Oldal 3, Össz.:3 ElsőElső 123
Eredmény 21 től 23-ig , össz: 23

Téma: Szerverekre regisztráció

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

TT-n nincs BOOM és BOOOM már, ha lennél ott, tudnád. Volt pár változás.
    Továbbá amit írtam a szerver indulásokról, azt úgy írtam, hogy én is dolgozok, képzeld el. Ennek ellenére írtam azt. De ilyen esetekre vannak az acctársak, vagy ha más nem, akkor képzeld el, helyettesekkel is meg lehet oldani a kieső réseket. Ne hivatkozzunk már állandóan arra, hogy neked és neked állandóan van szabadidőd, s itt kockulsz stb. Rohadtul de nem... Aki teheti az helyettessel vagy acctárssal, vagy a kettő kombójával oldja meg.

Az meg megint más már, hogy huxon mindig Spongyáék vannak elől. Függetlenül tőlük is lehet szépen és eredményesen játszani. Főleg ha kitűzöl egy célt magad elé, amit meg akarsz valósítani. Ha idő előtt sikerül, akkor jöhet a következő szint. Ugyanígy működik a klánnál is. Az hogy éppenséggel vesztes oldalon végez egy klán, attól még lehet sikeres is.

Érted, hogy mit akarok mondani??

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brian_l Hozzászólás megtekintése
    TT-n nincs BOOM és BOOOM már, ha lennél ott, tudnád. Volt pár változás.
    Továbbá amit írtam a szerver indulásokról, azt úgy írtam, hogy én is dolgozok, képzeld el. Ennek ellenére írtam azt. De ilyen esetekre vannak az acctársak, vagy ha más nem, akkor képzeld el, helyettesekkel is meg lehet oldani a kieső réseket. Ne hivatkozzunk már állandóan arra, hogy neked és neked állandóan van szabadidőd, s itt kockulsz stb. Rohadtul de nem... Aki teheti az helyettessel vagy acctárssal, vagy a kettő kombójával oldja meg.

Az meg megint más már, hogy huxon mindig Spongyáék vannak elől. Függetlenül tőlük is lehet szépen és eredményesen játszani. Főleg ha kitűzöl egy célt magad elé, amit meg akarsz valósítani. Ha idő előtt sikerül, akkor jöhet a következő szint. Ugyanígy működik a klánnál is. Az hogy éppenséggel vesztes oldalon végez egy klán, attól még lehet sikeres is.

Érted, hogy mit akarok mondani??
    Voltam a TT-n csak nem kértem belőletek és átmentem egy másik kvalifikációs szerverre és nagyon jól tettem mert a másik szerveren nagyon jól állok.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. May

Alapértelmezett

oké nem torodoök hu3-on spongebob-bal

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett