TravMobi
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

1.: IDŐ:
    Már sok évvel ezelőtt is játszottam a Traviannal, az elmúlt évben ismét elkezdtem, de most, hogy nagyjából egy év letelt, egy időre be kell fejeznem. 3000 - 5000 arannyal szoktam végig játszani egy-egy szervert, de sajnos így is nagyon sok időt elvesz a munkától, mert nem lehet egy napra előre beállítani a dolgokat. Este a seregeknek aludni kellene, meg a játékosoknak se ártana. A munka és a tanulás látja kárát, meg persze a család.

2. TÁMADÓK:
    A játékban a támadó játékosok aránytalanul erősek, a védő katonák sokkal gyengébbek. A fal nem ér semmit, az első támadásnál lerombolják. Ha bejönnek az ereklyék, utána meg pláne, mert azokat szintén a támadók szerzik meg. Ha faluban kilövik a búza mezőket és raktárat, negatív búza fogyasztás esetén esély sincs az újjáépítésre, törölni kell a felhasználónak. Ezért van az, hogy néhány alvásmegvonásban szenvedő dilettáns végig tudja tarolni a szervert és a játék végére nem marad már játékos.

Ez a játék nem a keménységről és a stratégiáról szól. Legyél támadó játékos, és kerüld a munkát, a tanulást, a családot, a barátokat és főleg az alvást, éjjel-nappal ülj a játék előtt, hiszen a katonáid sem alszanak, akkor sikeres lehetsz a Travian világában.