Szavazás eredménye: Karácsonyi játék szavazás!

Szavazó
113. Itt nem szavazhatsz
  • zoleeeee 4.

27 23,89%
  • cyberton 9.

3 2,65%
  • sucellos 15.

26 23,01%
  • devildarky 20.

30 26,55%
  • gagaboy5 32.

18 15,93%
  • Horus del Kanta 29.

9 7,96%
Oldal 6, Össz.:6 ElsőElső ... 456
Eredmény 51 től 57-ig , össz: 57

Téma: Karácsonyi fórum játék

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

még mindig nem kaptam teljesen választ a kérdésemre, mi volt a probléma a képemmel, és mi alapján kerül be pl egy kép amire ráhúztak paintben 5 db traviános elemet, vagy egy másik ahol letöltöttek 20 traviános képet, és egy program betette egy kockába...

ha valakinek nem lenne teljesen világos, nem az zavar hogy én nem kerültem be, hanem az hogy olyan képeket ítéletetek szavazásra amit egy jól szituált, számítógépes ismeretekkel rendelkező általános iskolás is egy informatika óra töredékében is az óra közben röhögve megcsinál, szinte 0 energia befektetéssel!

ha drasztikusan akarnám érzékeltetni, kiválasztanék egy szavazásban lévő képet, készítenék egy videót, ami alatt a háttben https://www.youtube.com/watch?v=JcNhDstL4-k (beni hill zenéje) alatt megmutatnám hogy 2 perc google 3 perc paint és a végeredmény ugyan az lett.

"Ha egy profi festő készít egy képet fél nap alatt, hiába dolgozok én rajta egy hétig, nem lesz jobb, mint az övé."

ha teszem azt rendeznének egy tájképfestő versenyt, amin indulna Pablo Picasso is, akkor te sem mondanád neki hogy
    " bocs de az 5 éves kisfiú a vízfestékkel ugyan nem alkotott kiemelkedőt, de mivel te tudsz festeni ezért te nem jutottál be a következő fordulóba"

ha csalás nélküli korrektebb megoldási javaslatom lehetne, akkor azt mondanám hogy a beküldött képeket, egy másik travián csapattal (gondolom több is van, angol német stb ) nézessétek meg, név nélkül (mivel ez most is kb 40db kép ezért nem hinném hogy eltörne bárkinek a keze ha végig görgeti) és válasszák ki a szerintük legjobbnak gondolt 3 mat. vagy találjatok ki valami más megoldást, de a jelenlegi szerintem nem korrekt.

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: getupp Hozzászólás megtekintése
    még mindig nem kaptam teljesen választ a kérdésemre, mi volt a probléma a képemmel, és mi alapján kerül be pl egy kép amire ráhúztak paintben 5 db traviános elemet, vagy egy másik ahol letöltöttek 20 traviános képet, és egy program betette egy kockába...

ha valakinek nem lenne teljesen világos, nem az zavar hogy én nem kerültem be, hanem az hogy olyan képeket ítéletetek szavazásra amit egy jól szituált, számítógépes ismeretekkel rendelkező általános iskolás is egy informatika óra töredékében is az óra közben röhögve megcsinál, szinte 0 energia befektetéssel!

ha drasztikusan akarnám érzékeltetni, kiválasztanék egy szavazásban lévő képet, készítenék egy videót, ami alatt a háttben https://www.youtube.com/watch?v=JcNhDstL4-k (beni hill zenéje) alatt megmutatnám hogy 2 perc google 3 perc paint és a végeredmény ugyan az lett.

"Ha egy profi festő készít egy képet fél nap alatt, hiába dolgozok én rajta egy hétig, nem lesz jobb, mint az övé."

ha teszem azt rendeznének egy tájképfestő versenyt, amin indulna Pablo Picasso is, akkor te sem mondanád neki hogy
    " bocs de az 5 éves kisfiú a vízfestékkel ugyan nem alkotott kiemelkedőt, de mivel te tudsz festeni ezért te nem jutottál be a következő fordulóba"

ha csalás nélküli korrektebb megoldási javaslatom lehetne, akkor azt mondanám hogy a beküldött képeket, egy másik travián csapattal (gondolom több is van, angol német stb ) nézessétek meg, név nélkül (mivel ez most is kb 40db kép ezért nem hinném hogy eltörne bárkinek a keze ha végig görgeti) és válasszák ki a szerintük legjobbnak gondolt 3 mat. vagy találjatok ki valami más megoldást, de a jelenlegi szerintem nem korrekt.
    Nagyon egyszerű:

Míg más országokban egy fórum játék, ( nevében: játék) problémamentesen, rossz szájíz nélkül le tud menni, addig itt csak a finnyázás, és a gyanú megy. Nyilván odaállunk majd a Németek elé, mondván: Kérlek, foglalkozzatok ezzel is, mert a magyar ugye saját magát is megeszi két forintért. Vagy hogy gondolod? Ez CSAK itt, Abszurdisztánban létező probléma uraim-hölgyeim.

Mindenkinek el kellene gondolkoznia, nagyon mélyen. Ha csak ez megy, és ezt tudjátok egy vacak játék miatt, akkor erősen javaslom, NE legyen több fórum játék, mert nektek a büdös életben nem lesz jó semmi sem.

Nézzetek, lássatok...

Saxo

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: saxo Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyszerű:

Míg más országokban egy fórum játék, ( nevében: játék) problémamentesen, rossz szájíz nélkül le tud menni, addig itt csak a finnyázás, és a gyanú megy. Nyilván odaállunk majd a Németek elé, mondván: Kérlek, foglalkozzatok ezzel is, mert a magyar ugye saját magát is megeszi két forintért. Vagy hogy gondolod? Ez CSAK itt, Abszurdisztánban létező probléma uraim-hölgyeim.

Mindenkinek el kellene gondolkoznia, nagyon mélyen. Ha csak ez megy, és ezt tudjátok egy vacak játék miatt, akkor erősen javaslom, NE legyen több fórum játék, mert nektek a büdös életben nem lesz jó semmi sem.

Nézzetek, lássatok...

Saxo
    ez egy javaslat volt , azt kezdtek vele amit akartok.

a kérdésemre hogy mi volt a képemmel a probléma ami miatt nektek nem tetszett , továbbra is várom a válaszotokat.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

No, lassan kezdünk visszajutni oda ahonnan elindultunk
    Ne hergeld magad, és főleg ne foglalkozz komolyabb társadalmi problémákkal.
    Nem érdemlik meg, majd 2-300 év múlva talán.

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

tetszett.

Bővebben: annyira nem tetszett.

Ennyire egyszerű: Gondolom, az fel sem merült, hogy más (tudom, egyszerűbb, meg minden) képe esetleg jobban tetszett.

Témát lezártam.

Saxo

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Tisztelt getupp!

Nem kellene itt a feszkót csinálni! De tennék pár megjegyzést!
    1. Mindenkinek a saját munkája tetszik elsősorban! (ez természetes)
    Csakhogy a "művészet" nem objektív dolog!Ami tetszik egyik embernek, az nem biztos, hogy a másiknak is!
    Vagy szinte biztos, hogy nem ugyanazok a gondolatok jutnak róla eszébe! (ez is természetes)
    2. Naná, hogy az ember megpróbálja az ismerőseit "kapacitálni" szavazzon rá! ( ez is természetes) Rendkívül naivnak kell lennie valakinek, ha ezt nem feltételezi senkiről! Én is megtettem, 4 szavaztak is rám, 5-6 valamiért nem tudtak és vagy 3-4-en megmondták, hogy nem szavaznak rám, vagy mert szerintük "beszennyeztem" a karácsonyt aktuálpolitikával, vagy másra pl. gagára szavazott! Ezért nem szabad senkire sem haragudni!
    3. Megnéztem a képedet és tényleg jól van elkészítve. De akárhogy néztem, nem jutott róla eszembe semmi! Lehet, hogy a rubickockába 2 perc meló van, de van ötlete! Annak a rajznak is itt a helye, amit "saját kézzel" rajzoltak. És a maradék 3 (rajtam kívül) képnek is van némi története! Magyarán "gondolatokat" ébreszt bennem!
    4. Elárulom, hogy a képet nem én csináltam, hanem a 60 éves édesanyám! Mert én nem értek hozzá! De az alapkoncepció az ötlet az enyém volt! Elsőre nem is ez a kép készült, azt fentebb láthatod. Tisztába voltam vele, hogy vagy "siker" lesz, vagy "bukta", mert tudom, hogy megosztó! Ez is érzelmeket, gondolatokat vált ki az emberből! De tudod ebbe a képben sokszorosan benne van mind a 3 feltétel. Travin, Karácsony és Magyar! És ez volt a lényeg!
    Ettől még gratuláció illeti minden résztvevőt, mert foglalkoztak a dologgal.
    5. Szeretnélek megkérni, hogy írd le, neked mi jut eszedbe az én képemről! Mit látsz benne, azt leírom majd én, hogy Én mit is akartam közölni, így meglátjuk, hogy mennyire gondolkodunk együtt, vagy külön!
    További jó játékot!
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet!

Horus del Kanta!

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Sziasztok,

Amint látjátok, a szavazás lezárult, megvan a végeredmény:

1. helyezett: devildarky
    2. helyezett: zoleeeee
    3. helyezett: sucellos

Gratulálunk!
    A nyertesek emailben jelentkezzenek az admin@travian.hu címen. Kérlek benneteket, arról a mail címről írjatok, amelyről a fórumra is regisztráltatok!
    Ugyanakkor minden játékosnak jár a gratuláció és a köszönet a részvételért. Nagyon ügyesek voltatok

Békés, boldog Karácsonyt kívánunk Nektek!
    Gyevocska
    Travian Team

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett