Oldal 10, Össz.:15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 91 től 100-ig , össz: 149

Téma: Travian Kingdoms

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Kemény Henrik Vitéz Lászlója „Szervusztok, pajtikák

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Aranyat nem lehet áthozni jelenleg. A csapdákat pedig azt hiszem javítják és sok mást is 11-én, ezért lesz egy órás leállás is.
    Azért remélem megírod,hogy mikre számoljunk majd...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Mível ebbe a topikba le lehet írni a véleményem ezért meg teszem. Nem értem, hogy tudtak egyesek már az első két nap 6-13 darab kormányzóra szert tenni. Látom erre nem válaszol egyik Mh és admin se. Mindegy Nincs kedvem farmnak maradni ezen személyek örömére szóval úgy döntöttem a továbbiakban nem érdekel ez a verzió se. Kezdek bele nyugodni a sorsomba és felejtősé tenni számomra ezt a játékot. Se lehetőségem és már kedvem sincsen azon szomorkodni, hogy egyesek időt és pénzt nem kímélve tönkre teszik mások szórakozását. Tudom a Mhk és admin nagyon ragaszkodik ahhoz a verzióhoz, hogy akik itt állandóan nyernek a szervereken tisztán és becsületesen nyernek és azért ilyen jók mert zseni agyú emberek akik ennyire jó stratégiákat tudnak eszközölni a játékukhoz de ez számomra valahogy hihetetlen. Bocsi nem hiszem el bármilyen meg győzően is adjátok elő. Számomra ez elkeserítő. Igyekszem majd leszokni a Traviánról és más szórakozás után nézni mível számomra elkeserítő az, hogy a hiper gazdag emberek a fanatizmusukkal el cseszik a szórakozásomat és még néha elengedhetetlen stílúst is engednek meg maguknak a kommunikációjukban.

Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: xXkokoXx Hozzászólás megtekintése
    Azért remélem megírod,hogy mikre számoljunk majd...
    Már nem szükséges,megláttam a másik fórumon.
    Ajánlom mindenki figyelmébe hogy nézze meg.
    Az biztos én kihagytam egy 150%-s 15 búzást,mivel nem hittem hogy ilyen változások lesznek.Így nem hogy előnyhöz nem jutok a későbbiekre nézve,de még lehet hogy hátrány is lesz.Szerintem mindenki tudja mire szerettem volna utalni.De legalább nem a 3. falu lerakása után lettünk tájékoztatva...
    Szeretnék mielőbbi választ kapni a supportnak feltett kérdéseimre,előre is köszönöm.

Csabi a te véleményedet olvastam,nem tudok semmit hozzáfűzi.Az biztos szerencse kérdése is,én angol és magyar szerveren is olyan helyre kerültem ahol esélyem nem volt az általad leírt hűbéreseket meghívni.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: xXkokoXx Hozzászólás megtekintése
    Már nem szükséges,megláttam a másik fórumon.
    Ajánlom mindenki figyelmébe hogy nézze meg.
    Az biztos én kihagytam egy 150%-s 15 búzást,mivel nem hittem hogy ilyen változások lesznek.Így nem hogy előnyhöz nem jutok a későbbiekre nézve,de még lehet hogy hátrány is lesz.Szerintem mindenki tudja mire szerettem volna utalni.De legalább nem a 3. falu lerakása után lettünk tájékoztatva...
    Szeretnék mielőbbi választ kapni a supportnak feltett kérdéseimre,előre is köszönöm.

Csabi a te véleményedet olvastam,nem tudok semmit hozzáfűzi.Az biztos szerencse kérdése is,én angol és magyar szerveren is olyan helyre kerültem ahol esélyem nem volt az általad leírt hűbéreseket meghívni.
    Hát ez az. Azt még el hiszem van egy két szerver ahol ugye a tapasztaltabb és okosabb játékosok meg nyerik de hogy állandóan és mindenhol csak ők és mindjárt már az első napokban ekkora elönyőkre tegyenek szert ez számomra hihetetlen Jelenleg van 4 T4 és a Kingdoms. És például mind az 5 szerveren ugyanazokat látom a topba és az élen Ilyen nincsen,hogy 5 szerveren tiszta játékkal is ők nyerjenek hisz akkor Istenek kéne lenniük egészség szempontjából is, sőt az életben mást se tudnának csinálni csak itt kockulni éjjel nappal. Szóval én mégis inkább a csalásokra gondolok amit a Mhk és az adminok nem tudnak észre venni. Például mint írtam én abszolut venni se tudok aranyat Tehát sajnos nincsen esélyem se semmire se. És ezzel szerintem nagyon sok embertársam van még így Talán azért is fogynak annyira a játékosok.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Nov

Alapértelmezett

Hello mindenkinek... Nem sűrűn szoktam a fórumba írni, talán az egy kezemen megtudom számolni hogy a 8 évem alatt amióta travianozom hányszor írtam ide. De amikor ilyen kommenteket látok mint a tied Csabi (pite1998 ha így hívnak) akkor muszaj hozzászólnom. A kingdomot nem ismerem (nem is akarom), szóval annak a kivételével, oltári nagy baromságokat írsz. Véleményem szerint csak rosz stratéga vagy. Én sem tehetem/tehettem meg soha hogy pénzt dobjak ki egy ilyen játékra 2 alkalommal kivéve. De ha jól számolom a 8 évem alatt összességben a 10 euró (ha jól tudom 3000ft) talán nem sok. Hozzájegyzem nem azért nem vettem aranyat mert ne akartam volna hanem azért mert én sem vagyok tehetős családból.
    Mégis nyertem már szervert, voltam már top rabló,POP-ban első és ütöttem már csodát. Egyszerűen csak tapasztalat kell a játékhoz , egy kis stratégia és elég rászánt idő. Az első kettőt csak magad tudod kialakítani, az időhöz meg annyit fűzök hogy ha nem tudsz eleget gép előtt lenni akkor próbálj meg másokkal együtt irányítani egy accot (én is sokszor tetttem már így).
    Szóval az egy oltári nagy baromság hogy le vannak fizetve a MH-k, adminok. Lehet nem mondom hogy a 8 év alat volt egyszer-kétszer ilyen eset, de töbször szerintem tuti nem.
    Ha esetleg mégis azt hiszed hogy csak a hasamra csaptam és írom a meséket akkor nyugodtan nézd meg hogy a török speeden ki a 3.
    Mondjuk abban egyetértek veled hogy azért fogynak a játékosok mert már eléggé fizetésső vált a játék. De hát ez van, ezt kell szeretni.
    Bocs a regényért.

Üdv.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Crovean Hozzászólás megtekintése
    Hello mindenkinek... Nem sűrűn szoktam a fórumba írni, talán az egy kezemen megtudom számolni hogy a 8 évem alatt amióta travianozom hányszor írtam ide. De amikor ilyen kommenteket látok mint a tied Csabi (pite1998 ha így hívnak) akkor muszaj hozzászólnom. A kingdomot nem ismerem (nem is akarom), szóval annak a kivételével, oltári nagy baromságokat írsz. Véleményem szerint csak rosz stratéga vagy. Én sem tehetem/tehettem meg soha hogy pénzt dobjak ki egy ilyen játékra 2 alkalommal kivéve. De ha jól számolom a 8 évem alatt összességben a 10 euró (ha jól tudom 3000ft) talán nem sok. Hozzájegyzem nem azért nem vettem aranyat mert ne akartam volna hanem azért mert én sem vagyok tehetős családból.
    Mégis nyertem már szervert, voltam már top rabló,POP-ban első és ütöttem már csodát. Egyszerűen csak tapasztalat kell a játékhoz , egy kis stratégia és elég rászánt idő. Az első kettőt csak magad tudod kialakítani, az időhöz meg annyit fűzök hogy ha nem tudsz eleget gép előtt lenni akkor próbálj meg másokkal együtt irányítani egy accot (én is sokszor tetttem már így).
    Szóval az egy oltári nagy baromság hogy le vannak fizetve a MH-k, adminok. Lehet nem mondom hogy a 8 év alat volt egyszer-kétszer ilyen eset, de töbször szerintem tuti nem.
    Ha esetleg mégis azt hiszed hogy csak a hasamra csaptam és írom a meséket akkor nyugodtan nézd meg hogy a török speeden ki a 3.
    Mondjuk abban egyetértek veled hogy azért fogynak a játékosok mert már eléggé fizetésső vált a játék. De hát ez van, ezt kell szeretni.
    Bocs a regényért.

Üdv.
    Ember én dolgozok és sajna nem irodista vagyok hanem jelenleg személy és vagyonőr egy pécsi telephelyen 12/24és 48 órában. Okostelcsim csak volt levagyott tönkrement így mezei kamerás van csak és nincs net elöfizetésem rajta Rossz stratéga? Valóban mert csak szórakozásnak fogom fel és energiámból se futja meló után. Amúgy itt vagyok kb 8 éve én is. Voltam nyerő szövetségben Sbi85-támogatójaként aztán a Freman szövetség egyik klánjába vagy a huxon a HEF és POT és SSF klánokba. Saját csodám nem volt és nem is ütöttem még csodát. Talán azért mert nem vagyok katapultozó kocka:P Inkább csapatjátékos aki védőket és nyersit nyomat a klántársainak. Acc társ neces dolog mert nem igazán bizok már a mostani játékosokban akikben meg megbiznák ők már sajna nem játszanak Szóval lehet, hogy b@romságokat írkálok de sajna a lehetőségeim 0ák Ez van. Bocs a regényért én is.üdv Ja UI Ami a pénzt illeti keresek netto 110 ezret és a rezsi 50 ezer + kaja, + ruházkodás+ tisztálkodó szerek +és havi szinten 25 ezer a gyógyszereim mível cukros vagyok illetve a nyirokcsomó rákból ugyan kigyógyultam de állandó gyógyszereket kell szednem

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Nov

Alapértelmezett

Én is dolgozom, ezért ajánlottam hogy keressél magad mellé mást is. Miért félsz acctársal játszani? Úgysem nyomod bele a pénzt, ha meg elbassza akkor meg nem veszítettél semmit Ahogy te mondtad ez csak egy játék.
    Esetleg ha tényleg nagyon akarsz travianozni ad meg itt az e-mail címed (vagy facebook neved vagy skype neved) és esetleg lehet róla szó hogy betársulj hozzám. Úgysem fogok ráérni már én sem mint eddig szóval nem árt ha valaki csatlakozik hozzám.
    A betegségedet illetően pedig mi hamarabbi gyógyulást...

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Crovean Hozzászólás megtekintése
    Én is dolgozom, ezért ajánlottam hogy keressél magad mellé mást is. Miért félsz acctársal játszani? Úgysem nyomod bele a pénzt, ha meg elbassza akkor meg nem veszítettél semmit Ahogy te mondtad ez csak egy játék.
    Esetleg ha tényleg nagyon akarsz travianozni ad meg itt az e-mail címed (vagy facebook neved vagy skype neved) és esetleg lehet róla szó hogy betársulj hozzám. Úgysem fogok ráérni már én sem mint eddig szóval nem árt ha valaki csatlakozik hozzám.
    A betegségedet illetően pedig mi hamarabbi gyógyulást...
    Köszönöm a jó kívánságokat. Végre egy olyan játékos aki tanácsokat ad, segíteni próbál és nem fikázzóan kezeli az embert. Köszönöm neked Az acctárs dolog azért félős a számomra mert arany vétel elenére sokszor jártam úgy, hogy át vertek. Úgyanez volt a kapott accokkal is. Felhúztam fel fejlesztettem és utána vissza vették Mert olyan dumával jöttek nem írom az emailedre mert néha meg szeretném nézni meg hasonlók Aztán tetszett nekik amit láttak és vissza vették Aztán volt olyan időszak is mikor nem találtam a helyem a játékba. Ki beregiztem Szóval elkeserítő Írok privátban.

Regisztrált
    2012. Jun

Alapértelmezett

Sziasztok!

Én tegnap óta játszom a bétán!
    Elöljáróban annyit tennék hozzá, hogy szerintem mint a játékmenet, mint a kezelőfelület lényegesen bonyolultabb lett mint a traviané. Ha nem a travianhoz köthető játék lenne, én feladtam volna a tesztelését.

Ebből adódóan szeretnék feltenni néhány kérdést, ami lehet csak nekem nem egyértelmű, úgyhogy röhögni nem ér!

Egyértelmű, hogy a királynak lenni azért éri meg, hogy beszedd a területeden lévő hűbéresektől az adót. Minél nagyobb a poppod, (vagy több kincsed van ?) annál nagyobb a területed, ahonnan adót szedsz. De a hűbéresnek milyen előnye van a játék során,ami miatt érdemes azt az opciót választani?

Vannak oázisok a területeden. Ebből magadhoz csatolhatsz a követség szintjétől függően. Na most, az elején az 1 magadhoz csatolt ( mármint a követségben magadhoz csatolt) nyilván a falud termelése alapján ad nyersit. De a területeden lévő többi ahol otthagysz katonát az is ad valami kis nyersit. Azok, amiket nem a követségben csatoltál magadhoz, csak a területeden vannak, azok is a teremésed alapján, vagy az oázis saját termelése alapján ad neked nyersit? Van-e jelentősége, hogy 1db vagy 250 db katonát hagysz ott, mert én úgy vettem észre nem ad több nyersit, ha több katonát hagysz ott akkor sem?
    Miért nem ad nyersit a saját oázis kirablása? Ott állomásozott egy katona, visszavontam és megtámadtam, de ennek ellenére, hogy senki nem rabolta ki 1 napja, az egységeim 0 nyersivel jöttek el az oázis támadásól?

Állítólag a terület növelhető, azzal is, ha valakit hercegé nevezel ki. Én kineveztem valakit herceggé, de nem nőt a területem egy grammot se. A herceg miben tud segíteni a királynak, és mi az értelme?