Oldal 273, Össz.:289 ElsőElső ... 173223263271272273274275283 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 2.721 től 2.730-ig , össz: 2889

Téma: Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Germánokkal?

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Mikuláska's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

De később ráb*szhatsz
    Ha kérdésed van írj!

http://www.travian.hu/?uc=hu1_31908

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Cupika's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Ha az elején rejtekezik,és nem hetente egyszer néz rá a falujára,ki tud költözni mielőtt lekatázzák!Most nyilván nem arról beszéltem,aki 3hónappal szerver kezdés után regisztrál.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

A rejtekhely az elején nagyon hasznos. Top farmerek voltunk, és mégis volt 3 rejtekhelyünk, hogy ne kelljen mpczni, ugye jobban megéri 3 rejtek, mint védekezés.

Regisztrált felhasználó most érkezett RANAGOL's Avatar
    Regisztrált
    2010. Dec

Alapértelmezett

Ez attól függ hogy ki lesz a közelében... Ha a 7x7 teli legózókkal, akkor ok. Ha nem, akkor kell majd 9db 10.sz rejtek (rablóbónusz miatt) az meg eliszi a termelésedet... Ha a közelben lesz 1 aktív germán, akkor neki már bőven lesz katája mire nekiállnál telepest csinálni, és miután felb*szod az agyát h soha nem visz tőled, akkor vagy ezért, vagy multiaccnak néz és azért szétszed...

Persze lehet szerencséd, és egy rakás építgetek tehát vagyok játékos vesz körül, de én inkább azt javaslom, érd el azt hogy a környezeted építsen ellened rejteket, (és ezt gallként mondom, szóval germánt inkább felejtsd el) ne te építsd erre a stratégiádat, mert ha be is jön, nagyon le fogsz maradni....

ha meg sikerrel kimenekültél, akkor az új falu építéséhez is kell nyersi, ahhoz meg piac kell, sok kereskedővel, és ha a sok rejtek azért kellet mert nem vagy elég aktív, akkor bizony a nyersanyagszállításod is olyan lassú lesz hogy mire a 2.falud felépül, a top játékosoknak már 6-8 lesz, kata hegyekkel, és ha új helyed nem a 300/300on van, akkor költözhetsz tovább...

Az 1. falu így, 2. meg úgy, stratégiához meg annyi hogy szerintem hülyeség. Pont.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Egyet értek RANAGOL-al, érd el, hogy a környezeted védekezzen.
    És itt át is léphetünk a "Támadó vs. Védő" fórumba.
    Már páran leírták korábban is, és nekem is ez a véleményem:
    Germánnal ha tudsz napi 4x15-30 percet foglalkozni ( ennyi legalább kell falunként 20-40 farmolás elindításához ) és van két gall védőd akik a későbbiekben tudják követni a játékstílusodat akkor még bármi is lehet
    De ettől még két rejteket fel szoktam minden faluban húzni, elég kellemetlen amikor a szomszéd ( az elején még azért vannak a 7x7-ben ) pont akkor jön a pár légióssal amikor mindenki elment melózni....
    Később meg lebonthatod az egyiket, láttam már germán faluban páncélkovácsot is ( én még a lándzsásokat sem mindenhol fejlesztem ki, bár a villámok ellen egész tűrhető ).

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: RANAGOL Hozzászólás megtekintése
    érd el azt hogy a környezeted építsen ellened rejteket, (és ezt gallként mondom, szóval germánt inkább felejtsd el) ne te építsd erre a stratégiádat, mert ha be is jön, nagyon le fogsz maradni....

ha meg sikerrel kimenekültél, akkor az új falu építéséhez is kell nyersi, ahhoz meg piac kell, sok kereskedővel, és ha a sok rejtek azért kellet mert nem vagy elég aktív, akkor bizony a nyersanyagszállításod is olyan lassú lesz hogy mire a 2.falud felépül, a top játékosoknak már 6-8 lesz, kata hegyekkel, és ha új helyed nem a 300/300on van, akkor költözhetsz tovább...
    Először is nem tud mindenki olyan jól, és nem mindenki akkora kocka, hogy szétüsse a szomszédságot. Másodszor pedig 300|300-on már bőven senki földje van, 200-as sugár az, ahol kiköltözött játékos még nagyjából érvényesülni tud. Hacsak nem speed-ről beszélsz, de azt meg nem ejtene foltot a becsületeden jelezni.

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Germánnal ha tudsz napi 4x15-30 percet foglalkozni ( ennyi legalább kell falunként 20-40 farmolás elindításához ) és van két gall védőd akik a későbbiekben tudják követni a játékstílusodat akkor még bármi is lehet
    Bocs, de ez gyáháháháhá. Későbbiekben egy dual/trial/poli-akkban talán elég, de az elején bizony órákat ott kell lenni mindenkinek, hogy folyamatosan mozogjon a sereg. 20 támadásokkal pedig szintén csak az első napokban/hetekben számolhatunk, utána az is a germánokra szégyent hozó módon alacsony mennyiség, a gyültérlimit ellenére IS.

Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Germánokkal 20 támadás az nagyon kevés de mással is!Én germánnal de gallal is minimum 100 volt 1 falunál
    Ha kérdésed van írj!

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Cupika's Avatar
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Azt azért majd egyszer meséljétek már el,hogy miért baj,ha egy germán 20 támadást indít,farmolás céljából?

Mert nem tudom,hogy vagytok vele,de igazából az ismertetőben sem szerepel limit,hogy 200 támadás indítás alatt,tilos germánnak lenni

Ha az akar lenni,legyen,ha 20 támadásnál nem indít többet,tegye.Ennyi erőből engem is szembe köphettek,mert gallal nem védő játékot játszom.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Jelenleg annál többet nem is tudsz kiküldeni, Mikuláska. : )

Azt meg nem értem, miért szajkózza mindenki (most pl. Gabore), mint valami jól betanult Himnuszt, a gall védőket, holott a legjobb gyalog elleni védő a rómainál, a legjobb ló elleni védő meg a germánnál van. Szóval ha nekem koncepció lenne, hogy kerítsek a seggem alá két védőt, akkor egy rómait, meg egy germánt keresnék, véletlenül sem egy, vagy két gallt.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Én is gallal volt hogy olyanokat farmoltam mint germánnal.......
    Ha kérdésed van írj!