Oldal 2, Össz.:3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 23

Téma: Szerverekre regisztráció

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Gyevocska, annyi kérdésem lenne, hogy a németek felé nem lehetne egy javaslattal előállni a szerverek indításáról?
    Már korábban is írtam valahova ezzel kapcsolatban, hogy nem tesz jót a sok szerver indítás, mert széttördeli a játékos állományt.

Most nézegettem a szervereket, hogy milyenek is mennek itten, s láttam hogy van 5 db csiga (normál sebességű, 1x) szeró. Kb 50 naponta indul egy csiga szeró.
    hu3 6nap 1531 játékos
    hu2 51 nap 1910 játékos
    hu1 109 nap 1288 játékos
    hu5 153 nap 866 játékos
    hu4 200 nap 897 játékos

Ezek a jelenlegi állások. S mellé írtam, hogy melyiken hányan játszanak jelenleg... Nagyon lesújtóak a látottak. Természetesen a mostani kvalifikáció is szerepet játszhat abban, hogy kevés a játékos. De nem hinném, hogy ha nem lenne kvali, akkor többen lennének. Esetleg maximum 250-300 játékossal szerverenként.

Véleményem szerint az lenne a legjobb, ha csiga szervereket évente 2 alkalommal indítanának, januárban és júliusban. Ugyanis minden csiga szerver majdnem 1 évig elhúzódik, s ha 6 havonta indul egy, akkor mindig lenne egy ilyen. A köztes időkben lehetne indítani a huxot, ha jól tudom, akkor 4 havonta van egy új hux 3 hetes szünettel. Ezzel nincs gond szerintem. Továbbá ha mégis szeretnének szervereket indítani, akkor x2-eseket kellene. Ezek a szerverek azok a szerverek, melyek ideálisak. Nem olyan lassúak, de nem is olyan gyorsak. Ebből maximum egy évben 2 db kellene.

Bár ez utóbbi - x2-es szerver - van is, mert a nemzetközi versenyszerverek ebben a szisztémában mennek.

Szerintem így több játékos lenne egy szerveren, lenne egy kis izgalom is, s így akár több arany is fogyna, mely ugyebár a németeknek sem lenne rossz üzleti szempontból.

Mit gondoltok erről?

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Köszönöm. Továbbítani fogom a javaslatot.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brian_l Hozzászólás megtekintése
    Kedves pite! Képzeld el, nem azért apadt le a játékosok száma ennyire, mert nincs s6, s8, s9, s10 és tudja tököm még milyen sssssssss. Egyszerűen azért, mert sokan kiégtek, megunták, továbbá a játékosok mentalitása, hozzáállása, árulása, na meg a csalások egyre nagyobb térnyerése végett. Ugyanakkor az új játékosok (a friss kezdők) meg nem tudják megvetni a lábukat (95%-uk), mert sokaknak nincs türelmük megérteni a játékot, sokan nem is kérnek a segítségből. Megy rájuk egy támadás aztán már mocskolódnak, hogy mit is képzel ez a támadó. Persze azért vannak olyan régi játékosok, akiket nem is érdekel, hogy az adott játékos mennyire kezdő (farm az farm alapon).

Szóval semmi köze a játékosok számának csökkenése a "kedvenc" szerverek elvételéhez.

Ennyi az egész.
    Kedves Brian te ne írjál a játékosok jelleméről amiíg a TT szerveren a BOOM szövetség tagja vagy. Szóval előbb nézzetek tükörbe mielőtt a másik játékosokat jellemzitek:P

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pite1998 Hozzászólás megtekintése
    Ezzel az a gond, hogy akik tényleg dolgoznak veletek ellentétben és nem itt kockulnak egész nap ők nekik pont a csiga szerverek a jók. Nos ha még ritkábban indul normál szerver akkor még kevesebb játékos lesz te okos tojás.
    Szerintem is meg a huxon a többi játékosnak esélye sincs az 1.hőshöz mert SpOnGe_BoB mindig első én azt vettem észre meg a hux-on alig vannak játékosok mert minden hamar lezajlik.

Regisztrált
    2015. May

Alapértelmezett

Én egy s10-et szeretnék.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: erik555 Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is meg a huxon a többi játékosnak esélye sincs az 1.hőshöz mert SpOnGe_BoB mindig első én azt vettem észre meg a hux-on alig vannak játékosok mert minden hamar lezajlik.
    Sponge Bob accot vagy 4en szokták vinni az azért top 1 acc. Ismerem őket mindegyik pénzes zsák és szabad idejük annyi mint égen a csillag. Arany nélkül nagy 0ák lennének. Nem kell velük foglalkozni. Jól tejelnek és ezért a adminok és a németek örülnek nekik. Játék tudás nem sok van nekik csak zsir gazdagok és ugye a mostani verziók pont a pénzről szólnak amikor egy fel tuningolt hős le tud verni mindenkit Én csinálnák egy arany mentes szerot, azon meg lehetne nézni ezek a nagy ágyúk a mesébe se lennének.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Én egy s10-et szeretnék.
    Én is szeretném mert Klingonos voltam és a szép emlékek de sajna hiába szeretnénk s10 már nem lesz. Max külföldi szeroban valamelyik országban de oda meg nem megy nagyon magyar

Regisztrált
    2015. May

Alapértelmezett

Ha indul s10 regizek és játszok egy jót.

Regisztrált
    2015. May

Alapértelmezett

Amúgy hu3-on ott van ott meg népességből első.

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Amúgy hu3-on ott van ott meg népességből első.
    Tudom vagyok én is a s3on. Ne foglakozz vele játszál. Úgyis el fog tünni a s3ról ha rá un...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett