Oldal 59, Össz.:111 ElsőElső ... 949575859606169109 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 581 től 590-ig , össz: 1108

Téma: Történetek

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent Favorite's Avatar
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

IV.Fejezet

"5 nap múlva hajnalban kezdődött a dolog.Én ekkor az istállóban aludtam egy nagy ponyva alatt, ezért nem érzékeltem a nagy hangokat...Mert hogy hangok voltak ám, de rendesen...Megtámadtak minket.Rengetegen voltak.Porig romboltak mindent.Az istállóba is betörtek és elvitték a lovakat.Engem nem vettek észre a ponyva miatt.Amint csend lett kirontottam a ponyva alól és és kirohantam az istállóból.A látványtól teljesen megbénultam.Az épületeket teljesen lerombolták.Az úton holtestek feküdtek.Mindent por és füst terített be.
    -NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!-kiáltottam majd rohanni kezdtem...kerestem az élet jeleit ami hát nem volt sok.Sőt..."

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

V.Fejezet

"Csak 30 túlélőt találtam.Ők kineveztek vezérnek.Én meg úgy döntöttem felkeressük egy régi szövetségesét a falunknak.3 hétig vándoroltunk mire odaértünk a faluhoz.A falu bejárata elött 5 lándzsás katona állt.
    -Kik vagytok és mit akartok?-kérdezték rögtön.
    -Full Smile!-mondtam gyorsan.Ez volt a jelszó a belépéshez.
    -Ohh...-mondták majd bekísértek a faluba ami gyönyörű, és hatalmas volt.Minden 20-as szinten volt és mindenhol katonák edzettek.A katonák bekísértek minket a palotába a királyhoz.Ekkor mi elmondtuk neki mi történt.
    -Sejtem ki lehetett a támadótok.Létezik egy Pusztító nevű klán.-magyarázta-Ők a mi klánunk az Átok fő ellensége.Ti itt maradhattok nálunk én meg értesítem a klánunk vezetőit.-mondta majd elsietett.1 hét múlva a király magához hivatott és közölte:Támadást indítunk a Pusztítók ellen!!
    Nekem ettől nagyon megjött a harci kedvem..."

Regisztrált felhasználó most érkezett Kot Koda's Avatar
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Cím: X király

Egyszer volt hol nem volt élt egy kis Gall faluban egy X nevű király.
    Még maga is elnevette magát neve rövidségén.
    Egy nap gondolt egyet hogy annak adja lányát és 1000 búzáját akinek rövidebb a neve az övénél. Hát jöttek mindenféle paladinok és nemes urak de mindegyik valami ócska trükkel akarta átverni a Királyt. Végül is kinek lenne rövidebb neve annál hogy X? Egyik nap betér a palotába egy szegény kereskedő. Az őrök nem akarják beengedni a várba.Így szólnak:
    - Mit akarsz te itt?
    - Meg akarom mondani a királynak a nevemet, hogy jutalmat kapjak!
    Az őrök sok kétkedés után végtére is csak be engedték.
    A király már nagyon örült hogy végre valaki jön elébe.
    A fiú meghajolt a király előtt és így szólt:
    - Feleséges király uram jöttem az 1000 búzáért és lányod kezéért!
    - Rendben fiam de vigyázz mert te leszel a 100. akinek fejét kitűzzük a cölöp falra!
    Minden akadémiai tudós és híres csapda készítő odagyűlt, hogy megnézze e különös fiúnak a halálát.
    - No hát fiam mi a neved?
    - Félix!
    A tyúkólban csak én nekem van gépem!
    http://www.travian.hu/?uc=hu10_115540

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

VI.Fejezet

"A támadás napjára 10 ezer katona érkezett a faluba.A király ekkor elmondta a tervet.
    -A klánunk legerősebb tagja 90 ezer caesarissal megtámadja a Pusztító klán hadvezérét, akinél a klánjuk serege van.Aztán a mi hadvezérünk 50 ezer haeduannal és 5 perc késéssel ismét támad.Ezzel a csapással a klánhadsereg nagy része meghal.Utána 2-3 ezres seregekkel a klánom tagjai lekatapultoznak mindent ott.-magyarázta a terv első részét-A mi feladatunk az lesz hogy a Pusztító klán leggyengébb 20 tagját megfosszuk a seregétől.Ehhez még kapunk majd 10 ezer caesarist és teuton lovagot.Mi pontban éjfélkor indulunk.Tehát készüljetek!-mondta,majd elsietett.-Remek terv!-gondoltam-Ezzel nem lesz semmi esélyük!-Ha tudtam volna mekkorát tévedek..."

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

VII.Fejezet

"Elérkezett éjfél.Elindultunk.Csak pár órát gyalogoltunk mire odaértünk az első ellenséghez.A hadvezér megbízta 5 legjobb katonáját hogy osonjanak be a faluba és nézzék meg a sereg létszámát.Néhány perc múlva visszatértek.
    -A seregük létszáma nagyjából 6-700-jelentették.A hadvezér engedélyt adott a támadásra.Könnyű győzelem volt.Senki sem halt meg közülünk.
    -Rendben, mehetünk tovább!-mondta a hadvezérünk.Ismét elindultunk.A következő 10-11 órában még 10 ellenség seregét elpusztítottuk.A baj csak az volt hogy alig ezren maradtunk.Szerencsére ekkor megérkezett a caesaris sereg.A segítségükkel leszámoltuk a következő 9 ellenséget is.Az utolsó ellenfelünkhöz közeledve azonban csak 800-an maradtunk, és nem érkezett meg a várva várt haeduan sereg.Akkorra már nem csak nekem lett gyanús a dolog..."

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

VIII.Fejezet

"Amikor megláttuk az ellenséges falu tornyait egy futár érkezett a sereghez.A futár odafutott a hadvezérhez és megállt elötte.
    -Baj van uram nagyon nagy baj!-kiáltotta mire köré gyűlt a sereg.
    -Mondd mi történt!-mondta neki a hadvezér.
    -Csapda volt, csapda!-kiáltotta nagy riadalmat okozva a seregben.
    -Mégis miféle csapda?Siess mert támadnunk kell!-kiáltotta oda neki a király.
    -A Pusztító klán hadvezérénél egy fia katona sem volt!!!Az a sereg jelenleg a klánunk olyan tagjait támadja ahol nincs sereg!!!A támogatásba jövő 10 ezer haeduan meghalt!És hamarosan az Átok klánnak is vége lesz olyan erős ellenfél a Pusztító klán!Merthogy alklánjaik vannak akiktől kapják a nyersanyagot, de folyamatosan!!A szövetségeseink felbontották az szövetséget!!Ráadásul a klánunk legerősebb tagjainak falvaiból mostanra semmi sem maradt!-kiáltotta a futár.Ezektől a szavaktól csönd lett, földöntúli csend, majd...
    -TÁÁÁÁÁMAAADÁÁÁÁÁS!-kiáltotta hirtelen valaki iszonyú hangerővel, majd patadobogás, kiáltozás és futás hangja hallatszott fel a közelben..."

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

IX.Fejezet

"Körbevettek minket.Legalább kétszer annyian voltak mint mi.A seregünk tagjai lebénultak a rettenetes hírektől.Senki nem akarta elhinni hogy ennyire átvertek minket.
    -Gyerünk, gyerünk nyomás!-kiáltottam hirtelen mire a katonák magukhoz tértek.Harcba szálltunk velük.Hiába voltak többen, tudtuk hogy valahol számítanak ránk ezért eszesebben, gyorsabban és erősebben küzdöttünk az ellenfélnél.Ennek meg is lett az eredménye.Győztünk.Sajnos a futárt megölték ezért nem tudtuk meg, hogy kit támadnak pontosan.
    -Irány a legközelebbi klántag falva!-kiáltotta a hadvezér.Futva indultunk el.Alig fél órát mentünk mire odaértünk a klántaghoz akinél javában folyt a harc.Minket nem vettek észre, ezért hátulról letámadtuk a megzavarodott ellenséget és kivégeztük őket.
    -Kiket támadnak?-kérdeztük rögtön.
    -Ultras, Haladás,sebváltó,Rayman,Darkaman és Kingstorm falvait támadják a legtöbben.-mondta egy katona-Mi arra gon...-kezdte de már nem tudta befejezni mert egy katapult köve csapódott a mögötte lévő épületbe..."

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

X.Fejezet

"Az első kő után nem jött több.Csen volt.Aztán megláttuk őket.Nagyjából 1-200-an lehettek és egy fehér zászlót hoztak egy lándzsára feltűzve.Furcsálltuk ezt hiszen az elöbb kiderült hogy kaptapulttal jöttek...aztán megszólalt egy vastag páncélba öltözött alak, akiben a vezért sejtettük.
    -Békés szándékkal jöttünk!-kiáltotta-Tárgyalni szeretnék Favoriteval!-kiáltott ismét-Köztetek van?-kérdezte, majd jobban megnézte magának a sereget hátha szól valaki.Előre léptem és ezt mondtam:
    -Én vagyok Favorite.Mit kívánsz tőlem?-kérdeztem gyanakvóan, mire a vezér tekintete megkeményedett.Aztán mosolyba rendezte vonásait és így szólt:
    -Nyugalom!Mindent csak szép sorjában!-mondta-Esetleg beszélhetnénk valahol négyszemközt?Esetleg a palotában?-kérdezte mire felvontam a szemöldököm.
    -Persze a sereg itt marad és megvárja amíg visszatérek.-mondta, s ezzel elérte hogy megnyugodjak.
    -Rendben.Menjünk.-Amint beértünk a Palotába beszélni kezdett.
    -Jól van most már elég a szívélyeskedésből.-mondta hidegen-Adjátok meg magatokat.Nincs esélyetek.A csatát elvesztettétek.Győztünk.Ha feladjátok akkor megkegyelmezünk nektek.Viszont ha makacskodtok akkor kivégzünk titeket.Dönts most!Nincs sok időm!-mondta.
    -Mi akkor se fogjuk feladni ha piros hó kezd esni az égből-kiáltottam.
    -Tehát...-kezdte a vezér, de én egyetlen kardcsapással levágtam a fejét..."

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Inad miért nem írsz megint?Tökre tetszenek a történeteid.

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Amúgy van akinek tetszenek a történeteim?Mert ha van, akkor befejezem de ha nincs akkor nem, mivel még jó pár fejezetet tervezek.De elöbb valaki mondjon valami véleményt...