Oldal 1, Össz.:2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 13

Téma: Finálé

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett Finálé

Sziasztok ez az egész Finálé úgy vicc és röhejes ahogy van. Mi a csudát akarunk mi ott? Van vagy 100 török klán esély sincsen semmire se. Nem tudom a német szolgáltatok mit képzelnek úgy összintén magukról? Én szabnák egy limitet mert ez így nagyon nem fer. Mi nagyon kevesen vagyunk a törököket meg kiengedik az egész országuk lakosságát? Mert ha nincsen 6000 ezer török akkor sehány sincsen Ez vicc ez az egész
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok!

Nekem csak ennyi jutott eszembe:

Semmi sem lehetetlen, ha a szándék mellett időt és energiát áldoznak rá. Áss le mélyre magadban és kérdezd meg magadtól, Te ki akarsz lenni? Nem mi, hanem ki! Fejtsd meg magadnak, hogy mi tesz boldoggá. Figyelmen kívül kell hagynod a korlátokat.

Mi értelme az életnek, ha olyan akarsz lenni, mint mindenki más és elkerülöd a nehézségeket. Nagyon sok szabály van az életben, a szabályokat meg kell szegni. De a törvényt soha! Ez egy kegyetlen hely, és ha bármilyen kemény srác is vagy, térdre kényszerítenek, ha hagyod, és azután soha nem engednek felállni.

Bízz magadban, mindegy hogy ki mit gondol rólad. A lényeg, hogy soha ne figyelj arra, aki azt mondja, hogy nem sikerülhet.

Ha van egy álmod, ne mondj le róla! Ne félj a kudarctól! Ne félj döntést hozni! Nem hagyhatod, hogy a félelem az utadba álljon, mert különben nem jutsz előre. Csak akkor jutsz tovább, ha csak magadban hiszel. Ha ezt megteszed, ha tudod, hogy mit miért teszel, a siker jönni fog.

Hányszor hallottad, hogy ezt nem tudod megcsinálni? Mert még senkinek sem sikerült. Soha ne figyelj ezekre az emberekre! A harcos nem attól harcos, mert feladja amit szeret, hanem hogy szereti amit csinál. Ha tudod mit érsz, menj és küzdj meg azért ami jár, és közben viseld el a pofonokat.

Ne mutogass másra! Ne mondd, hogy nem TE vagy a hibás, hanem Ő vagy akárki más.. Ez gyávaság, és Te nem vagy gyáva! Te jobb vagy annál! Legyen szó bármilyen harcról, mindig az győz, aki mindent belead.

Úgy tekints az előtted álló kihívásra, mintha ez volna életed hátralevő része. Nézz mélyen a csapattársad szemébe, és azt látod, hogy segít majd a harcban. És látni fogod, hogy meghozza ezt az áldozatot a csapatért, és tudja jól, te is megteszed ugyanezt a hazád dicsőségéért.
    Brian_l - The Truth Is Out There - Trust No One

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brian_l Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Nekem csak ennyi jutott eszembe:

Semmi sem lehetetlen, ha a szándék mellett időt és energiát áldoznak rá. Áss le mélyre magadban és kérdezd meg magadtól, Te ki akarsz lenni? Nem mi, hanem ki! Fejtsd meg magadnak, hogy mi tesz boldoggá. Figyelmen kívül kell hagynod a korlátokat.

Mi értelme az életnek, ha olyan akarsz lenni, mint mindenki más és elkerülöd a nehézségeket. Nagyon sok szabály van az életben, a szabályokat meg kell szegni. De a törvényt soha! Ez egy kegyetlen hely, és ha bármilyen kemény srác is vagy, térdre kényszerítenek, ha hagyod, és azután soha nem engednek felállni.

Bízz magadban, mindegy hogy ki mit gondol rólad. A lényeg, hogy soha ne figyelj arra, aki azt mondja, hogy nem sikerülhet.

Ha van egy álmod, ne mondj le róla! Ne félj a kudarctól! Ne félj döntést hozni! Nem hagyhatod, hogy a félelem az utadba álljon, mert különben nem jutsz előre. Csak akkor jutsz tovább, ha csak magadban hiszel. Ha ezt megteszed, ha tudod, hogy mit miért teszel, a siker jönni fog.

Hányszor hallottad, hogy ezt nem tudod megcsinálni? Mert még senkinek sem sikerült. Soha ne figyelj ezekre az emberekre! A harcos nem attól harcos, mert feladja amit szeret, hanem hogy szereti amit csinál. Ha tudod mit érsz, menj és küzdj meg azért ami jár, és közben viseld el a pofonokat.

Ne mutogass másra! Ne mondd, hogy nem TE vagy a hibás, hanem Ő vagy akárki más.. Ez gyávaság, és Te nem vagy gyáva! Te jobb vagy annál! Legyen szó bármilyen harcról, mindig az győz, aki mindent belead.

Úgy tekints az előtted álló kihívásra, mintha ez volna életed hátralevő része. Nézz mélyen a csapattársad szemébe, és azt látod, hogy segít majd a harcban. És látni fogod, hogy meghozza ezt az áldozatot a csapatért, és tudja jól, te is megteszed ugyanezt a hazád dicsőségéért.
    Te nekem ne tartsál előadás aki kérdezés nélkül egyből kirak a klánból csak azért mert zárolt a Mh Azonnal kiraktál. Holott tiztáztam már és feloldottak.De nem baj meg vagyok én nélkületek is. Ugyse tatanak össze a magyarok. Te meg kérdezés nélkül úgyis kidobsz mindenkit a klánodból. Szánalmas viselkedés.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2016. Jun

Alapértelmezett

Én klánt se találok de mindegy is elölről kezdtem az egészet

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Csabi, meg lett mondva, hogy bárkit akit zárolnak azt kidobjuk. Nem érdekel minket, hogy miért lettek zárolva. Arról nem tehetek, hogy megint multi miatt kellett zároltatnod magad. Esélyt megadtuk, nem éltél vele.

Továbbá mindenki mást is kirakunk aki farm, és nem látjuk hogy akar is ellene mit tenni. + aki még válaszra sem méltat minket. Nem fogunk a végtelenségig várni.

Az a bajod, hogy mindig mást hibáztatsz, de hogy egyszer Te legyél a hibás, na olyan nincs. Mindenki rossz, meg hülye, csak te vagy okos. Tisztára mint amikor Sebulba okoskodott a semmiről.
    Brian_l - The Truth Is Out There - Trust No One

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Multi mert újra kezdtem Gallal a rómait meg átakartam írni de akinek kellett volna az acc vissza mondta és közben a Mh észre vette mert addig nem akartam törölni az accot. De már fel lettem oldva. Majd bekéredzkedek egy török klánba ti meg kapjátok be

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Igen ez így van én okos vagyok , erős vagyok ügyes vagyok szép vagyok zseni vagyok én vagyok itt a legjobb játékos és mindig csak nekem lehet igazam:P És ennyi:P Úf öreg indián beszélt:P

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Komolyra fordítva a szót nem érdekel már a Finálé.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Nov

Alapértelmezett

Csabi, Csabi Te még nálam is kegyetlenebb vagy

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Crovean Hozzászólás megtekintése
    Csabi, Csabi Te még nálam is kegyetlenebb vagy
    Jaja Amúgy meg lehet nézni milyen magyarok vannak kint a Finálén Nem csodálom, hogy semmit se érnek el. Akik elérhetnének valamit ők már rég abba hagyták ezt a játékot Nem akarom Gyevocskát szidni mert szegény probálkozik a admin csapatának Mhtagjai gondoskodtak arról, hogy akik kijútottak a Fináléra pont azok húzzák le az amúgy is sanyarú szinvonalát a magyar Traviánnak Ilyen Sebulba meg Brian_I meg Romulus meg Marchus félék azok akik miatt lassan nem lesz érdemes játszani mert tönkrevágják a játékot a nagy melldöngetésükkel.