Oldal 1, Össz.:111 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 1108

Téma: Történetek

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett Történetek

Ez a rész a Travian világában játszódó történeteknek van fenntartva. Kérek mindenkit arra használja amire való. Az "ilyet én is tudok" beszólásokat kéretik hanyagolni. Inkább írj te is történetet, NE fikázz.
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Nemtudom ilyesmi történetkéne de én ezt tudtamösszehozni:

Travian Speed az újraindulás után.

A travian Speed szerverén a világcsodát felépítették. Hát eljött a nap, hogy újrainduljon. A szervert nagyon hamar megostromolták az előregisztrációk, majd reggel pontban 6 órakor elindult a szerver. Mostanra már körülbelül megvannak a klánok és a játékosok, ki hogy, hova, milyen helyezéseket ér/ért el a ranglistán. Az egyik legjobban megszervezett kláncsoport a H, azaz a Horda. Vajon hogy lesz tovább ki fogja megépíteni a Világcsodát? Valamelyik Horda klán vagy a Végzet klán netán tán a PPL-1956, akik az előző Speeden nyertek. Egy biztos: Örök dicsőséggel fognak élni.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Van egy kis történetem (lehet, hogy nem nagy dolog, de ez az én történetem)(a neveket nem mutatom) :

Egy emberke 2x megtámadja az oázisom. A második támadása katonáimnak köszönhetően meghiúsult. Erre klántársa (aki mellesleg a klán diplomatája) ír egy "lécci hagyd békén" stílusú levelet (de akit támadtam, nem érdekelte semmi, meg még folytathatnám).
    Aztán meg az egész klán, mindenki azt kérdezte, hogy miért katapultozom, meg hogy ő is ugyanazt támogatja meg a többi. (épp a világcsodaépítés legelején volt ez...[S1])

This is the end...

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Hello.
    Ez az én történetem a speed3x szerver újraindulás előtt:
    Amikor beregisztráltam akkor nem voltak nagyon sokan körülöttem de, voltak sokkal erősebbek. Sokat háborúztam és "kalács" klánba meghívtak. Amikor kiléptem akkor megalapítottam az első klánomat. Amikor rájöttem hogy nem vagyok jó klánvezető akkor a nővérem is regisztrált és meghívták a D-W-W-A klánba. Amikor én kiléptem a klánomból a nővérem megkérdezte a D-W-W-A klán vezetőjét hogy csatlakozhatok.Utána egy hosszú unalmas korszak jött amikor nem történt semmi és egyáltalán nem támadtak. A támadás szerintem jó is meg rossz is. Akkor jó ha én támadok és akkor rossz ha engem támadnak de mégrosszabb ha egyáltalán nem támadnak. Azután az összes gyenge falut lekatapultoztam csak azért mert foglalták a helyeket a térképen. Utána pár héttel a Natarok előtt amikor kb. 2000 volt a népességem, amikor nem lehetett belépni a speed szerverre akkor elindítottam egy támadást mert én betudtam lépni a szerverre de nagyon lassú volt, kb. 1 és fél óra alatt indítottam el 1 támadást amiben az összes egységemet elküldtem. 600 caesaris és pár katapult volt és egy hős és amikor már be lehetett lépni a szerverre akkor nem volt jelentés, és nem voltak egységeim se még a hősöm sem volt meg de a hősök házában még ott volt és utána pár nappal valamiért meghal és újraélesztettem, utána először elfoglaltam egy kb 500 népességű falut. Akitől elfoglaltam lekatapultoztam az egyetlen faluját kb 1000-ről 0-ra és még a játék vége előtt kb 1 hónappal fejlesztettem a hősömet és olyanok is voltak hogy elküldtem a hősömet egy faluba és volt kb 100 buzogányosa és a támadás után a hősöm egy szinttel fejlettebb lett és a játék végén a 38. szintig sikerült fejleszteni. Ez a történetem és szerintem egy kicsit hosszan írtam le. [/img]

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett nem egeszen

nem egeszen ilyesmire gondoltam..

alljon egy kis rovid tortenet demonstraciokent:

... éjszaka volt. már vagy három napja masírozott a sereg, kissé kimerült volt már mindenki, de a közelgő csata ígérete hajtotta az embereket előre. A dombok mögött előbukkantak az ellenséges falu tornyai. Felfedezőink jelentették hogy nem kell jelentős ellenállásra számítani így pihenés nélkül rontottunk az ellenségre. Vadul lengettük fegyvereinket és üvöltéssel próbáltuk megzavarni a várható ellenfelet. De úgy látszott, sehol senki. Berohantunk a falu központjába, kissé tétován néztünk körül.. mintha kihalt lenne a hely. Egyszer csak valami távoli dübörgésre lettünk figyelmesek, mintha a föld morajlott volna. Figyeltünk. Valaki felkiáltott. "Lovasok!! vigyázat!" De már mi is észrevettük. Mintha megelevenedett volna az erdő. Végünk van. Ez csapda. Villant belém a felismerés, majd rohanni kezdtem, vissza se néztem, csak az urlalta gondolataimat, hogy el kell vigyem a hírt az otthoniaknak, mi is történt...
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Régen, a travian világában, a gonosz római harcosok,hatalomra törtek a többi falu fölött. A többi népek voltak a Gallok, és Germánok, akik elkeseredett harcot folytattak az elnyomókon, de nem sok sikerrel. De egy hős felhasználó áttört a rómaiak rettenetes elnyomásának kőfalán... És elkészítette a Világcsodához szükséges dolgokat. Legyőzhetetlen klánja mindenben becsületesen segítette, mert tudták, hogy az elnyomott népeknek ez az egyetlen esélyük. Úgy látszott, hogy a rómaiak elvesztik régi fényűző életéből, és nem egy példa vol, hogy a rómaiak 0 népességgel kullogtak el a Gallok és Germánok legyőzhetetlen katapultjaitól. A hős felhasználó, sok időt és erőt a világcsoda előkészítésébe fektetve elkezdett előrefelé törekedni a statisztikán. De ekkor a travian hős készítői figyelmeztették a játékosokat a gonosz Natarok közeledésére. A felhasználóknak ideje volt összefogni. Ezért egy klánba tömörült a legjobb 60 játékos, és mindenki segíteni kezte a Hős felhasználót. A temérdek segítésével elfoglalt egy Natar falut, és fel is építette a Világcsodát 100. szintre. Most újraindult a speed szerver. Fogjunk össze, hogy legyőzzük az elnyomókat!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Egyszer régen, nagyon nagyon régen… Élt egy rockerboci nevű nagy germán hős. Aki elhatározta, hogy beveszi Trója rendíthetetlen falát. De nem volt egyszerű. A végén egy hatalmas csellel sikerült csak. Egy hatalmas fa tehén segítségével. A benne megbúvó katonák a legjobbak voltak. Csak néhány katonának tudják a nevüket.
    -rockerboci a hős
    -cater a legjobb barátja
    -darkman egy ismeretlen hős
    -kiscsuri a szakács
    -H5N1 a vírus
    Miután sikerült az egész világot meghódítaniuk új célokat tűztek ki. Csak hogy ez nem mindenkinek tetszett. Személy szerinte horolonak. Hatalmas csapatot hozott létre és tervei szerint egy halálcsillag nevű helyről indítja támadásait. De rockerboci és barátai 300 katonával megállították horolo csapatait.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Már régota nyomorogtam én és a maréknyi katonák amikor az ellenség buzogányosai minden nap betörtek és elrabolták nehezen megszerzett nyersanyagunkat.az egyik falusi összeszámolta a katonákat és pont 110-et számolt.Én tudtam hogy a buzogányosok gyengéje a theutat villám.Ezért neki kezdtünk a kemény munkába és a maréknyi csapatokat kiképezni theutat villámmá.Sajnos kicsi volt a termelés ezért csak 10 db villámra tellett.Másnap amikor az a galád fosztogatni küldte barbár seregeit meginditottuk az ellentámadást.Nagyon sok nyersanyagot sikarült töle elvinni.Mivel tudtuk hogy nem jo ha minket támadnak be,ezért meginditottuk a támadást.5 feszült perc volt még hátra a csatáig.Kevés esélyünk volt 10 harcol a 110 ellen.Ezt hogy lehetne megnyerni?-gondoltam.Végül letellt az 5 perc.Hihetetlen,de gyöztünk.Utána gyártottuk a katonát és porog rombolttuk az ellenség faluját.Azota nagyon szépen fejlödik a kicsi világhatalomra törö gall falu.

Bannolni *t.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban létezett egy Travian nevű bolygó, amin három nép lakott:rómaiak, germánok, gallok.Egyszer kitört a háború.A rómaiak köztársasága már nem bírta, ezért őket kiírtották.Már csak a germánok, és a gallok csatáztak.ÉS egyszer, egy csata hevében, egy germán törzsi vezető, és egy gall phalanx méri össze erejét.De ekkor a törzsi vezető megszólal:
    -Nem bánthatsz.
    -Miért nem?-kérdi a phalanx.
    -Mert én vagyok az apád.

Folytatjuk...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

A trójai fa tehénnel megnyert harc híre minden településbe eljutottak. Sajnos a halottak száma óriási. De legalább egy újabb faluval nőtt retteget boci birodalma. Ahogy belépünk a hatalmas kapun rögtön valami irtózatos szag csapja meg az orrunk. A Boci Klán vezetősége Trója utcáin keresi a túlélőket. Mindenhol hullák és törmelékek. Elérték a palotát, ami már 20-as szintű. Hirtelen egy katona jelenik meg a macskaköves utcán.
    Az egykori szövetségeseknek hitt Natar Pisti hadihajói tűntek fel. Ekkor jött a felismerés. Csapda! Az egészet magának akarja. Harcolni fogunk! Kiáltotta egy katona. A csapatok partra szálltak. A védő sereg egy része nyílzápor alá vette Natar Pisti csapatait. De nem bírtak áthatolna a vastag páncélzaton. Hát ennyi?! Ezért haltak meg ezrek, százezrek?! Ezért harcoltunk 8 évig?!
    Natar Pisti csapatai már a falat ostromolták. Tízezer, százezer, sőt talán több millió katapulttal és faltörő kossal. A hatalmas túlerővel nem tudtak mit kezdeni. Natar Pisti csapatai bejutottak Trója macskaköves utcáira. A védelem kénytelen volt vissza vonulni. De hirtelen a támadó fél vissza vonul és menekülni kezd. Boci és barátai most látják az egykor ellenségnek hitt HOROLO segíteni akaró csapatait…