Eredmény 1 től 9-ig , össz: 9

Téma: A Játékmódok saját szabályai, játékmenet leírásai...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2016. Mar

Alapértelmezett A Játékmódok saját szabályai, játékmenet leírásai...

Sziasztok!

Mivel a travianon belül több fajta server működik, mely más más játékmenetet kíván, ezek leírásainak linkjeit keresem... Más a játék a sima traviban, más a játék a régió foglalósban, és megint más pl. a kingdom-ban.... Tehát így értem a felvetést!

Klemy

Regisztrált
    2016. Mar

Alapértelmezett

Ha valakinek nem világos a felvetésem :

A sima server lényege: Falvak telepítésével megteremteni a "gazdaságot", egy harcos egységekből álló alakulat kifejlesztéséhez, Ezen csapatokat képviselő tagok Klánokba tömörülve szövetséget kötnek avagy harcolnak, majd a natar faluk elfoglalását követően a Csoda kiépítésébe kezdenek, miközben a másikat támadják, gyengítik. Az győz a serveren, aki elsőként építi fel a Csodát 100 as szintre!...

Tehát emígyen, vagy akár részletesebben is le lehetne írni a többi fajtát is... ha tényleg nincs hozzá eddig leírás a MI nyelvünkön... Mondjuk, ahány éve van Travi az Országunkban, sírva fakadnék, ha ez még nem lenne meg! Remélem tényleg csak Én vagyok vaksi és nem találom...

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Kedves Tibor,

A Travian: Legends játéknak számtalan leírása van. Hivatalos oldalakat is találhatsz, illetve játékosok által készített leírásokat is. A játékkal kapcsolatos tudnivalókat az Answers tartalmazza, de van wiki oldal és a fórumon is rengeteg információ megtalálható.

Az Ókori Európa egy speciális kiadás, melyről itt a fórumon találsz ismertetőt.

A Travian: Kingdoms pedig szintén rendelkezik saját wiki oldallal, ahol le van írva minden tudnivaló. Bár a fordítás még hiányos, de nagyrészt már kész van. Ráadásul a Kingdoms egy teljesen különálló játék, tehát külön fórummal is rendelkezik, ahol ugyancsak sok hasznos információ megtalálható.

Üdv.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2016. Mar

Alapértelmezett

"Az Ókori Európa egy speciális kiadás, melyről itt a fórumon találsz ismertetőt."..
    Lapátoljatok rám egy kupac havat, de akárhogyan is nézem, nem igazán találom... Ezért is írtam a fúrumra reggel..

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Kedves Tibor,

A Travian: Legends játéknak számtalan leírása van. Hivatalos oldalakat is találhatsz, illetve játékosok által készített leírásokat is. A játékkal kapcsolatos tudnivalókat az Answers tartalmazza, de van wiki oldal és a fórumon is rengeteg információ megtalálható.

Az Ókori Európa egy speciális kiadás, melyről itt a fórumon találsz ismertetőt.

A Travian: Kingdoms pedig szintén rendelkezik saját wiki oldallal, ahol le van írva minden tudnivaló. Bár a fordítás még hiányos, de nagyrészt már kész van. Ráadásul a Kingdoms egy teljesen különálló játék, tehát külön fórummal is rendelkezik, ahol ugyancsak sok hasznos információ megtalálható.

Üdv.
    Én vagyok a hülye tudom de még mindig nem tudom, hogy lehet a Loby vagy mi a ördög a neve amin keresztül a fórumra lehet jutni Csináljátok már meg rendesen azt a fórum regisztrációt, hogy egyszerű porba fingó halandók is tudjanak oda írni akiknek az ész kapacitása nem egyetemista méreteket ölt
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    Én vagyok a hülye tudom de még mindig nem tudom, hogy lehet a Loby vagy mi a ördög a neve amin keresztül a fórumra lehet jutni Csináljátok már meg rendesen azt a fórum regisztrációt, hogy egyszerű porba fingó halandók is tudjanak oda írni akiknek az ész kapacitása nem egyetemista méreteket ölt

Nincs regisztráció a fórumba. Belépsz a Lobby szobába a regisztrált mail címeddel, ott katt a fórumra és kész, bent is vagy.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Klement Tibor Hozzászólás megtekintése
    "Az Ókori Európa egy speciális kiadás, melyről itt a fórumon találsz ismertetőt."..
    Lapátoljatok rám egy kupac havat, de akárhogyan is nézem, nem igazán találom... Ezért is írtam a fúrumra reggel..

Szülinapi szerverként indult, ott keresd
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte afgán's Avatar
    Regisztrált
    2013. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Nincs regisztráció a fórumba. Belépsz a Lobby szobába a regisztrált mail címeddel, ott katt a fórumra és kész, bent is vagy.
    De hol az a Lobby mert sehol nem találom
    Ha úgyérzed ölnöd kell fogj egy kalasnyikovot és tegyél rendet.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: afgán Hozzászólás megtekintése
    De hol az a Lobby mert sehol nem találom

Amikor belépsz a játékba és megnyílik egy oldal, ahol ki tudod választani melyik szerverre szeretnél belépni, vagy a helyettesítést beállítani, ahol az adataid vannak stb. Az a lobby szoba vagy más néven előszoba.
    Gyevocska
    Travian Team