Oldal 2, Össz.:289 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 2889

Téma: Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Germánokkal?

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: fő germánia
    Jah de egy idő után ha nincs 15 vagy 9 búzás falud akkor inkább minőség mint mennyiség.Úgyértem csatabárdosok 20-as fegyverrel.Lehet drágább meg minden lassaban jön ki de erősebb és kevesebb kell belőle mint buzogányosból.Ha van búzád akkor nagy kaszárnyáal is mehet a buzogányos és ha nem szolnak közbe a végére több százezer is kijöhet.És a buzogányosok mellé sok sok teuton.És utánna meg be kell ütni egy csodát
    Hát ezt megvalósitani azért ...
    Sztem !

1. nap : Bánya, bánya, bánya ...
    2. nap : Bánya, kaszárnya ! Ha marad nyersi
    rejtekhely
    3. nap : Buzogányos mint állat fosztogatni és már meg
    is van a nyersi

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Farmolok egy germánt ...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kutya
    Farmolok egy germánt ...
    Én meg 2 germánt, és akkor mivan?
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos
    Quote Eredetileg írta: kutya
    Farmolok egy germánt ...
    Én meg 2 germánt, és akkor mivan?
    Elvileg nekik is kéne farmolni ...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Aham, de hát ha inaktívak...?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Hodi
    Jah ugy ahogy mondod!!Buzogányosbol kell egy 50-et csinálni(vagyis én ugy szoktam)És azzal nagyokat lehet farmolni,és megis van a mnyersi
    Nem én ugy gondoltam, hogy telenyomni a kezdőfalut buzikkal...1000es nagyságrendekkel...

50 buzinál megállni bűn....A buzogányos a játék legjobb egysége...Most tekintsünk el az értékektől, de figyelembe véve, hogy ki sem kell fejleszteni, és occsó mint az atom, én aazt tartom a legjobb egységnek, mert a kezdetektől fogva akkora előnyre lehet velük szert tenni, hogy az már Hezmana....Ha valaki nem használja őket az bűnt követ el...

Most a sok hülye kommentől, hogy majd jönnek a lovasok aztán jól elkapják őket kíméljetek meg ha lehet...Természetesen 15 buzáson már nem buzikat kell gyártani, de kezdőfaluban sztem nem kell kifejleszteni semmi más egységet...
    Sajnos ezt a játékstílust kevesen merik bevállalni, de sztem nagyon könnyen játszható, mert nem kell idiótaságokra nyersit költened, és a 21x21edet meg lehet annyira fogni, hogy a lovas kifejlesztéséig nem jutnak el, mert elegük lesz...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1
    Jah ugy ahogy mondod!!Buzogányosbol kell egy 50-et csinálni(vagyis én ugy szoktam)És azzal nagyokat lehet farmolni,és megis van a mnyersi
    Nem én ugy gondoltam, hogy telenyomni a kezdőfalut buzikkal...1000es nagyságrendekkel...

50 buzinál megállni bűn....A buzogányos a játék legjobb egysége...Most tekintsünk el az értékektől, de figyelembe véve, hogy ki sem kell fejleszteni, és occsó mint az atom, én aazt tartom a legjobb egységnek, mert a kezdetektől fogva akkora előnyre lehet velük szert tenni, hogy az már Hezmana....Ha valaki nem használja őket az bűnt követ el...

Most a sok hülye kommentől, hogy majd jönnek a lovasok aztán jól elkapják őket kíméljetek meg ha lehet...Természetesen 15 buzáson már nem buzikat kell gyártani, de kezdőfaluban sztem nem kell kifejleszteni semmi más egységet...
    Sajnos ezt a játékstílust kevesen merik bevállalni, de sztem nagyon könnyen játszható, mert nem kell idiótaságokra nyersit költened, és a 21x21edet meg lehet annyira fogni, hogy a lovas kifejlesztéséig nem jutnak el, mert elegük lesz...
    Igen, részben igazad van, de előbb-utóbb meg kell válni a buziktol, és be kell áldozni őket, mert hiába olcsó, és gyorsan elkészül, akkor is 50%-kal gyengébb mint a csabi, és még is ugyananynit eszik.
    És ha jó játékos az illető, akkor búzából mindig hiány lesz, ezért arra figyelni kell, hogy ha már valami eszi a búzát, az akkor a legjobb egység legyen.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: otto500
    Quote Eredetileg írta: H5N1

Igen, részben igazad van, de előbb-utóbb meg kell válni a buziktol, és be kell áldozni őket, mert hiába olcsó, és gyorsan elkészül, akkor is 50%-kal gyengébb mint a csabi, és még is ugyananynit eszik.
    És ha jó játékos az illető, akkor búzából mindig hiány lesz, ezért arra figyelni kell, hogy ha már valami eszi a búzát, az akkor a legjobb egység legyen.
    Ő oda írta, hogy később át kell állni... Speciel nekem is van egy olyan falum ahol csak buzogányosok vannak. Takarítani jók...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Így van, de épp ezért mondtam, hogy csak a kezdőfaluba kell buzi...utána persze mehet minden, mert a lándzsás is durván jó egység, meg a teuton is...De ezek az egységek koránt sem jelentenek akkora előnyt a játék adott szakaszaiban, mint a buzi az elején..

A buzogányos egy nagyon unbalanced egység a másik két nép kezdőegységéhez képest...A gallé nem jó farmolni, vagyis nincs miből több katit csinálni...a légiós meg atomdrága...mindenből sokba kerül..Pl germánnnál eleinte vasat nem kell sokáig huzni, mert abból nem kell sok az egységeknek.Rómainál nincs ez a luxus, mert a légiós mindenből rohadt drága.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

A germánnokkra mondják hogy a legnehezbb és a legtapasztaltabb játékosoknak van...
    De szerintem ez baromság
    Szerintem ők a játék legjobban fejleszthető emberei
    Olcsó és türhető gyalogos erő mellesleg még "erős" is.
    Fosztogatási bónusz
    Mi kell még?
    Ezért szeretek velük lenni mert ők a legjobbak
    Aki/k a Germánokkal vannak azok a legjobbak
    DE a többiek is jók
    Baron : Csatlakozzatok a Speeden majd a Insuperable Reino klánhoz Dny fekvésűek előnyben! Illetékes Baron Daemon