Oldal 21, Össz.:38 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 201 től 210-ig , össz: 373

Téma: Páncél/Fegyver

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Azon kívül meg nehezebb elfoglalni a falut.

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

sziasztok
    azt írtátok, hogy a támadásnál csak a fegyverkovácsnál kifejlesztett bónusz és védekezésnél a páncélkovácsnál kifejlesztett bónusz adódik hozzá az adott egység támadó ill. védekező értékéhez. A kérdésem az lenne, hogy ha egy védekező egységet megtámadnak, akkor a támadó veszteségét mi alapján számolja? Ilyenkor a védekező egység nem üt vissza? Csak azért kérdezek ilyen "butaságot" mert pl. rpg-ben 1 kör egy ütésváltást jelent. És tudom, hogy ez nem rpg, még mielőtt valaki mélyen a földbe döngölne és lehordana mindenféle idióta baromnak.
    (Vajon miért teszi a kérdése végére néhány kérdező az ilyen és hasonló mondatot/kat, mint az én utolsó mondatom?)
    üdv

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Bad Boys Riki's Avatar
    Regisztrált
    2008. Mar
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Awor
    sziasztok
    azt írtátok, hogy a támadásnál csak a fegyverkovácsnál kifejlesztett bónusz és védekezésnél a páncélkovácsnál kifejlesztett bónusz adódik hozzá az adott egység támadó ill. védekező értékéhez. A kérdésem az lenne, hogy ha egy védekező egységet megtámadnak, akkor a támadó veszteségét mi alapján számolja? Ilyenkor a védekező egység nem üt vissza? Csak azért kérdezek ilyen "butaságot" mert pl. rpg-ben 1 kör egy ütésváltást jelent. És tudom, hogy ez nem rpg, még mielőtt valaki mélyen a földbe döngölne és lehordana mindenféle idióta baromnak.
    (Vajon miért teszi a kérdése végére néhány kérdező az ilyen és hasonló mondatot/kat, mint az én utolsó mondatom?)
    üdv
    a védekező egység nem üt vissza, csak a védelem és a páncél számít

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

az első kérdésemet valaki meg tudná válaszolni? előre is köszi

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Melyik volt az első kérdésed?

Támadásnál a támadóérték, védésnél a védőérték számit. A részt vevő egységek ezen pontjainak összegéből és egy bonyolult képlet szerint számolja ki a harc kimenetelét. A képlet pedig titkos, voltak akik próbálkoztak a kitalálással, de szerintem felesleges vele kinlódni.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Awor
    sziasztok
    üdv

SZerintem arra kíváncsi, hogy a támadó egység vesztesége mi alapján számoldódik.

Tehát ezt ugyanúgy kell nézni mint egy rendes harcot. A védő is üti a támadót, hisz akkor a támadónak nem lenne vesztesége. És a támadó is üti a védőt értelemszerűen. Annyi a külonbség, hogy a védőknek nagyobb a védelmipontjuk a plusszok miatt. Feltehetően a támadó az harci egységeketküld. ÉS akkor értelemszerűen a támadónak pedig nagyobb a támadópontja.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Igen, ebből indultam ki, hogy a védő is üti a támadót (különben miből származna a támadó vesztesége) és akkor elvileg számítania kéne a védő fegyverkovácsnál kifejlesztett bónuszának.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Csatában a védőknek CSAK A VÉDEKEZÉS, támadóknak CSAK A TÁMADÁS számít.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: apollo
    Csatában a védőknek CSAK A VÉDEKEZÉS, támadóknak CSAK A TÁMADÁS számít.
    mint már írtam fentebb, erről van tudomásom. de mégis felmerül bennem az a kérdés, hogy a támadók vesztesége mitől függ? A védő csak áll ott, sőt, még a szemét is becsukja, maga elé tartja a pajzsát és bőszen imádkozik, a fegyverét meg gyorsan eldobja, jelezvén ezzel, hogy a csatához semmi köze? Másként fogalmazva, ki öli meg a támadók egy részét?

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Lehet hogy a védőérték és a támadóérték számából számolódik bizonyos százalék és a teljes seregnek annyi százaléka bukik el.

De ezen felesleges filózni, beütöd a harcszimulátorba ott ad egy közelitő értéket, és kész.

Ez játék, nem reálisan kell felfogni, és felesleges magyarázatot keresni a miértekre, és a hogyanokra. Igy van megirva és KÉSZ!
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett