Oldal 2, Össz.:136 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 1360

Téma: Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Rómaiakkal?

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik juszta's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    Valahol, jó távol tőled, egy számítógép közelében :lol:

Alapértelmezett Re: Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Rómaiakkal?

Quote Eredetileg írta: cater
    Quote Eredetileg írta: juszta
    Quote Eredetileg írta: nagyakos
    Quote Eredetileg írta: nagyakos
    Quote Eredetileg írta: Cystem
    Hogyan kell legeredményesebben fejlődni a Rómaiakkal?
    Legelején nyersi, aztán relytekhely, nyersi, relytekhely....................................... .250-es népesség->új falu
    Támadónak csak birodalmi és lovasság, védőnek testőrség; imp.; esetleg légió
    Védőnek imp? testőrség gyalogos elleni védő, légió lovas elleni védő (minnél kevesebb búzafogyasztás). Esetleg Caesaris de az meg sokat eszik.
    Lehet
    Persze hogy lehet, katapulttal is lehet védeni nem azt mondtam. Csak hogy ha van egy 10000 búzafogyasztású bevédés az nem mind1 hogy mennyi támadót fog meg.

1 testőr 65/35(1 búza) + 1 légiós 35/50(1 búza) <1 impi 65/50(3 búza)
    Akkor nem szóltam, de szerintem a rómainak pl.: 2 mindenes egysége van, többek között az impi....
    ez nem azt jelenti, hogy kitűnő védők, de hasznosak védekezésben is
    Te nem vagy normális ember.
    Kösz
    Kléni monnyon le x)x)x) [vicc :P]

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

én nem tom hogy hogyan csináltam de jo lett))

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Mit hívtok farmolásnak?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: töki67
    Mit hívtok farmolásnak?
    http://forum.travian.hu/viewtopic.php?t=290

Olvasd végig és megtudod mi a farmolás ... Meg néhány dolgot amit talán nem tudsz ....

Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

Szerintem rómaiaknál először a nyersire kell gyúrni majd, kikell fejleszteni a katonákat és akkor felállítani egy 50-60 fős testőr sereget, és azzal emgvan védve a falu, ez az első 2 hétben megtörténhet, majd megint csak 4-5 nap nyersi és utánan jöhet a rezidencia-->új falu
    hősök háza fejlesztés--> valami búzás oázis elfoglalása,
    közben az új faluban fejleszteni a aktonaságot, a régiben emgint csak a ynersanyagot, majd ha megvana 10 szint miondenből a főfaluban jöhet a belső épületek építése, és fejlesztése. Nem árt egy kereskedelmi központ, és 3-4 raktár a főfaluban hogy léehessen fejleszteni a határfüldeket.
    Közben már lehet alapítani a 3. falut is majd szépen így tovább a főfaluban is kell egységeket tartani de szerintem csak védőket mert a főfaluból nem jó támadni és 1 falut kikell nevezni oylannnak ahol az egységeket gyártsuk hogy egyszerre lehessen támadni.
    Katonaság
    Védeni én a testőrükkel szoktam és még az imp. eknek szoktma kiépíteni 10-15 ös szintre a péncélját.
    Légiósokat hanyagolom, a páncélt és a fegyvereket mindidg fejlesztem egységmennyiségtől függően mert akkor nem gyorsan kell fejlesztenem 20 szintet hanem szép apránként lés ugyan oda jutok csak sokkal gazdaságoasabban. 1000 biropdalminál kezdek el erősebben a lovasággal foglalkozni majd mikor a lovasság megvan 500 akkor már egyszerre az egéz és akkor már eléggé pusztítom a környező falvakat.
    Ez a taktika eleinte nem valami ahsznos mert a rangsorban eléggé lecsúszik az ember, de kb 3 hónp után elkezd felfelé araszolni kb napi 100 rangot ami azt jelenti hogy gyorsan a top ba lehet érni
    Sok sikert mindekinek a Rómaiakhoz.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Attól függ, hogy mit értesz topba kerülés alatt. Ha top500-at az már elég jó.

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett

Igen én topnak az első 500 at nevezem és az szerintem is eléggé jó eredmény, de végül is ebebn a játékban nem a népesség a fontos de az a baj hogy az alapján van a ranglétra.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

A legfontosabb nem a népesség, és nem is a sereg. Az a legfontosabb, hogy mennyit veszel el abból a bizonyos szeletből akkor, amikor a WW-t kell segíteni...

Most lehet erről vitatkozni, de én speciel soha nem a játékért játszottam. Számomra a legfontosabb a barátszerzés
    Viszlát Travian!

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: dobo.balazs
    A legfontosabb nem a népesség, és nem is a sereg. Az a legfontosabb, hogy mennyit veszel el abból a bizonyos szeletből akkor, amikor a WW-t kell segíteni...

Most lehet erről vitatkozni, de én speciel soha nem a játékért játszottam. Számomra a legfontosabb a barátszerzés
    De arra a célra már szerintem vannak remek társkeresők is.... Sokkal jobbak mint a travian.
    Hosszú szünet a Traviánba...

Játék!

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

[b]na hát szerintem vagyis én ugy szoktam csinálni hogy 3-mas szintig egyet- egyet huzom a termelést és egyidöben vele a rejtekhelyet mert ha jönnek farmolni akkor is nem tud mitt elvinni és akkor fölöslegesen jött
    majd ha ezek megvannak akor utnána szépen lassan rámegyek a belse épitésekre is és akkor huzom már mindegyiket felfelé de én is elsösorban a termelést szoktam huzni uttána meg a többit nálam ez a modcer hatásos volt

egy olyat had kérdezek meg az hogyan lehet hogy reggel6-kor indult a speed3 és már valaki a 45népségnél jár??
    Vágó Gábor