Oldal 1, Össz.:3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 23

Téma: Szerverekre regisztráció

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett Szerverekre regisztráció

Jelenleg csak a s5 re és a a s4re lehet regisztrálni holott még tart a speed és a Au2x és a s3 is. Nem értem miért kellett az összes szerver regisztrációját lezárni még ha a csoda építés is folyik azokon. Illetve van 4 darab szerver amiből 3on már nem lehet regisztrálni. Maradt a s4 és a hétfőn induló s5 Ez szerintem nagyon kevés szerver. Tudom kevés a játékos de így nem is lesz több játékos. Mi régi játékosok szeretnénk vissza kapni a s9, s8, és s10 szervert. Legalább időnként iditsák már el ezeket a szervereket is. Nagyon szuper emlékek kötödnek ezekhez a szerverekhez és a barátok azt mondták ha elindulnának vissza jönnének játszani. Ez az Admin team érdeke is lenne mert egy csomó régi jó játékost vissza tudnának ezzel hozni. Gondolkodjatok a dolgon. Előre is köszönjük.üdv pite és a régi nagyok.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Kedves Pite,
    Elnézést, de nem igazán látom a logikát abban, amit írtál. Egy hamarosan befejeződő szerverre semmi értelme regisztrálni. Aki játszani szeretne, annak az újonnan induló szerver az ideális. Mivel a normál szerverek ugyanazon verzió alatt futnak, ezért úgy gondolom teljesen mindegy, hogy azt most s9-nek, vagy épp s5-nek hívják. A játékmenet ugyanaz.
    Amint látod elég kevés játékos van egy-egy szerveren, így nem fog soha már annyi futni, mint korábban.
    Szóval, ha valóban azért emeltél szót, mert játszani szeretnétek, a lehetőség megvan rá...
    Üdv
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Kedves Pite,
    Elnézést, de nem igazán látom a logikát abban, amit írtál. Egy hamarosan befejeződő szerverre semmi értelme regisztrálni. Aki játszani szeretne, annak az újonnan induló szerver az ideális. Mivel a normál szerverek ugyanazon verzió alatt futnak, ezért úgy gondolom teljesen mindegy, hogy azt most s9-nek, vagy épp s5-nek hívják. A játékmenet ugyanaz.
    Amint látod elég kevés játékos van egy-egy szerveren, így nem fog soha már annyi futni, mint korábban.
    Szóval, ha valóban azért emeltél szót, mert játszani szeretnétek, a lehetőség megvan rá...
    Üdv
    Kedves Admin!
    Te ha a pepsi kolát szereted és rád akarják kényszeríteni a Coca kolát örülnél neki? Na hát nekünk a pepsi Kola a s9, és s10 szerver. Mindegyik szerveren meg van a helyi hierarchia.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Kedves Pite,
    Nos, akkor nem fogsz Pepsit inni, mert csak Coca-cola van. Sajnálom. Semmi sem kényszer
    Üdv.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Kedves Pite,
    Nos, akkor nem fogsz Pepsit inni, mert csak Coca-cola van. Sajnálom. Semmi sem kényszer
    Üdv.
    Csak hát mi vagyunk értetek és nem ti mi értünk ezt kellene végre felfogni. Ha mi nem veszük a prémiumot akkor te most nem lehetnél adminMivel nem lenne magyar Travián

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Értelek. Szóval szerinted mindegy, ha a tulajdonosok számára veszteséges sok szerver futtatása, a kedvedért mégis indítsanak, mert te vagy értük.
    Köszönöm Neked, hogy van munkám és eltartod a szervereket
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Értelek. Szóval szerinted mindegy, ha a tulajdonosok számára veszteséges sok szerver futtatása, a kedvedért mégis indítsanak, mert te vagy értük.
    Logikát akarsz? Szerinted van 4 szerver azon mindig ugyanazok a klánok a nyerők. Fog oda regizni szerinted egy rakás új játékos? Meg sugom nem fog. Tehát kéne több szerver, hogy az új játékosoknak esélye legyen vagy a régieket vissza csaljátok. De itt nem történik semmi se Még a fórum is hallott most is csak azért van élet mert én írtam ide. Áruld el nekem mit tesztek meg azért, hogy jöjjenek új játékosok ? Meg mondom semmit se. Te is csak hébe hoba fel fel nézel aztán máris kimerült az admini munkád Ennyi

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pite1998 Hozzászólás megtekintése
    Te is csak hébe hoba fel fel nézel aztán máris kimerült az admini munkád Ennyi
    Azért erre ne vegyél mérget. Sokkal több munka van mint te azt hiszed, vagy gondolod. Mellesleg azért megjegyezném, hogy a travian magyarországi szereplése nem az Adminon, vagy a Multihuntereken múlik. Nincs jogunk, és nincs lehetőségünk önállóan döntéseket hozni, elhiszem én, hogy látod mi a baj, csak épp egy magyar játékos vagy, elenyésző számú magyar játékosok között. Na itt a gond, ha lenne 50 ezer játékos, és az fizetőképes is lenne, nyilván fontosabb helyre kerülne a magyar, a jelenlegi szintnél legalábbis biztosan.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Kedves Gyevocska! Megsúgom azért apadt le a játékosok száma ennyire mert a kedvenc szervereket ki vették. S6, s8, s9, s10,re gondolok. Ja tudom van a s2, meg a s1 aztán tök mindegy melyiken játszik az aki akar játszani. Hát nem mindegy. Mert Mert ha én a Béla nevű sörözőbe szeretek járni akkor ne kényszerítsenek arra, hogy a Pál nevűbe menjek csak azért mert a szolgáltató hasra csap és kiveszi a Bélát a lehetöségek közül. Így persze ,hogy veszteséges ha ki szúr a játékosokkal akik lelépnek. Mint írtam már én ott vagyok a skype szobákba veletek ellentétben és olvasom, hogy iszonyat sokan azt írják majd akkor jönnek vissza ha vissza rakják a s8, s9, s10 szerokat.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pite1998 Hozzászólás megtekintése
    Kedves Gyevocska! Megsúgom azért apadt le a játékosok száma ennyire mert a kedvenc szervereket ki vették. S6, s8, s9, s10,re gondolok. Ja tudom van a s2, meg a s1 aztán tök mindegy melyiken játszik az aki akar játszani. Hát nem mindegy. Mert Mert ha én a Béla nevű sörözőbe szeretek járni akkor ne kényszerítsenek arra, hogy a Pál nevűbe menjek csak azért mert a szolgáltató hasra csap és kiveszi a Bélát a lehetöségek közül. Így persze ,hogy veszteséges ha ki szúr a játékosokkal akik lelépnek. Mint írtam már én ott vagyok a skype szobákba veletek ellentétben és olvasom, hogy iszonyat sokan azt írják majd akkor jönnek vissza ha vissza rakják a s8, s9, s10 szerokat.
    Kedves pite! Képzeld el, nem azért apadt le a játékosok száma ennyire, mert nincs s6, s8, s9, s10 és tudja tököm még milyen sssssssss. Egyszerűen azért, mert sokan kiégtek, megunták, továbbá a játékosok mentalitása, hozzáállása, árulása, na meg a csalások egyre nagyobb térnyerése végett. Ugyanakkor az új játékosok (a friss kezdők) meg nem tudják megvetni a lábukat (95%-uk), mert sokaknak nincs türelmük megérteni a játékot, sokan nem is kérnek a segítségből. Megy rájuk egy támadás aztán már mocskolódnak, hogy mit is képzel ez a támadó. Persze azért vannak olyan régi játékosok, akiket nem is érdekel, hogy az adott játékos mennyire kezdő (farm az farm alapon).

Szóval semmi köze a játékosok számának csökkenése a "kedvenc" szerverek elvételéhez.

Ennyi az egész.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett