Szavazás eredménye: Karácsonyi játék szavazás!

Szavazó
113. Itt nem szavazhatsz
  • zoleeeee 4.

27 23,89%
  • cyberton 9.

3 2,65%
  • sucellos 15.

26 23,01%
  • devildarky 20.

30 26,55%
  • gagaboy5 32.

18 15,93%
  • Horus del Kanta 29.

9 7,96%
Oldal 5, Össz.:6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 57

Téma: Karácsonyi fórum játék

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2012. Jul

Alapértelmezett

Ez a szavazás konkrétan arról szól, hogy ki tudja a legtöbb multiaccot regisztrálni a fórumon, amikkel magára szavaz. Kicsit sincsen bunda szaga...

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Az ip címeket utólag ellenőrizni tudjuk, ami által az illető kiesik, ha magára szavaz. Minden jutalom kiosztása előtt a szükséges ellenőrzéseket elvégezzük.

Nem értem ezt a tipikus mentalitást, minek van miféle szaga, meg dögöljön meg a szomszéd lova is, feltehetően vagy ilyen közeget szoktál meg. Én sosem tudok abból kiindulni, a másik biztosan lop-csal hazudik. Ha meg kiderül, nyilvánvalóan megtesszük a megfelelő lépéseket.

Jó lenne, ha a fórum nem erről szólna, nem szeretnék több ilyen hozzászólást látni.

Saxo

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Sziasztok!

Ez a kép lett volna az első verzió, de változtattam rajta, mert így sokkal poénosabbnak gondoltam!
    A történet ugyanaz, csak a szereplők változtak meg kicsit!
    Legutolsó módosítás Horus del Kanta által; dátum: 2014-12-18 19:04.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Pedig a póthetemből két órát a kép készítésére szántam, még egy szavazást sem ér? #21

Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

másokra miért nem lehet szavazni?

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Többen jelezték, hogy szavaznának rám, reggeltek, be is jelentztek, de azt írja ki nekik, hogy itt nem szavazhatnak! Mi a teendő?
    Vagy miért nem tudnak szavazni?

Választ előre is köszöntem!

Regisztrált
    2009. Feb

Alapértelmezett

Tisztelt Moderátor!

Gondolom ha én magamra szavaztam az csak nem gond és esetleg ha a barátnőm aki szintén játszik ő is rám szavaz az nem szabálysértés. Vagy az sem megengedett?

üdv.
    Zoleeeee

Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Engem az érdekelne, ha valaki paintben összeoperált pár képet (amivel nem lenne gondom, de max 5 perc lenne ugyan azt létrehozni mint amit "készített") hogy hogy bekerül a szavazásra , amit pedig igényesen , és jóval több idő ráfordításával készítettem, az még a szavazásig sem jutott el.

Szeretném megkérni a zsűrizőket hogy írják már le mégis mi alapján történt a kiválasztás, és mégis mi volt a probléma azzal a képpel amit én beküldtem.

Regisztrált
    2012. Jul

Alapértelmezett

Én csak abból indulok ki, hogy amióta lehet szavazni a képekre, hirtelen sok új reg van a fórumon. Nem szeretnék senkit sem vádolni, mert bizonyított okom nincs rá, de szerintem ez az összefüggés, hogy a verseny lezárása utáni napokon rengeteg új reg született utalhat valamire.
    Az IP címes dolgot simán ki lehet játszani, az is csalásnak minősül az én szememben, ha valamilyen közösségi, vagy bármely honlapon, skype szobákban kampányolsz a saját sikered érdekében. Ebből ti semmit sem vesztek észre, mert külön IP-ről lettek regelve ezek az accok. De így megölték a verseny igazi lényegét, nem az nyer, akinek tényleg a legjobb alkotásai születtek, hanem az, akinek erősebb és hatásosabb a marketingje.
    Még egyszer mondom ez nem vádaskodás, nem szeretnék senkit sem megsérteni, én csak elmondtam a véleményem a dologról, meg úgy általában az ilyen internetes szavazós játékokról. Mert ez az összes ilyen jellegű szavazásra igaz.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Az a gond, ha mi válasszuk ki a nyerteseket, akkor pedig mi kapjuk a gyanúsítást, miszerint biztosan ismerős, haver stb. Ezért akartuk rátok bízni a döntést.

A képeket valószínűleg beállítási gond miatt nem látják egyesek.

A választásnál nem azt vettük figyelembe ki mennyit dolgozott rajta, hanem mennyire jó a végeredmény. Ha egy profi festő készít egy képet fél nap alatt, hiába dolgozok én rajta egy hétig, nem lesz jobb, mint az övé. A lényeg, hogy mennyire tetszetős, ötletes, mennyire kapcsolódik a megadott témákhoz. Ezen szempontok alapján választottunk. Bár tény, nem volt egyszerű, sok jó alkotás született, de nem jutalmazhatunk mindenkit
    Gyevocska
    Travian Team

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett