Oldal 5, Össz.:6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 54

Téma: Vitatéma a változásokról

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Nemrég ért véget S.. bénázásom, úgyhogy viszonylag frissek még az emlékek

Aranyról már írtam, ismétlem csak magam, hogy simán össze lehet vakarni ezüstből 200-250 aranyat / ~2 hónap. Ebből kijön 100 az aranyklubra, és még el lehet ugyetlenkedni a többivel.
    A nagyobb ( sőt, talán az egyetlen igazi ) probléma szerintem a továbbra is fennálló multizás.
    Jóval kifinomultabbak a módszerek mindkét oldalon, de ez fogja a magyar travit igazán kinyírni.
    Vannak lelkes kezdők, amatőrök, új emberek ( akármennyire is szkeptikus DCs ). Kicsi segítséggel elindulnak a játékban, de ahogy haladnak előbb-utóbb belefutnak érdekes szituációkba, amiket nem értenek. Aztán megértik, amikor egy kicsivel tapasztaltabb játékos elmagyarázza azt amiről alig van információ, hogy bizony egy felhasználó több névvel is játszik az adott szerveren.
    Ezt is ki lehetne szűrni, ha lenne rá akarat.
    Mert mással nem tudom magyarázni, csakis azzal, hogy nincs rá akarat.
    És akkor dönthetsz, beállsz a sorba vagy keresel más szórakozást.
    Milyen ezüstel? Amikor már az árverésre kirakott tárgyakért 100 ezüstőket ad Azt két hónap alatt nem gyüjtőd össze az tuti.
    Ja 10 éves játék múlt után keresünk más szórakozást a németek pénzéhsége miatt?:P Nem semmi:P
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Milyen ezüstel? Amikor már az árverésre kirakott tárgyakért 100 ezüstőket ad Azt két hónap alatt nem gyüjtőd össze az tuti.
    Ja 10 éves játék múlt után keresünk más szórakozást a németek pénzéhsége miatt?:P Nem semmi:P
    Igazad van, de azt ne felejtsük el, hogy ez általában azoknál igaz, akik későn regelnek be egy szerverre. Minél később kezdi valaki el a szervert, annál nagyobb hátrányban van, annál nehezebben kapar össze az aukciókor megfelelő aranyat. Ott már szerencse is kell.
    Brian_l - The Truth Is Out There - Trust No One

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brian_l Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, de azt ne felejtsük el, hogy ez általában azoknál igaz, akik későn regelnek be egy szerverre. Minél később kezdi valaki el a szervert, annál nagyobb hátrányban van, annál nehezebben kapar össze az aukciókor megfelelő aranyat. Ott már szerencse is kell.
    brian ezzel se értek egyet. Mert mostanában rendszeresen csak nyersiket és kenőcsöket hoz a hősöm az új szervereken induláskor is. Azokért meg semmit se adnak az árveréseken szóval Ez a dolog se fer. Láttam olyat, hogy a 8adik napon mig nekem csak nyersiket és gyógykenőcsöket hozott a hősöm a klántársam írta Gladiátor sisakot kis harci pajzsot tekercset is hozott a hőse. Ezek után szerinted fer ez az egész? Mert szerintem nagyon nem. Akinek mákja van annak jó kis cuccokat hoz a hőse aki meg peches nyersiket meg kenőcsöket Persze ki magyarázzák, hogy véletlen hozza a dolgokat de én ezt nem hiszem.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

2x 6K volt az a xar ami KP-t ad, a x10 hős pontot ( vagymijjafaxért ) adó butaságból 2x dobtam fel 50-et, ezekből lett meg az aranyklub.
    Valahol már írtam, célszerű ezeket is időzítve felrakni.
    Ez pedig tény, lehet csak mákom volt, de aranyklubbal és valami 110 arannyal töröltem ( volna, de a gold elment bontásra, úgyhogy +22 óra lett ).
    A 10 éves játékmúlt meg amúgy sem érdekel senkit. Ott van a honfoglaló, onnan is elszoktak a játékosok egy ügyes újítás után.
    Pénz beszél, mi meg csak vau-vau.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Manóba, 10 perc alatt nem találtam meg hogyan tudom törölni a fórumos felhasználómat.
    Ha illetékes olvassa akkor törölje, ha valaki tudja a megoldást akkor legyen olyan kedves és írja meg.

Thx előre is.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Manóba, 10 perc alatt nem találtam meg hogyan tudom törölni a fórumos felhasználómat.
    Ha illetékes olvassa akkor törölje, ha valaki tudja a megoldást akkor legyen olyan kedves és írja meg.

Thx előre is.
    Nem lehet törölni

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2016. May

Alapértelmezett

Ez marha jó, megkérdeznek minket, végigolvastam a válaszokat: kivétel nélkül mindenki ellenzi a támadóseregek összevonását, erre bevezetik és azt írják soha ilyen pozitív fogadtatása nem volt. Ez mi ??? Megyek és keresek olyan külföldi szervert ahol nincs bevezetve, vagy mint pl Hollandiában ahol bevezették, de a negatív jelzések hatására törölték. Mi a fenéért kellett erőszakkal bevezetni anélkül, hogy legalább meghagytak volna olyan szerókat ahol nem vezetik be, ha már megkérdeztek minket és kivétel nélkül elleneztük/elleneztétek.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: bandee26 Hozzászólás megtekintése
    Ez marha jó, megkérdeznek minket, végigolvastam a válaszokat: kivétel nélkül mindenki ellenzi a támadóseregek összevonását, erre bevezetik és azt írják soha ilyen pozitív fogadtatása nem volt. Ez mi ??? Megyek és keresek olyan külföldi szervert ahol nincs bevezetve, vagy mint pl Hollandiában ahol bevezették, de a negatív jelzések hatására törölték. Mi a fenéért kellett erőszakkal bevezetni anélkül, hogy legalább meghagytak volna olyan szerókat ahol nem vezetik be, ha már megkérdeztek minket és kivétel nélkül elleneztük/elleneztétek.
    Mert ennyire számítunk...
    Brian_l - The Truth Is Out There - Trust No One

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Én továbbítottam a véleményeiteket... Viszont azt nem tudom más országokban milyen fogadtatása volt.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2016. May

Alapértelmezett

Köszönöm GYevocska, nem is rád céloztam tényleg ! De ezt az egészet nem tudom elfogadni. A másik amit nem értek, hogy ha ez a dolog közösen lett eldöntve, minden országot megkérdezve, akkor pl az aranyat miért nem lehet másik országra átvinni ? egyébként a nagy többség nem is sejti, hogy milyen szeróra regizett most az s2-vel, kíváncsi leszek mennyien maradnak meg rajta. Lehet itt is olyan mint a holland példa, hogy ha elegen reklamálnak akkor kiveszik ezt a funkciót tőlünk is ? Mert csak ennek reménye miatt nem töröltem még azonnal és már tudok másról is aki törölni fog biztosan, ha ezt így akarják hagyni.