Oldal 4, Össz.:6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 54

Téma: Vitatéma a változásokról

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2016. Apr

Alapértelmezett

Szerintem nem kéne még inkább elvinni a játékot a pénz hajhászás irányába...vagy ha el is viszitek,akkor tényleg az legyen,hogy külön szerón lehet ilyet próbára,nehogy az legyen,hogy pikk-pakk bevezetik az összes szerón,aztán a végére senkinek nem tetszik csak a pénzesnek. Jó lenne már amúgy ha indulna egy jó kis old school travi

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: K704 Hozzászólás megtekintése
    ez is csak úgy működne, hogy alapból kap mindenki 25% termelés bónuszt, és mindenki kapna ingyen valamennyi aranyat.

0 arannyal senki nem menne semmire ez tény.
    Igen a kezdeti aranyakat megadnám én csak arra gondoltam, hogy venni nem lehetne aranyat. A kezdeti 35 darabbal kellene beérnie mindenkinek:P Amúgy ez úgyse fog meg valósulni. És eleve aki tud venni aranyakat az már az első napokban is lazán elhúz Hiába mondják, hogy arany nélkül is el lehet érni valamit mert nem lehet. Max ha szerencséd van kiköltözhetsz a pusztába azt uncsi legó a szerver végéig ha békén hagynak. Általában nem éri meg a top rablónak kimenni támadni a pusztába amig a közelében vannak farmok. Tehát ez az egy esély lehetséges de ez meg hiába való mert így meg nincsen meg a játék élmény
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Igen a kezdeti aranyakat megadnám én csak arra gondoltam, hogy venni nem lehetne aranyat. A kezdeti 35 darabbal kellene beérnie mindenkinek:P Amúgy ez úgyse fog meg valósulni. És eleve aki tud venni aranyakat az már az első napokban is lazán elhúz Hiába mondják, hogy arany nélkül is el lehet érni valamit mert nem lehet. Max ha szerencséd van kiköltözhetsz a pusztába azt uncsi legó a szerver végéig ha békén hagynak. Általában nem éri meg a top rablónak kimenni támadni a pusztába amig a közelében vannak farmok. Tehát ez az egy esély lehetséges de ez meg hiába való mert így meg nincsen meg a játék élmény
    100 aranyból már lehet csodát csinálni. az pedig csak egy kicsivel több mint egy doboz cigi ára.
    600-ból pedig már top1 támadó rablót lehet összehozni
    Abszolút nem nagy tételek.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: weekend Hozzászólás megtekintése
    100 aranyból már lehet csodát csinálni. az pedig csak egy kicsivel több mint egy doboz cigi ára.
    600-ból pedig már top1 támadó rablót lehet összehozni
    Abszolút nem nagy tételek.
    Voltál beteg? Mert a + pénzemet viszik el a gyógyszerek amiket aranyakra tudnák költeni. A többi pénz meg az ember fizetéséből meg kell kajára, ruházkodásra, tisztálkodásra és számlákra. A fizetésem meg nem politikusi szóval véges a keret És ezzel sok sok hasonló cípőbe járó játékos társam egyetért. Igen cigi ára jaja figyelek te a top játékosok között vagy a szervereken és nehezen hiszem el, hogy top1-top4 rabló hely heteken keresztül csak egy cigi árából vett aranyból lenne:P
    Hanem úgy havi 600 arany ha nem több tuti meg van neked:P Szóval nem kell butaságokat írni és nem kell ostobának nézni az embereket ,hogy mindent be eszünk amit leírtok

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Tisztelt Gyevocska

Eddig is elég pay to win a játék, és ezzel még nincs bajom, hogy arannyal farmlistát vezethetsz, búzás falvakat tudsz keresni, Plusz számlát használni, NPC-zni, épületet, egységfejlesztést azonnal befejezni valamint termelést növelni. Annak ellenére, hogy most sem túl könnyű arany nélkül fennmaradni, és egy játékkört élvezetesen végigjátszani, ezzel még rendben vagyok személy szerint, elvégre én is arannyal játszom. Azonban, nem egy ember megmondja, hogy az arannyal is összevonható seregek, a védők továbbküldhetősége 2-nél több koordináta között, és az arannyal használható alkimista üst el fogja üldözni az arany nélkül játszó játékosokat, és az arannyal játszó játékosok felét. Ugyanis nem egy ember megmond két dolgot:

1. Ha valaki egy szerverkörbe belefektet elég pénzt, az így már olyan előnyökhöz jut, amiknek köszönhetően a kiegyenlített küzdelem 2 arannyal játszó, és egymással szemben álló játékos között is lehetetlen, nemhogy abban az esetben, ha valaki arany nélkül hadban áll egy arannyal játszó játékossal. Megjegyzendő továbbá, hogy nem mindenkinek ér évi 8000 aranyat a játék.
    2. Leszögezném hogy én nem szeretek farmolókirálykodni, és nem is nagyon van annyi időm hogy farmlista használatával, és annak folyamatos frissítésével heti 50 millió nyersit farmoljak egyedül, de a támadó/farmoló játékosokért felszólalva mondanám, hogy a klánszintű/szövetséges szintű védelem előnye a továbbküldhetőséggel tisztességtelenné válik.

Sok játékos mehet el emiatt. Rengeteg régi motoros játékos van, aki visszajönne játszani, ha a régi travian verziók egyikével játszhatnának megint (esetleges bug-okat kiszedve, ha voltak).
    Legutolsó módosítás thecorrupt által; dátum: 2016-04-30 20:28.

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: thecorrupt Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Gyevocska

Eddig is elég pay to win a játék, és ezzel még nincs bajom, hogy arannyal farmlistát vezethetsz, búzás falvakat tudsz keresni, Plusz számlát használni, NPC-zni, épületet, egységfejlesztést azonnal befejezni valamint termelést növelni. Annak ellenére, hogy most sem túl könnyű arany nélkül fennmaradni, és egy játékkört élvezetesen végigjátszani, ezzel még rendben vagyok személy szerint, elvégre én is arannyal játszom. Azonban, nem egy ember megmondja, hogy az arannyal is összevonható seregek, a védők továbbküldhetősége 2-nél több koordináta között, és az arannyal használható alkimista üst el fogja üldözni az arany nélkül játszó játékosokat, és az arannyal játszó játékosok felét. Ugyanis nem egy ember megmond két dolgot:

1. Ha valaki egy szerverkörbe belefektet elég pénzt, az így már olyan előnyökhöz jut, amiknek köszönhetően a kiegyenlített küzdelem 2 arannyal játszó, és egymással szemben álló játékos között is lehetetlen, nemhogy abban az esetben, ha valaki arany nélkül hadban áll egy arannyal játszó játékossal. Megjegyzendő továbbá, hogy nem mindenkinek ér évi 8000 aranyat a játék.
    2. Leszögezném hogy én nem szeretek farmolókirálykodni, és nem is nagyon van annyi időm hogy farmlista használatával, és annak folyamatos frissítésével heti 50 millió nyersit farmoljak egyedül, de a támadó/farmoló játékosokért felszólalva mondanám, hogy a klánszintű/szövetséges szintű védelem előnye a továbbküldhetőséggel tisztességtelenné válik.

Sok játékos mehet el emiatt. Rengeteg régi motoros játékos van, aki visszajönne játszani, ha a régi travian verziók egyikével játszhatnának megint (esetleges bug-okat kiszedve, ha voltak).
    Hiába írunk mi bármit tojnak rá ezek Én elhiszem, hogy szükségük van a pénzre de szerintem azzal csak nyernének ha ezek a verziók mellé betennének egy klasszikot mondjuk ahol nekünk is lenne kedvünk játszani. Hiába írkáljuk nem érdekli a véleményünk. Ez a topik is csak egy szinjáték ahogy látom

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Továbbítottam a véleményeitek nagy részét. Meglátjuk mi lesz a döntés.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Továbbítottam a véleményeitek nagy részét. Meglátjuk mi lesz a döntés.
    Úgyse fognak belőle semmit se megvalósítani. Legyintéssel el lesz intézve. A szolgáltatóknak csak az a lényeg fizessenek az emberek és ők gazdagodjanak. Más meg nagyon nem számít. A 10 év alatt amióta itt játszok kb 5000 kérdőivet töltöttem ki és írtam le a véleményem és amit leírtam azok közül szinte semmi nem valósult meg. Mindig csak úgy lettek a új verziók kialakitva ,hogy az csak is a szolgáltatónak legyen jó. Ez meg is látszik a játékos szám nagy fokú csökkenésével. És egyre csak fogy a játékosok száma..Még az arany faluzási lehetőség is annyira szigorítva lett, hogy már azt se éri meg. Ugye mert rá vagyunk kényszerítve a vásárlásra . Sőt Már az arany vásárlási akciók is a banki utalásokra vonatkoznak és a telefonon , smsben rendeltekre nem Szóval ide szerintem nagy csoda kellene ,hogy belássák nem jó amit csinálnak.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Valamit muszáj lesz nekik kitalálni, mert rohamosan fogynak a játékosok a serverekről

És ez nem Gyevocska-n múlik, ő biztosan továbbítja amit csak lehet.

Esetleg még azt lehetne bevezetni, (csak egy hirtelen ötlet ), hogy akik nem vesznek egy darab aranyat sem a serveren, vagy pl havi 250 / 600-nál kevesebbet vesznek, azoknak jelenjen meg a játékban egy olyan kis felület, ahol mondjuk 2 óránként tudnának "lekattintani" egy gombot / órát amely adna nekik 1 aranyat.

Így megcéloznánk azt a nagyon értékes és nagy számú sokaságot, akik sajnos nem tudnak költeni a játékra, viszont aktívak és tudásukat így jobban tudnák kamatoztatni, ezáltal a sok arannyal játszók játékát is élvezetessé tennék, és ez a funkció sok sok új / régi játékost csalna vissza a serverekre!

Amely réteg bizonyos százaléka valószínűleg a későbbiek során esetleg még aranyat is vásárolnának, mert "rákapnak az ízére", tehát hosszú távon biztosan megéri a Travian okosainak (hiszen ők az aranyat ingyen adják, mert ez egy megfoghatatlan dolog, nevezhetjük "nagy semmi"-nek is )

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Nemrég ért véget S.. bénázásom, úgyhogy viszonylag frissek még az emlékek

Aranyról már írtam, ismétlem csak magam, hogy simán össze lehet vakarni ezüstből 200-250 aranyat / ~2 hónap. Ebből kijön 100 az aranyklubra, és még el lehet ugyetlenkedni a többivel.
    A nagyobb ( sőt, talán az egyetlen igazi ) probléma szerintem a továbbra is fennálló multizás.
    Jóval kifinomultabbak a módszerek mindkét oldalon, de ez fogja a magyar travit igazán kinyírni.
    Vannak lelkes kezdők, amatőrök, új emberek ( akármennyire is szkeptikus DCs ). Kicsi segítséggel elindulnak a játékban, de ahogy haladnak előbb-utóbb belefutnak érdekes szituációkba, amiket nem értenek. Aztán megértik, amikor egy kicsivel tapasztaltabb játékos elmagyarázza azt amiről alig van információ, hogy bizony egy felhasználó több névvel is játszik az adott szerveren.
    Ezt is ki lehetne szűrni, ha lenne rá akarat.
    Mert mással nem tudom magyarázni, csakis azzal, hogy nincs rá akarat.
    És akkor dönthetsz, beállsz a sorba vagy keresel más szórakozást.