Oldal 8, Össz.:15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 71 től 80-ig , össz: 149

Téma: Travian Kingdoms

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2015. May
    kor
    48

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Little Man Hozzászólás megtekintése
    A játékoldalon a jobb felső sarokban a piros kilépésre kell kattintani így a lobbi oldalra kerülsz.
    A lobbi oldalon baloldalt van a Fórum fül vagy az oldal közepén fehér alapon a Travian Fórom valamelyikre kattintva kerülsz a fórum oldalra, login= a játékos név és jónak kell lenni.
    De nem az, most probáltam meg negyvenedszer. Ezeket amiket leírtál elsőre is megtaláltam, minden alkalommal pontosan így járok el, remélve hogy most befogad. Hidd el hogy máshol van a gond. 3 különböző gépről is probáltam. Nem tudnál kivételesen beereszteni manuálisan? Eredetileg Jabba the Hutt néven regisztráltam, azt bizonyos kombinációk után beadja, de arra meg azt irja ki hogy nincs elég jogosultsága. Csomo hibát összegyüjtöttem, de ennek igy a továbbiakban semmi értelme, ha nem tudom jelenteni sehol. Legalább had higyjem azt hogy eljuthat a fejlesztőkhöz.

Regisztrált
    2015. May
    kor
    48

Alapértelmezett

És a Login gombra miért a regisztráció képernyő jön elő? És mi az ahogy kapat?
    ScreenHunter_82 Jun. 07 02.23.jpg ScreenHunter_83 Jun. 07 02.28.jpg ScreenHunter_81 Jun. 07 02.23.jpg
    Legutolsó módosítás Jabba The Hutt által; dátum: 2015-06-07 02:29.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Jabba The Hutt Hozzászólás megtekintése
    És a Login gombra miért a regisztráció képernyő jön elő? És mi az ahogy kapat?
    ScreenHunter_82 Jun. 07 02.23.jpg ScreenHunter_83 Jun. 07 02.28.jpg ScreenHunter_81 Jun. 07 02.23.jpg
    Úgyse értik meg amit irkálunk Én már belefáradtam. Loby nevű felírat egy van de ott nem tudok belépni sehova se. Cromal is meg próbáltam azzal se enged be a fórumba Biztos én vagyok a hülye ez van

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pite1998 Hozzászólás megtekintése
    Úgyse értik meg amit irkálunk Én már belefáradtam. Loby nevű felírat egy van de ott nem tudok belépni sehova se. Cromal is meg próbáltam azzal se enged be a fórumba Biztos én vagyok a hülye ez van
    Értjük, senki nem hülye, türelmet kérünk valami nem szögletes.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Little Man Hozzászólás megtekintése
    Értjük, senki nem hülye, türelmet kérünk valami nem szögletes.
    Köszönjük. Akkor várunk türelemmel

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Jun

Alapértelmezett

Helló!
    Az a nagy kérdés, hogy az aranyat átlehet utalni/utaltatni normál traviról a kingdomsba? Van némi aranyam és átszeretném utalni, ne menjen kárba.

Fakultatív olvasmány:
    Másik kérdés, vbulletintől jön a tiltás miszerint nem tudok a kingdoms fórumra regelni, szerencsére ide sikerült.

Végül a poén, a licitálással jól kikukoricáztak a tervezők, az olyan egyszerű emberekkel, mint én. 600-ért lehet eladni egy 4000ezüstös tárgyat? Lehúzás ezerrel. Ezerszámra bukja a játékos az ezüstöket, ha kereskedni akar. Olvastam a külföldi fórumot, ott azzal takaróztak, hogy így gátatszabnak a nagy ezüst csalásoknak és jót tesznek a játékosoknak Na persze.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

A fórum regisztrálási (illetve nem regisztrálási, mert elvileg nem kellene regisztrálni) gondot már jeleztem a fejlesztőknek. Hétvége van, nem tudom mikor lesz válasz. Türelem
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. May
    kor
    48

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    A fórum regisztrálási (illetve nem regisztrálási, mert elvileg nem kellene regisztrálni) gondot már jeleztem a fejlesztőknek. Hétvége van, nem tudom mikor lesz válasz. Türelem
    Köszönjük, türelem az van. Az a lényeg hogy nem én nézek el valamit, és akkor nem küzdök vele.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Heló!

Cheh-vel egyetértek és szerintem sokan,ez az érték számláló hibás.Csak az Angol szerver 1. hetében volt jó,de őszintén szólva ott sokat is lehetett keresni.Tehát inkább 3-4. hét körül volt ott optimális,de ez nem tudom hogy működik,az biztos hogy nem egy magyar szerverhez való ahol jó párszor kevesebb a játékos mint egy nemzetközin vagy több játékossal bíró szervereken.
    Ez nem a magyar főnökök hibája azt szerintem mindenki tudja,de gondolom mindenki nevében kérhetném hogy ezt jelezzék a fentebbieknek.Talán ha több ország szerverén jelzik akkor figyelembe is veszik a véleményünket,főleg hogy angolok is kifejezték a véleményüket.

Akinek nem jó az ottani fórum,az nyugodtan írjon ide véleményt,kérdést,tapasztalatot.Szerintem akik nem a saját érdekeiket nézik csak,szívesen segítenek ha tudnak.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Na akkor én is írok pár észrevételt ami nekem nem tetszik. Ha már vannak klánok akkor miért nincsen normális klánfórum mint a T4-be? Az a levelező cset borzalmas bocsi a csúnya szóért de á:P Irtózatos. Van már jó néhány klán de semmi kommunikáció. Aztán ezek a terület foglalós dolgok nekem nem tiszták, most mi van? Nem értem Az árverési dolog is nagyon rossz. Miaz,hogy egyes tárgyakért például csirkelábért csak 62 ezüstöt kapok?:P Ez röhej:P Aztán nincs arany link aki nem tud venni aranyat mint én például mert a havi gyógyszereim elviszik a plusz pénzem amit nem kajára/ruhákra/tisztálkodó szerekre/és rezsire költök el az mit csináljon?:P Aztán ereklyék lesznek? Csoda építés lesz? A térkép keresőben levő ikonok is miniatűrök vazze nem vagyok én röntgenszemű. :P