Oldal 288, Össz.:289 ElsőElső ... 188238278286287288289 UtolsóUtolsó
Eredmény 2.871 től 2.880-ig , össz: 2889

Téma: Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Germánokkal?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Csak hogy kicsit informatívabbak legyünk, itt vannak az oázistermelések:

http://travian.kirilloid.ru/oases.php#s=1.40

(mondjuk azt nem tudom, melyik szerver, de kiigazodsz itt biztosan, és megtalálod a neked valót). Annyi baj van az oázissal, hogy bizonyos időn belül ismét tele lesz dögökkel. De általában addigra elég sok nyersit ki lehet fosztani 1-1 oázisból. Szerver elején, pláne t4-es szerókon, a legjobb farmolnivaló helyek. Még annyi, hogy sok egységgel nem érdemes rámenni, egyrészt mert nem termel olyan félelmetesen sokat, másrészt nehogy idő közben visszamásszanak az állatok, és csúnyát bukj rajtuk.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Regiztem germánnal új szeróra, valaki pro germán regisztrált még? Ha igen akkor mondja hogy hol van!

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Mivel senki sem válaszolt írok még tovább. Nos, felmértem a terepet, és nem tudom hogy sírjak, vagy nevessek. Komolyan, 7x7-ben több germán van mint római és gall együttvéve! A szeró szerint 23% a játékosoknak germán. Hát akkor ez akár azt is jelentheti, hogy az első napon minden geró északkeletre jött! Ami jó dolog, nagyon jó, hogy két 15 búzás van 13x13-mon belől, és plusz, van egy 9 búzás is. A küldikkel jól haladok, már a kaszárnyaépítés jön. Ha minden jól megy, holnap ilyenkorra min. 10 buzgóm lesz. Am mi a véleményetek az Exorcis-ról? Kicsit komolyan veszik magukat az első napon, nem?

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Szia!
    Ha germán vagyok, és iskolába jársz, és nincs sittered délelőttre és estére, akkor még van egy esélyed az aranyklubb, de különben hamar odalesz a sereged, mivel amint lejár a 3 nap, minden germán elindul jobbra balra, és elsőnek mennek a germánokra (mivel riválisok, valamint ugye a római), szóval mielőtt beleéled magad biztosítsd magadat, hogy amikor hazaérsz az várjon amit ott hagytál.. ne pedig egy kipucolt lecsontozott falu...

Amúgy az Exorcis klánról azt hallottam, hogy csak popra mennek játékosaik nem erősek, illetve nincs rutinjuk, abban látják az erőt, hogy népességre mennek és óriási szövetségrendszerük van, de aki ért a játékhoz az idővel kilép a klánból.. mert hát nem azt kapja amire számított..

Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

Mennyi a kezdővédelem a 2x-es szerveren?(bajnokság)???
    Legutolsó módosítás magyar által; dátum: 2013-03-16 20:15. Oka: eltévesztés

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

48 óra .

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Nagyon pöpec az új 4.2-es verzió végre valami jó is van ebbe a játékba Persze majd ott is lesz egy giga szövi és elrontja a játékomat
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Az aranyklub auto-kiteres opcio egy latvanyos marketingfogas, kezdok ellen jo, de aki be akar utni, be fog (katak nelkul is, csak kapjon el offline, tamadd es kiserjen haza, vagy legyenek csapdaban nala az egysegeid ha gall). A farmlista csak a jatek elejen jo valamire, kesobb ugyis kemlelessel lehet csak sok nyersit talalni 9marmint ha nem akarsz random vedesekbe futni). A buzamezo-kereso az egyetlen ertelmes opcio, azt meg kossz, de azert annyi arany... mennyi +25% termeles jon ki abbol? Inkabb megkerek valakit, hogy kuldje el a listat sargaban. Ha 4 visszautasit, az otodik mar csak elkuldi (eddig ahany embert kertem kuldott listat, hangnem kerdese).
    Legutolsó módosítás Gyros által; dátum: 2013-03-18 14:07.

Regisztrált
    2013. Mar

Alapértelmezett

"Inkabb megkerek valakit, hogy kuldje el a listat sargaban" Gyros ezt kifejtened??? nem ertem ?

__________________________________________________ __________________________________________________

http://www.travian.hu/?uc=hux2_22346 -ha segiteni szeretnel

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2013. Feb

Alapértelmezett

Bocs. ''Sarga'' az a level. Meg regi verzios szleng, mert kisargult a level ikon ha beerkezo uzeneted volt.