Oldal 7, Össz.:9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény 61 től 70-ig , össz: 88

Téma: Nagy kaszárnya és istálló

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Aug

Smile colonbo@freemail.hu

Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat....és ezt nem találtam:Egy faluban egymás mellett van a normál meg egy nagy istálló. Utóbbiban legyártok katonákat.
    A kérdésem az:hogyan különbözteti meg a főfaluhoz(nagy istállóban) legyártott katonát a többitől?
    colonbo

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: colonbo Hozzászólás megtekintése
    Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat....és ezt nem találtam:Egy faluban egymás mellett van a normál meg egy nagy istálló. Utóbbiban legyártok katonákat.
    A kérdésem az:hogyan különbözteti meg a főfaluhoz(nagy istállóban) legyártott katonát a többitől?
    Először is, főfaluban nem lehet nagy istállót csinálni, és sehogy sem különbözteti meg (mármint abban a faluban gyártottaktól). Akkor éri meg alap istállót és nagy istállót is építeni ha van elegendő nyersid hogy mindkét istállóban mehessen a katonagyártás, így gyorsan összehozható egy nagy sereg. De drágábban mivel az alap istállóban a rendes áron, míg a nagy istállóban dupla árba kerülnek a katonák. Igy jön ki, hogy ha alap és nagy istállóban is képzel katonát egyszerre akkor 3xos áron lesznek katonáid, de 2x gyorsabban, mivel két istálló gyártja őket. Nagy kaszárnyával is ugyanez a helyzet.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált
    2008. Aug

Alapértelmezett

Nem válaszoltál a kérdésre.Konkrétabban:
    Van "A" főfalu 125 druidával,"B" segéd falu 100 druidával.Építek "B" segédfaluba egy nagy istállót és ebbe 20 druidát legyártok.Azt látom,hogy "B" faluban 120 druidám van.Hol látom ezt a 20 druidát,hogy a főfaluhoz tartoznak?
    colonbo

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nem válaszoltál a kérdésre.Konkrétabban:
    Van "A" főfalu 125 druidával,"B" segéd falu 100 druidával.Építek "B" segédfaluba egy nagy istállót és ebbe 20 druidát legyártok.Azt látom,hogy "B" faluban 120 druidám van.Hol látom ezt a 20 druidát,hogy a főfaluhoz tartoznak?
    De válaszoltam csak tessék elolvasni mit irtam.
    sehogy sem különbözteti meg (mármint abban a faluban gyártottaktól).
    Ha "B" faluban gyártottad akkor "B" faluban fogod látni a druidákat, és ahhoz a faluhoz tartoznak, onnan támadhatsz, ill küldheted támogatásba. Nem fognak a főfaluba tartozni, ha "B" segédfaluban gyártod.

Regisztrált
    2008. Aug

Alapértelmezett

Akkor az értelmét nem látom a nagy istállónak, ha nem tudom hozzácsatolni a főfalu seregéhez.Párhuzamba gyártani a saját faluba háromszoros nyersiérturva pazarlás.Lehet egyeseknek a célja 30000 csatabárdos legyártása.
    colonbo

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Akkor az értelmét nem látom a nagy istállónak, ha nem tudom hozzácsatolni a főfalu seregéhez.Párhuzamba gyártani a saját faluba háromszoros nyersiérturva pazarlás.Lehet egyeseknek a célja 30000 csatabárdos legyártása.
    Igazából védő gyártásnál van szerepe, de támadógyártásban is jó, mivel nem kell feltétlen a főfaluban lennie a fő támadóseregnek. És ha belegondolsz kincstár is csak mellékfaluban lehet, így egyszerűbb egy gyorsan növekvő létszámú sereggel tervet szerezni. De kétségtelen, ha nincsenek ilyen irányú terveid akkor felesleges.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Bezúziux's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Értsd már meg, hopgy az az értelme, hogy ha elég nyersid van ahhoz, hogy max-szon mennyen a termelés egy istállóban akkor mégegy istállóban tudod gyáartani így egyszerre 2 helyen gyártod a katonákat ugyan abban a faluban!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos Hozzászólás megtekintése
    Igazából védő gyártásnál van szerepe, de támadógyártásban is jó, mivel nem kell feltétlen a főfaluban lennie a fő támadóseregnek. És ha belegondolsz kincstár is csak mellékfaluban lehet, így egyszerűbb egy gyorsan növekvő létszámú sereggel tervet szerezni. De kétségtelen, ha nincsenek ilyen irányú terveid akkor felesleges.
    Inkább épp hogy támadó sereg gyártására való szerintem, védőt lehet 3 faluból is húzni egyszerre ha gyorsan kell ( persze mindenhol páncél/gyakorlótér van )

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A védősereget össze lehet vonni, szal full nincs értelme 3xos áron gyártani őket ugyanabban a faluban.Mert az kb 4 védőegység ára, és csak kettő jön le a szalagról...ha viszont négy faluban gyártom őket, az azt jelenti, hogy ugyanannyi léért 4 jön le.Matematikailag iditaság nagykaszárnyába/istállóba védőt termelni.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-05-11 07:57.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    A védősereget össze lehet vonni, szal full nincs értelme 3xos áron gyártani őket ugyanabban a faluban.Mert az kb 4 védőegység ára, és csak kettő jön le a szalagról...ha viszont négy faluban gyártom őket, az azt jelenti, hogy ugyanannyi léért 4 jön le.Matematikailag iditaság nagykaszárnyába/istállóba védőt termelni.
    Ha nagy termelés, akkor viszont már nincs vele probléma.