Oldal 140, Össz.:584 ElsőElső ... 4090130138139140141142150190240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1.391 től 1.400-ig , össz: 5835

Téma: Humor

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Egy öreg arab már 40 éve New York közelében lakik. Szeretne a kertjében krumplit ültetni, de egyedül van, öreg és gyenge. A fia Párizsban tanul. Ír neki egy emailt a gondjáról:

"Kedves Fiam, Ahmed.
    Nagyon szomorú vagyok, mert nem tudok a kertemben krumplit ültetni. Biztos vagyok benne, hogy ha itt lennél, tudnál nekem segíteni a kertet felásni.
    Szeretlek.
    Atyád."

Másnap az öreg arab emailt kap a fiától:

"Kedves Apám.
    Ne nyúlj a kerthez. Ott rejtettem el a "dolgot". Én is szeretlek.
    Ahmed."

Másnap hajnali 4-kor jön az arabhoz a Hadsereg, az FBI, CIA, a Ranger-ek és a Nemzetbiztonsági Hivatal is. Átkutatják a házat és felássák az egész kertet is, minden millimétert átkutatnak, de semmit sem találnak... majd csalódottan távoznak.

Másnap az öreg arab újra emailt kap a fiától:
    "Kedves Apám!
    Remélem mostanra már fel van ásva a kerted és ültethetsz bele krumplit. Sajnos csak ennyit tudtam tenni érted.
    Szeretlek.
    Ahmed."

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

uhhh
    eloszor aszittem ténleg van valami elásva a kertjük ben, de a végén kiderült hátezkész

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Néhány röhögcse:

Anyaaaa! Ne kapcsold be a centrifufufufufufufufufufu...

Mi a különbség a morbid és a fekete humor között?
    Az egyikben 1 koporsóban 100 hulla, a másikban 100 koporsóban 1...

Két jóbarát együtt nagyon sokáig jó el vannak. Sörözgetnek, iszogatnak, jót mulatnak, már sötét éjszaka van, mire az egyik megpillant a falon egy réztényért és egy kalapácsot, megkérdezi a műsiktól, hogy az miért van ott. Mire ő azt válaszolja: "Kérem szépen az egy óra, ha ráütök megmondja mennyi az idő". A másik hitetlenkedik, és mondja, hogy próbálja ki. Az fogja a kalapácsot és egy baromi nagyot rávág a tányérra mire a szomszédban megszólal egy ideges hang:
    "Mégis mit képzel magáról! Mikor hagyja abba, hát nem tudja, hogy már éjjel 2 óra van??!!!"

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Egy vadász először viszi el a feleségét vadászni. Elmagyarázza mit hogyan kell, hogy töltse meg a fegyvert, hogy célozzon, ha lelő valamit, siessen oda, nehogy valamelyik másik vadász magának akarja a zsákmányt, stb. Különválnak, kis idő múlva lövést hall a felesége irányából. Elindul a hang irányába, majd meglátja a feleségét és egy másik vadászt egy tetem felett hangosan vitatkozni. Amikor közelebb ér, hallja, hogy a vadász ezt kiabálja:
    - Oké, asszonyom, oké, megegyeztünk, ez a maga őze. Csak annyit engedjen meg, hogy levegyem róla a nyergemet!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Két újgazdag gyerek találkozik a magánjátszótéren:
    -Szia! Neked miért hiányzik a jobb karod?
    -Mert a múlthéten elraboltak és pénz követeltek apámtól. azt mondta bizonyítok akar, hogy tényleg én vagyok-e, erre levágták az egyik ujjam.
    -És a többi?
    -Apám több bizonyítékot akart.
    Ingyen VALÓDI pénz online pókerezéshez (amit nyersz utána zsebre teheted!), bővebb infót privátban nyújtok:
    http://www.http://www.pokerstrategy.com/uWDYJN
    Ha megsasolod azzal nem veszítesz semmit

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Óriási felháborodást keltett egy 8 éves kisfiú Svédországban, amiért születésnapi partijára nem hívta meg két osztálytársát. Az ügyet már a svéd parlament tárgyalja.

1
    Svédországban óriási vita robbant ki, amiért egy 8 éves kisfiú nem hívta meg két osztálytársát a szülinapi bulijára. Az iskola a parlamentnek is panaszt nyújtott be az ügyről, mert a vezetői úgy vélik: a fiú megsértette a gyerekek jogait.

A Svédország déli részén található Lund város iskolájának vezetői szerint, ha a meghívókat a tanintézmény épületében adják át, akkor gondoskodni kell arról, hogy ne történjen diszkrimináció.

A kisfiú édesapja a svéd parlament ombudsmanjához nyújtott be panaszt az ügy miatt, és azt mondta: fia azért nem hívta meg a két fiút, mert az egyik korábban nem hívta meg bulijára, a másikkal pedig összeveszett.

A kisfiú óra közben adta át a meghívókat. Ezt a tanár észrevette, és elkobozta őket. "Senkinek nincs joga így elvennie más tulajdonát, mert ez olyan, mintha valakinek a postáját koboznák el" - nyilatkozta az apa egy svéd újságnak.

A parlament valószínűleg szeptemberben, a következő tanév kezdetekor hoz ítéletet az ügyben.
    Ez mondjuk hír de eléggé bizarr.

Bannolni *t.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: cater
    Óriási felháborodást keltett egy 8 éves kisfiú Svédországban, amiért születésnapi partijára nem hívta meg két osztálytársát. Az ügyet már a svéd parlament tárgyalja.

1
    Svédországban óriási vita robbant ki, amiért egy 8 éves kisfiú nem hívta meg két osztálytársát a szülinapi bulijára. Az iskola a parlamentnek is panaszt nyújtott be az ügyről, mert a vezetői úgy vélik: a fiú megsértette a gyerekek jogait.

A Svédország déli részén található Lund város iskolájának vezetői szerint, ha a meghívókat a tanintézmény épületében adják át, akkor gondoskodni kell arról, hogy ne történjen diszkrimináció.

A kisfiú édesapja a svéd parlament ombudsmanjához nyújtott be panaszt az ügy miatt, és azt mondta: fia azért nem hívta meg a két fiút, mert az egyik korábban nem hívta meg bulijára, a másikkal pedig összeveszett.

A kisfiú óra közben adta át a meghívókat. Ezt a tanár észrevette, és elkobozta őket. "Senkinek nincs joga így elvennie más tulajdonát, mert ez olyan, mintha valakinek a postáját koboznák el" - nyilatkozta az apa egy svéd újságnak.

A parlament valószínűleg szeptemberben, a következő tanév kezdetekor hoz ítéletet az ügyben.
    Ez mondjuk hír de eléggé bizarr.
    Au...Valamilyen szinten talán jogos, mert a 2 gyereknek rossz lehet, de azért ez elég gáz dolog ilyenért a parlamentre menni...

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Nektek el ment az eszetek!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

inkább mék W3azni Kanira, ott jobb táraságot tallok...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Az Egyesült Államok elnöke látogatást tesz egy iskolában.A tanánő mondja a gyerekeknek, hogy bátran kérdezzenek tőle.
    Először Bob jelentkezik:
    -Elnök úr, nekem 3 kérdésem van.1,Hogy lehet, hogy bár a szavazatszámláláson alulmaradt, mégis ön nyerte a választásokat?2, Miért akarja Irakot minden indok nélkül megtámadni? 3, Nem gondolja, hogy a hirosimai atombomba volt midnen idők legnagyobb terrortámadása?
    Ekkor kicsengetnek.Mikor a gyerekek visszaérnek a terembe, Joe jelentkezik:
    -Elnök úr, nekem 5 kérdésem van.1,Hogy lehet, hogy bár a szavazatszámláláson alulmaradt, mégis ön nyerte a választásokat?2, Miért akarja Irakot minden indok nélkül megtámadni? 3, Nem gondolja, hogy a hirosimai atombomba volt midnen idők legnagyobb terrortámadása? 4, Hogy lehet, hogy az előbb 20 perccel hamarabb csengettek ki?5, Hova tűnt Bob????????

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett