Oldal 3, Össz.:6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 54

Téma: Vitatéma a változásokról

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Mivel ezeket a funkciókat eddig csak a TSE szerókon lehetett használni, ahol ugye bár teljesen más a játék menete (nincs csodázás, van helyett győzelmi pont hajkurászás és az ereklyék is másként vannak, hatnak). S most akkor egy olyan funkciót akarnának betenni egy eddig tök normálisan működő szisztémába, amit nem teszteltek ott le.

Amondó vagyok, hogy inkább akkor indítsanak el egy külön szervert ennek tesztelésére, vagyis lenne egy TL szeró + ez a három funkció. Mindenki megnézné hogy működik ez a valóságban a csodázással, az ereklyék TL szerinti működésével és kész. Ha beválik, s azt mondják rá hogy oké jöhet, akkor úgyis be fogják tenni a többire is. Ha meg besül, akkor csak azon a szerón sül be, s nem úgy, hogy májustól minden szerón bevezetjük stb.

Teszteljék le még egy szerveren az egész koncepciót, egy olyanon ami nem TSE alapok vannak, hanem TL és kész.
    Brian_l - The Truth Is Out There - Trust No One

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

dodo akkor a gazdagabb orszag jatekosai atmennenek oda jatszani, ahol olcsobban lehet venni aranyat. bukta

brian ha lenne ilyen teszt server, az megosztana a jelenleg is bazira keves jatekost.

a jelenlegi jatekosok tetelezzuk fel 25%-a atmenne oda jatszani, plusz meg mondjuk egy jelenlegi serverhez viszonyitva kb 30% servernyi uj (amugy valoszinuleg regebbi jatekos) regizne meg fel arra a serverre. tehat lenne 1 uj serverunk 55%-nyi jatekossal, a jelenlegi serverrol meg eltunne 25% tehat 75%-os "nepessegu" serverre valna a mar jelenleg is uresnek nevezheto server.

bocsi telorol irtam

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

tesztelni nem server szinten, hanem "kemeny mag" szinten kell. tehat a jatekhoz erto, aktivan jatszo retegbol kiemelni X embert (arany vasarlot es kevesbe arany vasarlot, 0 arannyal jatszot, ezeken belul tamadot, vedot stb stb). Ha ok rabolintanak az uj verziora, be kell vezetni. ha nem bolontanak ra, nem vezetik be. igy nem jonnek letre azok a "csonka" serverek amikrol feljebb irtam.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Még jó hogy nem Sebu adja az ötleteket, mert tiszta bukó lenne minden a GmbH-nál
    Annyira elrugaszkodott ez az utolsó hozzászólásod, hogy nem igaz. Pont az ilyenekre találták ki a tesztelést is.

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

ugy mondod mintha olyan nagyon okosat mondtal volna a teszt servereddel. leirtam miert hulyeseg.

te miert nem irod le hogy amit en irtam az miert hulyeseg? szavakkal dobalozni kb meg a kiskutyam is tud...

hajra

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Mert amit leírtál az egy zárt körű tesztelést jelentene. Amit meg én mondtam, az egy nyitott szervert jelentene. Nem lenne kitétel, hogy a felső 100 aranyzabáló cápa, és az alsó 100 null aranyos kis játékost összeeresztenénk. Kb ezt írtad. Életkedve elmenne mindenkinek. Nyitott szerver kell, hogy meglegyen az esély mindenkinek, hogy kipróbálhassa ezeket az újításokat egy olyan szerveren ami nem TSE. Nem akarom leírni megint, hogy mi a különbség a két szeró típusa (TL és TSE) között.

Továbbá jó lenne, ha nem sértődnél egyből be, ha valaki rávilágít arra, hogy hülyeséget írtál. Dodonovics is az elején konkrétan lecsapta a labdát, amit feldobtál. Hülyeséget írtál akkor is, s most is. Tudom, hogy nem tetszik ez a vélemény, de fogadd el.

Dodonovics, illetve a többiek mit szólnának ha indítanának egy teszt szervert, aminek az alapja egy csodázós TL szerver lenne, s oda betennék az üstöt, a csapattovábbítást és a csapatösszevonást? Majd a játék ideje során lennének kérdőívek, amelyek az újdonságokról és a játékélményről szólnának. Aztán ha pozitív a fogadtatás, akkor hozzák be, ha megoszló, akkor a Gmbh dönti el, ha pedig negatív, akkor hagyják a pibe az egészet. Így ezzel a szerverrel pedig mindenkinek megadnák a lehetőséget arra hogy kipróbálja.

Erre az ötletre mit mondanátok?

Jobbat nem tudok, amivel mindenki jól járna.

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Ne tereld a szot en csak azt irtam hogy indokold meg a velemenyedet. Szavakkal dobalozni akarki tud, meg lehuzni a masikat. Az mar mas kerdes, hogy milyen alapon, es milyen "labakon" all a mondokaja.

nt te vagy az ako megsertodott... XD

Es szerinted hogyan tesztelik az ujitasokat, ha nem zartkoruen? Lattal mar nyitott travian teszt servert? Ha igen akkor sem igy lett kihirdetve, hogy Nyitott Travian tesztserver. Kicsit gondold at ezt az egeszet.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Az alpha verziókat tesztelik zártakon. Majd utána kiírnak egy nyilvánosat, amit a nagyközönség is tesztelhet. Ha nem érted, az már nem az én bajom.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Én csinálnák egy totál arany mentes szervert. Kíváncsi lennék mire mennének a mostani nagy ászok. Mert mindig hangoztatják az aranyozás nélkül is el lehet érni bármit. No nagyon érdekelne ott mire mennének.
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Én csinálnák egy totál arany mentes szervert. Kíváncsi lennék mire mennének a mostani nagy ászok. Mert mindig hangoztatják az aranyozás nélkül is el lehet érni bármit. No nagyon érdekelne ott mire mennének.

ez is csak úgy működne, hogy alapból kap mindenki 25% termelés bónuszt, és mindenki kapna ingyen valamennyi aranyat.

0 arannyal senki nem menne semmire ez tény.