Oldal 2, Össz.:15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 149

Téma: Travian Kingdoms

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Nem vagyok Csabi

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Sziasztok!

Nekem se a legjobb az angol tudásom, mondhatjuk hogy a mentorom a google fordító, ami tudjuk hogy egy kupac kaki De megteszi.

Ahhoz hogy minél jobban menjen elengedhetetlen, hogy az elején minél több hűbéresed legyen (a plusz nyersi bevétel miatt). Továbbá az oázisok beütésével, majd utána védők odaküldésével is növelni lehet a királyságodat. Sajnálatos módon a legnagyobb probléma az, hogy nagyon hamar nagyon sokan megunják, s így tele leszel inaktív farmokkal. Nagyon dühítő ez, s egy idő után beleunsz. Sajna én is így vagyok vele. Kezdem unni.

A legnagyobb gondja, hogy a jelenlegi T4.4 szerverek és ezen T5 szeró között ég és föld van. Persze nem azt mondom, hogy nem lehet megtanulni a kezelését, de idő kell hozzá azért, hogy mindent megszokj.

Szerintem egy ideig még pötyögök ott, aztán inkább elfelejtem ezt a verziót örökre. Csúnyán fogalmazva a németek csináltak egy zsidó játékot. (Nem sértésnek szánom ezt a kijelentést, csak aki játszott/játszik vele, az tudja hogy miként értettem) Nagyon drága játék.

Remélem, hogy nem ebbe az irányba fognak majd inkább fejlesztgetni.

Boldog nyulat mindenkinek!

B.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Drága... Vannak sokkal költségesebb és sokkal olcsóbb játékok is. Mindenki maga dönti el mire áldoz. A játék is egyfajta hobbi. Egyesek pl. horgászatra költenek, az sem olcsó és ugyanolyan hobbi, mint bármi más. Mindkét esetben jól érzed magad, sikereket érhetsz el. Ismerek olyan játékot, ahol egy-egy karakternél már milliós összegnél tartanak.
    A Kingdoms nem lett rosszul kitalálva. De egymás mellett fog futni a két verzió, mindenki eldöntheti melyikkel szeretne inkább játszani.

Kellemes ünnepeket
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete LarLow's Avatar
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Nos, én a német szerveren próbáltam ki a Kingdomsot, mert fent voltam a német szerveren, s ott hallottam róla először. A napokban lett vége a német szerónak: Bár az angolon kellett volna kipróbáljam, mert az angol tudásom nagyobb, mint a német, de ha már a német szerón belebotlottam, ott futottam végig. Felmerült a gondolat bennem, hogy még csak a németek próbálhatják ki, itt tudtam meg, hogy már az angolok is, sőt, hogy már beszédtéma is a fórumon ez.
    És ha már kipróbáltam 1-2 napig, elmondom gyorsan a véleményem is.
    Véleményem szerint a Kingdoms nagyobb fokozatú aktivitást igényel, mert nehezebb a kezelőfelülete, több felé kell időt fordítani, és nagyobb reflexszel, vagy mondjam úgy, odafigyeléssel kell vinni a játékot. A kezdő segítség ott is jól jött, akár csak a régi Travianon, de... miután kiválasztod, hogy király leszel, vagy hivatalnok leszel, én minden esetben a királyt javaslom, aki kezd. Nem csak azért, mert hosszabb a kezdő védelmed, hanem mert aki nem úgy viszi, mint a régin germánnal a szerót, ahol is 72 óra után már kilép a terepre, annak nem javaslom, hogy a hivatalnok legyen.
    A pénz természetesen ott is meghatározott. Viszont ami a térképen észrevettem, sokkal nehezebben igazodik ki az ember rajta. Én megszoktam, hogy a környezetemet kifigyelem, eldöntöm, maradok e, vagy elköltözök, viszont ez a Kingdomson nem megvalósítható.
    A hűbéres rendszer helyhez köt, éppen ezért a mozgástér korlátozott. Ez a Kingdoms egy birodalmon alapul, ahol is az adózás, a hűbéresség, és a pénz az, ami meghatározó.
    Összességében, akinek nincs kellő ideje, pénze, ébersége, annak nem javaslom, hogy a Kingdomssal játsszon. Ott még a gall is felér egy itteni Germán hatékonysággal.
    De majd meglátjuk, mi lesz belőle, elvégre még csak bétában van a verzió.

Addig is, békés ünnepeket.
    Néha a legjobb barátokból lesznek a legnagyobb ellenségek, és azok lesznek a legjobb barátaid, akikre sosem számítottál!

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Weed!
    Bármi hihetetlen nekem is vannak rokonaim. Ergo ez unoka tesom karija és időnként be enged ,hogy megnézem az infókat. Nem vagyok skizo Azon kívül hagyjatok békén ha kérhetném. Én se bántok senkit se. Feljövők nézelődni kicsit azt ennyi.
    Ez a kari az unokaöcsémé egyébként.

Csaba voltam

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Mar

Alapértelmezett

Szegénx "rokon"

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Nolina66 Hozzászólás megtekintése
    Szegénx "rokon"
    Szálljatok már le rólunk.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Rémségek's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Nos én kb 2 hete játszom, a Kingdomson, úgy hívtak be reggtársnak.
    Már meg volt a 2. falu mikor beléptem, így a kezdeti nehézségekről fogalmam nincs.
    Jelenleg kezdem kicsit érteni és átlátni a játékot.
    Bár nagyon sok terület homályos még.. a legnagyobb gondom az, hogy válaszokat se igazán kapok, ha kérdezek valamit.
    Mindenki kezdő, saját maga tapasztalja ki mi a jó, vagy mit kellett volna csinálnia.
    Sokan mondják, hogy drága meg nem játszok vele bla bla bla....., azt ha indítanak egy magyar szervert mindenki aki szereti a Traviant bereggel úgy is.
    Én legalább valamit már fogok hozzá érteni... ha mást nem is azt, hogy hol nevezheti át a faluját, vagy hogy húzhat be egy oázist a minimális alapokat tudni fogom.
    Igen Pénzes játék, a sima 4.4 is az
    Aki vesz aranyat az tud + o venni jobban fejlődik itt is.
    De úgy kel egy klánt egy stratégiát felépíteni, hogy azok a tagok is jól érezzék magukat akik nem, vagy alig áldoznak pénzt rá.
    Más egy hétvégén többet költ el szórakozásra, mint én egy hónap alatt erre a játékra.

Rém
    Uram adj türelmet, mert ha erőt adsz... akkor küldj óvadékot is!

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

"én minden esetben a királyt javaslom, aki kezd. Nem csak azért, mert hosszabb a kezdő védelmed, hanem mert aki nem úgy viszi, mint a régin germánnal a szerót, ahol is 72 óra után már kilép a terepre, annak nem javaslom, hogy a hivatalnok legyen."
    a hosszabb kezdovedelem a huberesnel van nem a királynál

Hibák es amiket hianyolok:
    -drága a játék,de csak azert mert nincs a megszokott aranyklub
    -uzenetek szinte minden nap lefagynak
    -free mobil app kellene majd,ezt a normal traviannal is nagyon hianyoltam
    -arvereseknel,nem tudom mihez viszonyit,de dragabban veszik a cuccokat mint amennyiert eladjuk,ez nem jo
    -klanokban fel kellene novelni a max letszamot 15-re,szerintem az fer lenne(igy ha gyozelemre megy 1 klan akkor egy egtejon max 2 klannyi kiraj lesz,ami csak 14,igy ha mindenki mindenkinek szovetsegese akkor megunjak elobb utobb a jatekot a huberesek)
    -regelesnel 1 kiralyhoz kellene 7-10 huberes,aki jatszik vele az erti miert

Jo otletek:
    -az egesz jatek aranyaban jo,lehet hogy a travianhoz kepest mas de ez a lenyege szerintem epp
    -a farmlista kijeloles jo(csak ne lenne 10 arany hetente),terkepes sincs lekorlatozva a jelolesek merteke
    -ez a +egy epites bekapcsolasa tetszik,kevesebb idoigeny
    -jo hogy nincs seregmentes,igy a regi sereg elkuldes modszert kell hasznalni

Tanacsok:
    A regisztracional ha nem vezetsz egy nagy klant ne legyel szerintem kiraly,mert ido kerdese lesz es huberes lesz belolled,hogy beferj egy eros klanba.Ne csinalj a faludbol varost a harmadik falud elott semmikep!Nyersanyag termeles mindenkep szukseges lesz a fejlodesedhez,az erre vonatkozo kuldeteseket csinald elsosorban az elejen.Ami nem kell a hosodnek mindenkep,azt add el,en mar qurv@ sok aranyat szereztem igy..

Kerdeseim:
    Gyevocska nyaron vagy telen varhato magyar szerver?(remelem nyaron mar lesz)
    Valaki nem tudna elmagyarazni nekem,hogy a tavcso mit is takar pontossan?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

hali,tavcsövel latod a beerkezö egysegeket,asszem 3 al többet mint a gyaktered szintjeig,seregmentö annyiban van,hogy vannak kulönbözö cipök,amikkel 150-250 egysegeket ment a hös tamadaskor,persze,csak ha otthon van