Oldal 280, Össz.:289 ElsőElső ... 180230270278279280281282 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 2.791 től 2.800-ig , össz: 2889

Téma: Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Germánokkal?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Jul

Alapértelmezett

Akkor most melyik? Mert nem akarok tévedni, és ha nem számit szabályszegésnek támadjak? mit gondoltok?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: aza99 Hozzászólás megtekintése
    Akkor most melyik? Mert nem akarok tévedni, és ha nem számit szabályszegésnek támadjak? mit gondoltok?
    Ha nekem lenne elég (minimum 100-120 fő) buzogányosom gondolkodás nélkül lerohannám.

Regisztrált
    2011. Jul

Alapértelmezett

Amúgy másik kérdésem ha normálba támadok akkor is csapdába eshetnek a katonáim? Ha megyek kiszabadítani őket normál támadásba?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Amúgy másik kérdésem ha normálba támadok akkor is csapdába eshetnek a katonáim? Ha megyek kiszabadítani őket normál támadásba?
    Igen, ha normál támadásban mész, akkor is csapdába eshetnek.

Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Eszt szabad? hogy nyersit küldjek és elengedi ez nem szabályszegés? És mit csináljak? küldjek vagy kockáztatok és támadjak?
    Elég gáz lenne, ha ez zsarolásnak számitana, az ilyen dolgok teszik tönkre a játékot, hogy jó játék helyett az MH-kal akarja valaki megoldatni a problémáját. Nyilván neki is volt vesztessége, miért lenne baj, ha a békkéért cserébe a vesztesség egy részének a megtéritését kéri ? Ha mondjuk azt kérte volna, hogy ird be helyettesnek, az már zsarolás lenne.

Más kérdés, hogy valamire való germán az ilyen gallokat megbünteti szerintem. Akkor támad, amikor már biztos a dolgában. Hogy ez mikor van ? Hát ahhoz érezni kell a szervert... Addig máshol probál a farmolásból bevételhez jutni, hogy sereget gyártson.

Kiwwi

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik startika's Avatar
    Regisztrált
    2009. May
    kor
    24

Alapértelmezett

Ez:
    zsarolás - ha a katonákat elfogó ajánlja először a nyersiért való elengedést
    üzletelés - ha a katonák tulaja ajánlja először a nyersiért való elengedést

Szerintem ez nem határon van, de nem zsarolás (hajszálon van persze, ez sokszor kb. attól függ, hogymilyen napja volt az mh-nak).
    Vállalok linkekhez, ref-linkekhez, oldalakhoz való képek készítését!

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    34

Alapértelmezett

Szerintem ez semmiképpen sem számít zsarolásnak, bár én nem vagyok döntéshozó (multihunter).
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Az lenne a kérdésem, hogy a germánoknál be lehet-e állítani, hogy ha megtámadják a (germán) falumat akkor az ott lévő katonák ne harcoljanak hanem elbújjanak így nem esik bajuk (mint a hősnél)?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Dr. House's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun
    kor
    34

Alapértelmezett

Igen, amennyiben előfizetsz az aranyklub szolgáltatásra. De ez az "elbújás" csak a főfaluban érvényes.
    "Én már csak ilyen vagyok. Hiszek az emberekben. Nem vagyok cinikus és nem célozgatok aljas módon. Inkább hiszem, hogy jó az ember. Maximum újra meg újra csalódok bennük..."

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Szuverén véleményem ezekhez a csapdás, elengedésért nyersit kérö gallokhoz : Egy germán ne legyen megalkuvó, mert akkor eleve nem neki való népet választott. Ha úgy gondolom van elegendö csapatom ahhoz, hogy kihozzam öket, válasz nélkül megyek a dutyiban lévö bakáimért. Ha pedig nincs még elég, akkor is van több lehetöséged.
    1. Meg sem várod, hogy ö írjon rád, TE írsz neki egy olyasmit, hogy "Elengeded, vagy menjek érte?" (kamuzz nyugodtan, ö nem tudja, hogy nincs elég bakád) Ilyenre egyébként vagy szó nélkül elengedni vagy most jön az, hogy nyersit kér

2. Ha már felajánlotta az üzletet és nincs mivel kiszabadítani, szintén kamuzz nyugodtan, írj valami olyasmit neki, hogy " Nem hiányoznak, van belölük böven, addíg tuti élnek míg nálad vannak, tartsd meg öket, ha hiányolom öket, kihozom."

3. Nem reagálsz a levélre, te sokkal gyorsabban és olcsóbban gyártasz egységet mint ö, gyárts elöbb eleget, aztán hozd ki. Ezt nem csak neked ajánlotta fel, elöbb-utóbb megtelnek a csapdái és kevesebb egységgel is ki tudod szabadítani a tieid.

MH-t meg hagyd ki a dologból, (ha) elég tökös gyerek vagy , elintézed nélküle.

De más germánok tuti tudnak még többet is
    Legutolsó módosítás Joys the real által; dátum: 2011-10-06 11:48.
    Joys the real