Oldal 4, Össz.:6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 53

Téma: 3. nap - A csata

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

Szerintem odaérnek időben:
    10 perc +10 óra gyakorló nélkül az 61 mező távolság

az ellentámadás érkezésére van 7:30 óra , az első 20 mezőnél nem érvényesül a gyakorló, így azt 3:20 alatt teljesíti.
    marad 4:10 megtenni 41 mezőt, 5-ös szintű gyakorlóval, ha az x2-es gyakorlótér duplán gyorsít (amit nem sikerült kiderítenem a GYIKből), akkor a sebesség 12 mezőre gyorsul, amivel a rendelkezésre álló idő alatt 50mezőt lehet megtenni....

RoA x2, Lekid

Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

Szia!

Nemes egyszerűséggel nem Mivel ahhoz, hogy ők is elpusztítsák a gall falut nekik is katapultokkal kell indulni. És azoknak egyezik a sebessége. Így ha a galloknak 10 óra az út a rómaiakhoz, akkor a rómaiaknak is 10 óra az út a gallokhoz. Tehát ha még építkeznek is meg időbe telik az is, hogy a sereg összeálljon, akkor az már bőven több mint 10 óra! Hacsak nincs nitró boost a rómaiak katapultjain

Üdv: Adam (server: ts1.travian.hu acc: Toru)

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Aug

Alapértelmezett

Szia!

Beveri a Római,na nem azért mert a Római mindent visz(kis elfogultság persze),hanem mert a Római előbb odaér a Gallhoz,kb fél órával,vagy kicsit több.A Római 6:44 alatt ér be plusz a 2:30a tervezés,a Gall 10 óráról jön.
    Puszikállak Deák Csabi,tied az arany,ha nyertem!

Mentha

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Hah, először azt hittem, hogy a gyakorlótér első szintje van negyedrészt kész, úgyhogy nem is nagyon értettem a dolgot, de aztán rájöttem, hogy a 'megépített' gyakorlótér valószínűleg a 20. szintet jelenti.
    Lusta voltam, szóval egyszerűen csak beírtam a dolgot kirilloidba, de azért részletezem:
    A katapult óránkénti sebessége 6 mező (RoA2x), szóval ahhoz, hogy a gall menetidő 10 óra 10 perc legyen (feltételezem, hogy azonnal értesültek a támadásról, ahogy az megindult, 61 mezőnek kell lennie a két falu közötti távolságnak.
    A római gyakorlótér 5. szintű, így az ő katapultos menetidejük 6 óra 45 percre módosul. 10 óra van még hátra a beérkező támadásból, római barátaink 30 percen át a tervről beszélgetnek, marad 9 és fél óra, további két órán át még seregeket vonogatnak össze, végülis 7 és fél órájuk marad a beérkező támadásig, mikor elindulnak a saját támadó csapataik.

tl;dr: Igen, a római falu képes lesz elpusztítani a gall falut, mielőtt a gall támadás megérkezik.
    ---
    Most pedig nem felejtem el: ts1 - Gentlemen

Regisztrált
    2017. Mar

Alapértelmezett

Szia!
    Szerintem odaérünk.
    Magyarázat: római 600 perc alatt ér ide
    Mi 10 perce ertesültünk, 30 perc a tervezés, 120 perc a katonák összeszedése, ez össz 160 perc
    A gyakterünk 5. Szinten van (20/4) , az 150% a speed szervern
    Feltételezve, hogy neki a gyaktere nincs felépítve a 600 perces út nekünk 300 perc, azaz a késlekedéssel 460 perc odajutni, ez kevesebb mint a 600.
    A két nép katája ugyanolyan gyors.
    Üdv:
    Biaggio hu05 szerver

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

INSOMNIA hu4
    10 óra 10 perc az 61 távolság 0,0 és 61,0 között pont ennyi az útidő roa 2x-n gallnak katával
    ez a rómainak negyed gyaktérrel azaz 5-s 6:45:00
    +2:30 azzal 9:15 mire beér
    ez azt jelenti hogy 55perccel hamarabb már betud érni a római és lezúzhatja a gall támadó falut.

Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

alap sebesség 20 mezőig : 3 ó 20 perec
    a maradék 40,5 mező: kisebb mint 3 ó 25 perec (a fél a 10 perec miatt van)
    Ez összesen kisebb, mint 6 óra 35, tehát az esély megvan, majdnem egy órával beelőzzük a gallokat

Yuly
    RoAx2

Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

gall hajítógép 6 mező/óra
    római tűzkatapult 6 mező/óra
    10 óra az út, a leglassabb egységgel 60 mező
    10 perce jött a hír, és 2 óra 30 perc kell még az indulásig, tehát 7 óra 20 perc van az ellentámadás beérkezésére (ha a „10 perce kaptam a hírt…” részt nem kell figyelembe venni, akkor 7 óra 30 perc van az beérkezésére)
    A gyakorlótér negyedrész kész, tehát 5 ös szintű; 200% ot jelent 20 mező után!
    20 mezőt 6 mező/óra gyorsasággal tesz meg, ami 3 óra 20 perc
    40 mezőt 12 mező/óra gyorsasággal tesz meg, ami 3 óra 20 perc
    Összesen 6 óra 40 perc az út, tehát 40 (50) perccel hamarabb beér az ellentámadás, mint a gall támadás

szerver: hu4
    játékos: Deathskull

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

a gyakorlótér a 20 mezőn felüli távolság után a sebességet megháromszorozza. a gallok 61/6 órára vannak, a kata sebessége 3 mező/óra, vagyis 61/2 mezőre van. 20 mezőt megtesznek 20/3 óra alatt, a maradék 21/2 mezőt 9 sebességgel 7/6 óra alatt. összesen 47/6 órát vesz igénybe, ami több mint 7,5 óra, vagyis nem érnek oda időben.( az adatokat normál szerverrel számoltam, kivéve a gyak teret. Ez csak egy konstans szorzó, mindent 2-vel meg kell szorozni, ugyanúgy nem érnek oda.
    Bakusensey, Roa szerver.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Igen

Táv: 60 mező = 6/h-> 10óra
    Gyakorlótér: 300% -> 18 /h
    60 mező = 3óra 20 perc
    3ó 20p + 30p + 2ó = 5ó 50p
    Tehát 4óra és 10perccel előbb ér oda a római sereg

Att ts20