Oldal 1, Össz.:4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 40

Téma: Kitiltás szerverekről

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett Kitiltás szerverekről

Sziasztok!
    Kicsit túlzásnak tartom azon eljárásokat, hogy trágár levelek miatt ki legyen tiltva egy egy emberke egy adott szerverről. Nos általában az ember dühébe ír olyan levelet amit nem kéne. Ha szépen kifejti a véleményét az senkit se érdekel meg se hallgatják. Ha csúnya levelet ír jön a büntetés, zárolás tiltás.
    Ezzel csak dühöt váltotok ki és nem értek el vele semmit se. Tudom ha nem tetszik a dolog nem muszály játszani. Csak az a gond 9 éve játszok és amikor elkezdtem játszani minden játékos egyformán fontos volt. Most meg látom nem gond ha egy csomóan abba hagyják mert el megy a kedvük az egésztől. Miért jó ez nektek? Élvezitek ha egy régi játékos csalódott lesz és el keseredett. Ettől ti nagyobbak lesztek kedves Mhk és adminok? Nem tudom felfogni, hogy a maradi szabályzatotokhoz mindvégig ragaszkodtok ami már teljesen elavul az új csicsás verziókhoz képest.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

http://muszaj.hu bár neked elnézzük.
    Hanyadik alkalom ez már? Számoltad? Én már kitiltottalak innen vagy 20x, a szerverekről is bannoltak 50x. Kíváncsi lennék, ténylegesen hányszor lettél innen kitiltva.

Jelen pillanatban az égvilágon semmiben sem különbözöl egy olyan játékostól, aki egész végig az összes csalási elehetőséget kihasználta. Hogy miért? Mert egyszer vagy többször, de megszegte a szabályokat. A trágár levelek írásával te is ezt tetted. Nem egyszer panaszkodtál már, hogy az adminok nem lépnek fel kellőképpen a csalók ellen, ami miatt élvezhetetlen a játék. Nyilván próbálnak, ahogy tudnak, maximum nem sikerül. De mit gondolsz, mi lenne ebből a játékból, ha hozzád hasonlóan minden trágár levelet írna minden nap mindenkinek? Szerinted e miatt nem hagyná itt a játékot az emberek 99%-a? Mert én el nem tudom képzelni, hogy mindenki örülne annak, ha állandóan csak sértegető levelet kapna, napi 20-at. Van egy szabály: "Sértegetések, lejáratások és egyéb kérdéses kijelentések más játékosokkal kapcsolatban, bármilyen formában tilos és büntetést von maga után." Te ezt elfogadtad, így nem az adminok büntettek meg téged, hanem te, saját magad, mert beleegyeztél, hogy ha megszeged ezt a szabályt, büntetést kapsz. Az adminok csak végrehajtották ezt, de nem ők az okuk annak, hogy szükség volt a büntetésre. Lássuk csak, hogyan lehetne megelőzni a bajt: nem írsz sértegető leveleket, amikor dühös vagy, vagy nem leszel dühös. Ezt a kettő megtenni, ha hiszed, ha nem, nagyon könnyű elérni. Nem azért, mert nekem sikerült, hanem azért, mert a többségnek sikerül. A titkunk nem sok: nem vesszük figyelembe azt, amit nem kell, és cselekvés előtt gondolkozunk. Ha valaki más ír neked olyat, ami nem tetszik, és bosszant, arra nem az a megoldás, hogy rárohansz, mint egy oroszlán, hanem szépen elsétálsz. Gondolom ismered a mondást: okos enged, szamár szenved. Ha ezt tennéd, nem lennél kizárva egyik szerverről se, és a másik játékos se tudna élvezkedni az írásaidon. Mindenki jól jár. Miért nem teszed tehát ezt? Egy percig se hidd azt, hogyha trágár, rágalmazó, sértegető levelet/üzenetet írsz ebben a játékban mindenki rád fog figyelni, mert az annyira izgalmas, hogy mindenkit érdekelni fog a szíved ügye, hogy odarohan mindenki megvédeni, és csatlakozik a másik fél lejáratásához, és azt se, hogy ettől bármi is jobb lesz. E miatt pedig teljesen haszontalan másokat sértegetned, és látod, csak téged tiltanak ki a szerverekről, nem a többieket, akik szerinted megérdemelnék, mert így megy úgy. Próbáld ki egyszer, hogy nem írsz ilyen üzeneteket se akkor, ha dühös vagy, se akkor, ha nem. Ha csak egy kicsit is akarod, oda fogsz tudni figyelni erre, és sikerülni fog.

Összefoglalva, és válaszolva az eredeti panaszodra:
    - Nem igaz, hogy túlzás, ha kitiltanak rendszeres sértegetésért, mert van egy szabály, amit köteles vagy betartani, te nem így tettél, az adminok korrektül jártak el.
    - Többé-kevésbé, de igaz, hogy dühösen írnak olyan levelet, amit nem kéne. Megoldás: ne legyél dühös, tudd kontrollálni önmagadat.
    - Téves, hogy egy nem ocsmány hangnemű üzenetet senki nem hallgat meg. Szerencsére még nem ott tart a világ, hogy csak az ellenkező hangnemben lehessen társalogni.
    - Az, hogy a zárolás miatt még dühösebb leszel, csak és kizárólag a te problémád, hiszen meg se próbálod megérteni, hogy valamit tényleg rosszul tettél, valamit másként kellene csinálni, hanem egyből a másikra mutatsz. Ha az előbbit tennéd, és tanulnál a már milliószor elkövetett hibáidból, nem kellene újra és újra kitiltani, ami miatt alkalmad se lenne még dühösebbnek lenni.
    - Jelenleg is minden játékos egyformán fontos. De ez nem azt jelenti, hogy senkit nem fognak büntetni, hanem azt, hogy a szabályzat betartása mellett mindenki jól érezheti magát. Ha te is betartottad volna, se te, se a levél címzettje nem érezné magát úgy, ahogy. A többi játékos megvédése ugyan úgy fontos, mint a te ügyed.
    - A játékosok kedve nem azért ment el a játékból, mert kitiltották őket sértegetésért. Ha mégis így van, az fantasztikus hír, mert végre sikerült akkor kulturált játékmódot megteremteni, ami már 3 éve is hiányzott a magyar Travianból. Hidd el, nagyon sok ember örülne, ha nem kellene a te leveleidet olvasgatnia, és továbbítani azt a Multihunternek.
    - Semelyik admin se élvezi, ha a régi játékosok csalódottak lesznek. Nem is az a feladatuk, hogy élvezkedjenek, hanem hogy betartassák a szabályokat.
    - Semelyik MH és admin nem lesz nagyobb attól, mert szabálysértésért kitiltanak téged. Ilyet nem is mondtak sose, és nem is fognak, tehát ne érvelj ezzel.
    - A szabályzattal semmi probléma nincs. Minden egyes közösségnek alap szabálya, hogy ne sértegesd a többi embert. Ha fel is újítanák, ez a pont mindörökké benne marad a szabályzatban. Nem tudsz egy olyan szabályzatot mutatni más játékokból, közösségekből, társadalmakból, ahol ne létezne ilyen szabály.

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    http://muszaj.hu bár neked elnézzük.
    Hanyadik alkalom ez már? Számoltad? Én már kitiltottalak innen vagy 20x, a szerverekről is bannoltak 50x. Kíváncsi lennék, ténylegesen hányszor lettél innen kitiltva.

Jelen pillanatban az égvilágon semmiben sem különbözöl egy olyan játékostól, aki egész végig az összes csalási elehetőséget kihasználta. Hogy miért? Mert egyszer vagy többször, de megszegte a szabályokat. A trágár levelek írásával te is ezt tetted. Nem egyszer panaszkodtál már, hogy az adminok nem lépnek fel kellőképpen a csalók ellen, ami miatt élvezhetetlen a játék. Nyilván próbálnak, ahogy tudnak, maximum nem sikerül. De mit gondolsz, mi lenne ebből a játékból, ha hozzád hasonlóan minden trágár levelet írna minden nap mindenkinek? Szerinted e miatt nem hagyná itt a játékot az emberek 99%-a? Mert én el nem tudom képzelni, hogy mindenki örülne annak, ha állandóan csak sértegető levelet kapna, napi 20-at. Van egy szabály: "Sértegetések, lejáratások és egyéb kérdéses kijelentések más játékosokkal kapcsolatban, bármilyen formában tilos és büntetést von maga után." Te ezt elfogadtad, így nem az adminok büntettek meg téged, hanem te, saját magad, mert beleegyeztél, hogy ha megszeged ezt a szabályt, büntetést kapsz. Az adminok csak végrehajtották ezt, de nem ők az okuk annak, hogy szükség volt a büntetésre. Lássuk csak, hogyan lehetne megelőzni a bajt: nem írsz sértegető leveleket, amikor dühös vagy, vagy nem leszel dühös. Ezt a kettő megtenni, ha hiszed, ha nem, nagyon könnyű elérni. Nem azért, mert nekem sikerült, hanem azért, mert a többségnek sikerül. A titkunk nem sok: nem vesszük figyelembe azt, amit nem kell, és cselekvés előtt gondolkozunk. Ha valaki más ír neked olyat, ami nem tetszik, és bosszant, arra nem az a megoldás, hogy rárohansz, mint egy oroszlán, hanem szépen elsétálsz. Gondolom ismered a mondást: okos enged, szamár szenved. Ha ezt tennéd, nem lennél kizárva egyik szerverről se, és a másik játékos se tudna élvezkedni az írásaidon. Mindenki jól jár. Miért nem teszed tehát ezt? Egy percig se hidd azt, hogyha trágár, rágalmazó, sértegető levelet/üzenetet írsz ebben a játékban mindenki rád fog figyelni, mert az annyira izgalmas, hogy mindenkit érdekelni fog a szíved ügye, hogy odarohan mindenki megvédeni, és csatlakozik a másik fél lejáratásához, és azt se, hogy ettől bármi is jobb lesz. E miatt pedig teljesen haszontalan másokat sértegetned, és látod, csak téged tiltanak ki a szerverekről, nem a többieket, akik szerinted megérdemelnék, mert így megy úgy. Próbáld ki egyszer, hogy nem írsz ilyen üzeneteket se akkor, ha dühös vagy, se akkor, ha nem. Ha csak egy kicsit is akarod, oda fogsz tudni figyelni erre, és sikerülni fog.

Összefoglalva, és válaszolva az eredeti panaszodra:
    - Nem igaz, hogy túlzás, ha kitiltanak rendszeres sértegetésért, mert van egy szabály, amit köteles vagy betartani, te nem így tettél, az adminok korrektül jártak el.
    - Többé-kevésbé, de igaz, hogy dühösen írnak olyan levelet, amit nem kéne. Megoldás: ne legyél dühös, tudd kontrollálni önmagadat.
    - Téves, hogy egy nem ocsmány hangnemű üzenetet senki nem hallgat meg. Szerencsére még nem ott tart a világ, hogy csak az ellenkező hangnemben lehessen társalogni.
    - Az, hogy a zárolás miatt még dühösebb leszel, csak és kizárólag a te problémád, hiszen meg se próbálod megérteni, hogy valamit tényleg rosszul tettél, valamit másként kellene csinálni, hanem egyből a másikra mutatsz. Ha az előbbit tennéd, és tanulnál a már milliószor elkövetett hibáidból, nem kellene újra és újra kitiltani, ami miatt alkalmad se lenne még dühösebbnek lenni.
    - Jelenleg is minden játékos egyformán fontos. De ez nem azt jelenti, hogy senkit nem fognak büntetni, hanem azt, hogy a szabályzat betartása mellett mindenki jól érezheti magát. Ha te is betartottad volna, se te, se a levél címzettje nem érezné magát úgy, ahogy. A többi játékos megvédése ugyan úgy fontos, mint a te ügyed.
    - A játékosok kedve nem azért ment el a játékból, mert kitiltották őket sértegetésért. Ha mégis így van, az fantasztikus hír, mert végre sikerült akkor kulturált játékmódot megteremteni, ami már 3 éve is hiányzott a magyar Travianból. Hidd el, nagyon sok ember örülne, ha nem kellene a te leveleidet olvasgatnia, és továbbítani azt a Multihunternek.
    - Semelyik admin se élvezi, ha a régi játékosok csalódottak lesznek. Nem is az a feladatuk, hogy élvezkedjenek, hanem hogy betartassák a szabályokat.
    - Semelyik MH és admin nem lesz nagyobb attól, mert szabálysértésért kitiltanak téged. Ilyet nem is mondtak sose, és nem is fognak, tehát ne érvelj ezzel.
    - A szabályzattal semmi probléma nincs. Minden egyes közösségnek alap szabálya, hogy ne sértegesd a többi embert. Ha fel is újítanák, ez a pont mindörökké benne marad a szabályzatban. Nem tudsz egy olyan szabályzatot mutatni más játékokból, közösségekből, társadalmakból, ahol ne létezne ilyen szabály.
    kléni trágárkodás kialakulhat traumák maitt is nem biztos, hogy azért trágárkodik valaki mert élvezi a trágárkodást. Nálam is akkor jön elő ha ideges vagyok ÉS ISMÉT LEÍROM MIKOR SZÉPEN ÍROM LE A VÉLEMÉNYEM AZ SENKIT SE ÉRDEKELL, SŐT MÉG VÁLASZT SE KAPOK. Szóval elég egyoldalú ez a dolog. Normális levelet írok senki nem válaszól rá, de ha trágárt egyből zárolás kitiltás akkor azért a hiba nem csak bennem van mert normális levelekre kötelessége az összes Mhnak supportosnak , és adminak válaszólni És valljuk be amíg Modi voltál visszaéltél vele és játszottad itt az Istent.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Megoldás: ne legyél ideges. Milyen levelet írtál az MH-nak, amire nem válaszolt? Mert a szerver alatt én láttam pár, az MH-knak küldött levelet, de pár óra alatt az összesre korrektül válaszoltak. Persze, normális hangnemben írtunk, a tartalom pedig nem "Helló, hogy vagy?" volt, hanem olyan, amire az MH tudott is válaszolni. Nyilván más szerver MH-i lehetnek mások, de ebben az esetben nevezd meg őket, másold be a levelet, és Gyevocska majd megnézi, válaszolt-e, és ha nem, miért. Ha viszont nem is válaszolt, az egyáltalán nem azért van, mert nem sértegettél a levélben, és véletlenül sem azt jelenti, hogy kötelességed egy ilyen hangnemű levelet írni. A szabályokat ismered, nagyon jól tudod, hogy ezért büntetés jár, szóval miért is lepődsz meg, ha ezért zárolnak? Ellentétben megint másra mutatsz (rám) a helyett, hogy észrevennéd, a sértegető levelet, tök mindegy, miért, de te írtad, így a kitiltás okozója te magad vagy. Ha a korrekt hangnemű leveledre nem válaszol az MH, nem az a megoldás, hogy elküldjük a kurva anyjába, hanem az, hogy írunk még egyet, megkérdezzük, miért nem válaszolt, ha arra sem jön válasz, nyitunk itt egy témát és/vagy írunk az adminnak (továbbra is kulturált hangnemben) hogy az egyik MH nem képes válaszolni neked. Ha ezt tetted volna, kaptál volna választ az első üzenetedre, nem kellett volna idegesnek/dühösnek lenned, és nem tiltanak ki. Megint csak egyszerű a megoldás, de te csak itt tudsz panaszkodni a helyett, hogy megpróbálnál gondolkozni, és megoldani a problémákat.

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Megoldás: ne legyél ideges. Milyen levelet írtál az MH-nak, amire nem válaszolt? Mert a szerver alatt én láttam pár, az MH-knak küldött levelet, de pár óra alatt az összesre korrektül válaszoltak. Persze, normális hangnemben írtunk, a tartalom pedig nem "Helló, hogy vagy?" volt, hanem olyan, amire az MH tudott is válaszolni. Nyilván más szerver MH-i lehetnek mások, de ebben az esetben nevezd meg őket, másold be a levelet, és Gyevocska majd megnézi, válaszolt-e, és ha nem, miért. Ha viszont nem is válaszolt, az egyáltalán nem azért van, mert nem sértegettél a levélben, és véletlenül sem azt jelenti, hogy kötelességed egy ilyen hangnemű levelet írni. A szabályokat ismered, nagyon jól tudod, hogy ezért büntetés jár, szóval miért is lepődsz meg, ha ezért zárolnak? Ellentétben megint másra mutatsz (rám) a helyett, hogy észrevennéd, a sértegető levelet, tök mindegy, miért, de te írtad, így a kitiltás okozója te magad vagy. Ha a korrekt hangnemű leveledre nem válaszol az MH, nem az a megoldás, hogy elküldjük a kurva anyjába, hanem az, hogy írunk még egyet, megkérdezzük, miért nem válaszolt, ha arra sem jön válasz, nyitunk itt egy témát és/vagy írunk az adminnak (továbbra is kulturált hangnemben) hogy az egyik MH nem képes válaszolni neked. Ha ezt tetted volna, kaptál volna választ az első üzenetedre, nem kellett volna idegesnek/dühösnek lenned, és nem tiltanak ki. Megint csak egyszerű a megoldás, de te csak itt tudsz panaszkodni a helyett, hogy megpróbálnál gondolkozni, és megoldani a problémákat.
    Itt nem az a gond,hogy zárolnak vagy büntetnek csak sima trágárkodásért nem tartom jogosnak, hogy nem játszhatok a s2 szerveren Oké szabályt szegtem büntetés és feloldás és nem kitiltás mert az azért elég durva. Nem másolom ide be a leveleimet de sima káromkodó szavak voltak amiért büntetés és bontás jár de kitiltás az túl erős.

Mit gondolkodjak? Meg próbáltam én normális lenni de amikor jönnek egyesek és becézgetnek akkor nem tudok nyugodt maradni. Nem is én kezdem és mégis mindig én vagyok a sz@r ember ebből már nagyon elegem van. Ugyanolyan jogom van játszani mint bárkinek még akkor is ha sokaknak nem tetszik a pofikám:P
    Legutolsó módosítás tomlovag által; dátum: 2014-08-07 10:55.

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

tomlovag

Semmi sem jogosít fel arra, vulgáris hangnemben írj akármilyen levelet is. Amennyiben pedig nem az első eset, és nálad, kedves csabika, nem az első eset, hanem a több századik az évek folyamán, ne lepődj meg, ha az MH ezentúl a vulgáris leveleid miatt kapásból lezárol.

Lassan eléred, hogy pont semmiféle jogod nem lesz itt lenni, előbb kell gondolkozni, aztán cselekedni.

Saxo

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: saxo Hozzászólás megtekintése
    tomlovag

Semmi sem jogosít fel arra, vulgáris hangnemben írj akármilyen levelet is. Amennyiben pedig nem az első eset, és nálad, kedves csabika, nem az első eset, hanem a több századik az évek folyamán, ne lepődj meg, ha az MH ezentúl a vulgáris leveleid miatt kapásból lezárol.

Lassan eléred, hogy pont semmiféle jogod nem lesz itt lenni, előbb kell gondolkozni, aztán cselekedni.

Saxo
    Igen 9 éves játék múlt után ki leszek tiltva az összes magyar szerverről. Nincs igazság. Ki választott meg téged? A német nagy fönők? Nem hiszem de írok neki egy szép levelet és megkérdezem tőle mit szól ahhoz, hogy a magyar frissen megválasztott admin pofára tilt ki öreg róka játékosokat a szerverekről. Nem hiszem ,hogy örülne neki, hogy például ha elindul a speed ki esik egy ember aki havi aranyakat venne de nem tud mert nem engedik játszani csak azért mert napokig nem képes az admin válaszolni a levelekre és kap pár trágár levelet mert tiszteletet nem adta meg a játákosnak Kedves saxo az a gond, hogy te belőled a személyes utálat beszél és pont,hogy pártatlannak kéne lenned. Nem hiszem, hogy te mikor játékos voltál sose nem írtál olyanokat csak ugye a haverok voltak az akkori Mhk meg klántársak és nem büntetek. Amúgy most nem azért de Darkman miután lemondott semiféle szavazást nem találtam, hogy téged megszavaztak volna a játékosok. Szóval nekem ez nagyon gyanús,hogy önkényesen admin lettél és Jogokat adtál magadnak. Kiváncsi vagyok a németek tudnak e róla ami itt megy és folyik

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nyilvánvalóan a vezetőknek ugyan úgy elege van a folyamatos büntetésekből, mint neked. Ha a korábbi kitiltások nem hatottak, akkor keményebb kell, máskülönben sose hagyod abba a rossz dolgot (káromkodás). Ez mindenhol így van, nézd csak meg a rendőrséget. Két kis bolti lopást elnéznek kis büntetéssel, de a harmadiknál már mehetsz a börtönbe. Azonban nem az a lényeg, hogy kitiltanak-e, vagy sem. Az a lényeg, hogy megérted-e, miért volt szükséges a kitiltás, az, hogy megtalálod-e azt a megoldás, amivel a jövőben elkerülheted ugyan ennek a hibának az elkövetését, és az, hogy ténylegesen el fogod-e kerülni. Kár azt gondolnod egy másodpercig is, hogy bármelyik admin meghatódna az ide írt dolgaidtól, és rohanna feloldani a kitiltást. Ez pedig a jövőben sem fog változni, mivel azt oly szépen megfogalmaztad, mindenki, tehát rajtad kívül mások is egyformán fontosak. A feladatuk a más játékosok problémáinak megoldása, és igen, ha sértegető levelet írsz nekik, az egy probléma lesz. Ennek megoldása érdekében jött létre a szabályzat, amit ha figyelembe vennél, se neked, se a többi játékosnak nem lenne semmi problémája.
    Nem tudsz nyugodt lenni, ha becézgetnek, vagy nem akarsz? Próbáltad már egyáltalán? Hogy lehetséges az, hogy én figyelmen kívül tudom hagyni azt, amire nem kell figyelni, míg te nem? Miben vagyok én jobb nálad? Két lehetőség van:
    1, Jön Pistike, és elkezd becézni. Te nagyon dühös leszel, írsz neki egy káromkodó levelet, ő elküldi az MH-nak, téged zárolnak.
    2, Jön Pistike, és elkezd becézni. Te tudod, hogy ha dühös leszel, és írsz neki egy káromkodó levelet, ő elküldi az MH-nak, és téged kitiltanak. Mivel ezt nem akarod, nem írsz Pistikének egy káromkodó levelet, és megelőzöd az ok-okozatra alapuló eseménysort.
    Az első variációban te rosszul jársz, míg a másikban nem. Mivel nekem sikerült a második utat választani, és mindketten emberek vagyunk, neked is kellene, hogy sikerüljön, csak akarni kell. De nem. Már megint csak a másikra mutogatsz: "nem is én kezdem". Nem az a fontos, hogy ki kezdte, hanem az a fontos, hogy te küldted a sértegető levelet. Ha problémád van azzal, hogy kitiltottak az s2-ről, akkor tegyél ellene. A napnál is fényesebb, hogy ez a téma semmit nem fog érni, így kénytelen leszel az általam mondott lehetőséget kipróbálni. Ki tudja, lehet még működni is fog, és nem fogod a jövőben az adminokat arra kényszeríteni, hogy kitiltsanak.

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Amíg csabikának szólit az admin kis betűvel és csubiznak a játékosok addig had ne én változak meg. Majd ha meg kapom a tiszteletet akkor igérem nem vogok trágárkodni. De az admin is csabikának szólit Tulajdon név nagy betű és Csaba nem csabika kis betűvel.

Van még egy megoldás majd játszok külföldi szerokon. Érdekes például a com szerokon sose volt velem senkinek se problémája se a szlovák speeden ahol egy csomó haver is van már és ott jó játszani nem csubikás meg nem csabikáz senki se és klassz emberek vannak ott
    Legutolsó módosítás tomlovag által; dátum: 2014-08-07 11:27.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Tény úgy. Bár ebben az esetben teljesen feleslegesen nyitottad meg ezt a témát. Ellenben megint az adminokra mutatsz a helyett, hogy észrevennéd, a te viselkedésed miatt, te magad váltottad ki az adminokban ezt a fajta ellenszenvet, és ha továbbra sem vagy hajlandó semmin se változtatni, ők sem fognak. 9 éven keresztül hallgatni a baromságaidat, sértegetéseidet igen csak fárasztó, tehát hadd ne az adminok változzanak már meg elsőnek. Te szegted meg a szabályokat, és nem ők.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett