Oldal 163, Össz.:224 ElsőElső ... 63113153161162163164165173213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1.621 től 1.630-ig , össz: 2239

Téma: Natar a speed.travian.hu szerveren

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
    Hiába számolgatunk, hiába tervezgetünk (Ember tervez, Isten... b.ssza meg, mindig közbe jön valami.)! Akármilyen számolgatás fölött áll, hogy ki mennyi időt tölt a gép előtt. És ezt kihagyja mindenki a számításaiból, mert ez relatív. Azon kívül a másik változó a stratégia. Ez a két dolog teljesen kiszámíthatatlanná teszi a végkimenetelt.
    Tehát az a legjobb nép, amelyik 0h-tól 24h-ig a monitort bámulja!

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

nem ok nélkül hagyja ki mindenki. pont azért mert ez relatív, tehát nem az érdekel hogy ki mennyit ül a gép előtt, hanem hogy melyik a legjobb nép. tehát marhára hülyeséget írtál.
    2008.01.20.17:17 : Minden nyitott témában én cagyok az utolsó hozzászóló.
    Nagyon-nagyon pipa vagyok Cystemre. SZUPERANTICYSTEM.
    Aki lát valami aranyköpést, az idézze ki és írja utána, hogy aranyköpés. Mert ha lesz ilyen téma, akkor egy kereséssel be tudjuk őket gyűjteni.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Attól, hogy valamit nem tudsz felfogni, még nem biztos, hogy hülyeség.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

felfogtam. te azt írtad hogy nem számít melyik a legjobb nép, ha az ember napi 26 órát ott ül. de mi most a legjobb népről beszélünk, arról megy a vita, nem arról ki mennyit online. és én nem szoktam azt írogatni hogy ez hülyeség, csak akkor, ha tényleg úgy gondolom hogy hülyeség.
    Aki lát valami aranyköpést, az idézze ki és írja utána, hogy aranyköpés. Mert ha lesz ilyen téma, akkor egy kereséssel be tudjuk őket gyűjteni.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: horolo1
    te azt írtad hogy nem számít melyik a legjobb nép
    Ezt hol olvastad? Nem azt írtam, hogy nem számít, hanem hogy nem lehet kiszámolni. Különbség. Hiába van x katonának y értéke, ha valaki ez alapján akar népet választani, és keveset van online, akkor a számításokat meg az értékeket a hajára kenheti. Ezt írtam!

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: doki5
    Ezt hol olvastad? Nem azt írtam, hogy nem számít, hanem hogy nem lehet kiszámolni. Különbség. Hiába van x katonának y értéke, ha valaki ez alapján akar népet választani, és keveset van online, akkor a számításokat meg az értékeket a hajára kenheti. Ezt írtam!
    okés, én meg azt, hogy szerintem ez hülyeség.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: doki5
    okés, én meg azt, hogy szerintem ez hülyeség.
    Ja, csak nem tudtad megindokolni. De attól még azt írsz, amit akarsz. Téma lezárva.

Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Amikor egy többváltozós egyenletben egy változó különböző értékeit vizsgáljuk, a többit állandónak tekintjük. Tehát ha a népek közti különbségről beszél az ember, akkor azt csak úgy lehet megtenni, hogy feltsszük, mindenki ugyanannyit online. Persze ez a valóságban nem így van, de másképp nem tudjuk az összehasolnítást elvégezni, mert csak ilyen egymás mellett elbeszélés lesz, amit ti is csináltok.
    Ennél még nagyobb baj, hogy nem jó topicban - folytassátok 'Melyik a legjobb nép' címszó alatt!

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Curtius
    Amikor egy többváltozós egyenletben egy változó különböző értékeit vizsgáljuk, a többit állandónak tekintjük. Tehát ha a népek közti különbségről beszél az ember, akkor azt csak úgy lehet megtenni, hogy feltsszük, mindenki ugyanannyit online. Persze ez a valóságban nem így van, de másképp nem tudjuk az összehasolnítást elvégezni...
    Az én mondanivalóm lenyege ez, csak nem tudtam magam ilyen tudományosan kifejezni.
    OFF vége.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Curtius
    Amikor egy többváltozós egyenletben egy változó különböző értékeit vizsgáljuk, a többit állandónak tekintjük. Tehát ha a népek közti különbségről beszél az ember, akkor azt csak úgy lehet megtenni, hogy feltsszük, mindenki ugyanannyit online. Persze ez a valóságban nem így van, de másképp nem tudjuk az összehasolnítást elvégezni, mert csak ilyen egymás mellett elbeszélés lesz, amit ti is csináltok.
    Ennél még nagyobb baj, hogy nem jó topicban - folytassátok 'Melyik a legjobb nép' címszó alatt!
    De ez a valóságban így van. Adott 1ember: adott menyniséget tud online lenni. Az a kérdés, hogy melyik számára a legjobb nép.

Lehet (sőt biztos), hogy a megoldás függni fog a rendelkezésre álló időtől.

Ugyanakkor ki kéne szűrni a véletlen faktorokat, ami a környezetben nyilvánul meg, és azt tényleg nem lehet megtenni...
    Ingyen VALÓDI pénz online pókerezéshez (amit nyersz utána zsebre teheted!), bővebb infót privátban nyújtok:
    http://www.http://www.pokerstrategy.com/uWDYJN
    Ha megsasolod azzal nem veszítesz semmit