Oldal 38, Össz.:111 ElsőElső ... 2836373839404888 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 371 től 380-ig , össz: 1108

Téma: Történetek

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt kovacsgellert's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Talking

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet hogy nem igazán biztos, hogy hamar lesz folytatás. Egyrészt mert nem biztos hogy géphez tudok jönni. Másrészt mert még nekem is gondolkoznom kell. Ugyanis mint látjátok, elszaporodtak a szereplők egy kicsit, és kidolgoznám a jellemüket.
    Mindenesetre közölném, hogy Hórusz nem a Legnagyobbak klánjának vezetője. Ő afféle misztikus alak, egy legendás vezér.
    Lord Capitano pedig az a bizonyos kalózos alak, aki inkább a kalandoknak él, és ha kell, ő sajnálja legkevésébé a katapultjait küldözgetni.
    Mindenesetre most, gondolom, nem lövöm le a poént, ha elmondom, hogy útra kelnek abba az oázisba, ahol Hórusz szerint a Druidák kardja van. (Erről és a további eseményekről bővebben a folytatásban.) De mindenesetre igyekszem írni tovább...
    Jó. Alig várom. : - )
    Adó 1%-a helyett: http://www.travian.hu/?uc=hu6_393 . Köszi. : -)

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Alapértelmezett

Na. Nem biztos, de ma talán el tudom rendezni, hogy elelgedjék az eltiltásom.
    De nem biztos. Mindenesetre itt van egy újabb írás.

Natar krónikák
    2. epizód/2. részepizód
    A Druidák Kardja

Hórusz és a Natarok esete

Tehát Hórusz erősen gondolkozott. „Most mi legyen?”, gondolta…
    És hirtelen észbekapott! Elkiáltotta magát:
    -KATAPULTOK!!! TŰZ!!!
    Hórusz hangja messzire szállt, és mindenki meghallotta. Még a falu szélén vészhelyzet esetére elhelyezett Katapultok kezelői is; Az épület megremegett.
    A barbár Natarok megrettentek. Az egyik elkiáltotta magát:
    -Megőrültél? Saját falud rombolod!
    Azzal elmenekültek.
    Hórusz leállítatta a tüzelést, és körülnézett. A cilinderes Sir súlyos sebekkel a földön feküdt.
    -Orvost!
    Lord Capitano és még néhányan szinte sértetlenül másztak ki az egyik szekrényből, a nagykalapos viszont halott volt. A földön feküdt, a kard övig volt döfve a mellkasába.
    Megjött az orvos, és Hórusz némi nyugtatgatás után a Kaszárnyába rohant, aztán az Istállóba, a Műhelybe, az Akadémiára, és végül emeltetett egyet a Fal szintjén.
    Aztán vissza a Tanácsházára:
    -Készül a sereg. Menjetek pihenni. De előtte még küldjetek futárt a faluitokba: Mindenhonnan küldessetek pár egységet, szükség lesz itt párra, ha mi elmegyünk.
    Holnap indulunk.
    -Holnap?! Hórusz! Egy meghalt, vagy tíz megsebesült, nem mehe…
    -Csend! Holnap kell mennünk.
    Másnap hajnalban…
    Hórusz a hölgy szállására ment.
    Bekopogott.
    Halk „Szabad” volt a válasz.
    Bement.
    És kezdte:
    -Nos tehát. Ma én elmegyek. Te itt maradsz, és véded a falut. Közben küldesz egy futárt Iceland falumba, hogy építsék fel a Kincstárat, mire visszatérek. Szükség lesz rá.
    -De…
    -Ismerlek. Gyerekkorunk óta. Tudom, mire gondolsz. De menni fog. Képes vagy rá. Én pedig… Hát, én nem aggódom. Te se tedd.
    -De hát muszáj! Helyetted is kell valakinek aggódni…
    -Oké. De siess.
    Hórusz már alig figyelt. Megcsókolta feleségét, lóra pattant, és megfújta a sorakozót.
    Pár percen belül mindenki mögötte állt.
    -Indulás!
    És szép lassan, léptetve, hogy a gyalogosok se maradjanak le, megindultak. A tervezettnél ugyan többen, de hát… „A több ez esetben talán nem probléma”-gondolta Hórusz.
    És szépen, elmentek a horizont felé, majd nemsokára csak egy sötét foltnak látszottak. a felkelő nap aranyló sugai előtt.
    Nem tudták még…
    Ó, ha tudták volna…
    Hogy a Sötét Sereg csak erre várt.
    Csak erre. És hogy nem messze, a felvonuló Ősklán-seregek hadoszlopai elloptak egy tervet a Nataroktól. Csak egyet. De a legközelebbi messze volt. És talán Hórusz felesége sem tudja tartani a falut. Mivelhogy… Futárját az indulás után egy órával Sötét Sereg-féle Paladinok végezték ki.
    Legutolsó módosítás inad által; dátum: 2008-12-18 17:00.

Regisztrált
    2008. Dec

Talking

Ez elég szomorú...És ha nincs időd akkor nem fogom követelni többet a folytatásokat : - )

De azért továbbra is alig várom, bogy folytatódjon a történet, hisz pont olyan stílusban írod a történeteket, mint ahogy Seherezádé mondta az ezeregy éjszaka meséit: Mindig a legérdekesebb résznél hagyod abba. De ez így van rendjén. mint ahogy a tehén"ürüléke" is mindig a lapjára esik. : - )

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Nem adjuk fel soha...

Hideg téli este volt. Minden fehér színben pompázott. A II. Germán hadsereg a szokásos portyázó útjáról tér haza. Újabb halottakat, és a pusztítás nyomait hagyták maguk után. Nem kegyelmeztek. Csak egy szabály van. Te ölsz, vagy téged ölnek. Nincs kegyelem. Az erős uralkodik, a gyenge elbukik. A harcos Germánoknál ezt mindenki elismeri. Betartja. Ám a mostani portyán valami megváltozott, valami máshogy történt, mint ahogy szokott, kellett volna.

- Uram! Megérkeztünk, a falu még 1 perc menetelésre van.

- Nagyszerű! – válaszolta a parancsnok. Aki alig várta, hogy újra harcoljon, újra vért ontson. – Készüljetek fel. Hamarosan újabb győzelmet aratunk. Nem hagyunk túlélőket. Nem kegyelmezünk. Mindenkit megölni. Mindent felégetni! – lelkesítette elfáradt seregét.

A sereg felállt, szemükben izzott a parázs, mely szépen lassan tűzzé nőtte ki magát. Rezzenéstelen arccal figyelték a falu lakosainak tevékenységeit. A falu nem állt másból, mint egy főépületből, néhány raktárból, magtárból, egy templomból, melyet egy sáncfal ölelt körbe.

- Mészároljatok… - szólt halkan Geryks.

A sereg rendezett alakzatban rohant a falu felé. A kaput könnyen betörték. Nem volt ellenállás. Csak civilek. Gyerekek, nők és földművesek. De ez őket nem zavarta. Ugyanolyan kegyetlenül öltek, mint mindig. Senkit nem kímélve. Rezzenő arc nélkül végeztek ki több száz nőt, gyereket.

- Égessetek fel mindent. – szólt búgó hangon a katonáinak.

A semmiből hirtelen lovak dübörgése hallatszott.

- Uram! Jöjjön gyorsan! Ilyet még nem láttam! - kiáltott izgatottan egy katona.

Geryks mikor odaért a kapuhoz, először nem hitt a szemének. Eddig nem látott egységek voltak. Több ezren. Hatalmas páncélokat viseltek. Arcukat csuklyákkal takarták el. Hatalmas kardokat viseltek. Nem foglalkoztak a Germán sereggel. Geryks mögött a sereg izgatottan kémlelte vezérük reakcióit. Mikor hirtelen egy kislány lépett oda hozzá.

- Ők véget vetnek a Germán birodalomnak. Ők majd átveszik a Föld irányítását. Nem tudtok elbú…

Ekkor az egyik katona elővette kardját, és a kislány feje a porba hullt. A Germán sereg némán indult vissza a falvába. Egy hang sem hangzott el. Most nem daloltak mámorosan a győzelemtől. Most nem ünnepeltek. Pár óra múlva elérték Auróra kapuit. Hatalmas város volt. Hatalmas fallal körbeépítve. Több győztes harcot vívott itt a Germán nép. Auróra kapui lassan kinyíltak. A harcosok számára éveknek tűnő percek alatt. Geryks tudta jól, hogy amit látott, amellett nem mehet el szó nélkül. És meg kell osztania azonnal a nemzet vezetőjével, Cobainnal. A lakosság ünnepelte őket, amint beléptek a kapun, de ugyanolyan rezzenéstelen arccal mentek végig azon a széles utcán, mint amilyennel mészároltak, öltek, fosztogattak, paráználkodtak. Geryks a szokásos ünneplés helyett, egyből a palota felé vette az irányt. Rengeteg lépcsőn vonszolta fel magát. A palota hatalmas épület volt. 3-4 méter magas ajtaja volt. Mely, amikor kinyitották elviselhetetlen hangot adott ki magából. Azon gondolkozott aközben, ahogyan a hatalmas folyosókon sétált, hogy mit is mondjon Cobainnak. Hisz maga sem tudja, hogy mit látott. A kislányt sem tudja mire vélni, hiszen emlékezett rá, hogy a lányt az elsők között szúrta le. Megérkezett.

- Cobainhoz jöttem. – szólt a búgó hangján az őröknek.

- Már várja önt. – válaszolta az egyik őr.

Geryks ezt halva nem tudta, hogy mire gondoljon. Belépett a hatalmas ajtón, és egy óriási teremben találta magát, ahol egy asztal körül ültek Auróra hadvezérei. A szemükben kétségbeesés látszott.

- Végre. Már vártunk Geryks. Azonnal beszélnünk kell. – kétségbeesett hangon szólt Cobain.

- De előbb nekem kell, mond…

- Tudom. – válaszolta halk, kétségbeesett hangon.

Regisztrált
    2008. Dec

Smile

Nagyon élvezem ezeket olvasgatni... Én azthiszem nem vagok elég kreatív, hogy ilyet írjak, de sose lehet tudni...Én is megpróbálom és ha jó lesz akkor majd kirakom. : -D

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

elég, ha egyet-kettőt értékelsz, nem kell mindenbe beleszólni ;]

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Iceaac 2.0's Avatar
    Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    elég, ha egyet-kettőt értékelsz, nem kell mindenbe beleszólni ;]
    Kléni, már miért ne értékelhetné mindet? :-]
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_547&signup <= Kérlek támogass egy régi játékost :-}

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

mert hsz, és az engem zavar, mert te is belekötsz

Regisztrált felhasználó most érkezett marsall94's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Smile

Úgy gondolom, h értékelés is fontos.
    Motiváció sokat segít egy írónak vagy költőnek.
    Mindenki remek történetet írt szerintem csak így tovább.
    De a kedvencem mégis "A natar krónikák".

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    23

Smile

Quote Eredetileg írta: marsall94 Hozzászólás megtekintése
    Úgy gondolom, h értékelés is fontos.
    Motiváció sokat segít egy írónak vagy költőnek.
    Mindenki remek történetet írt szerintem csak így tovább.
    De a kedvencem mégis "A natar krónikák".
    Kösz!
    Kovacsgellertnek pedig üzenem, hogy dolgozni fogok a folytatáson, de karácsony előtt valószínűleg már nem lesz rész. A két ünnep között lesz egy.
    És úgy néz ki hogy elengedik az eltiltást!