Oldal 3, Össz.:4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 40

Téma: Kitiltás szerverekről

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Azta, Csabit lenemecsekezték.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

No, ezt már én is megmosolyogtam Igen, önkényesen kineveztem magam adminnak. Ilyen alapon bárki gondolhatna egyet, hogy na, akkor én holnaptól admin leszek. Akár te is kedves Csaba. Gondolom cseppet sem zavar, hogy ki volt írva a pályázat, és nem egészen úgy ment, ahogy te azt elképzeled.
    Nem szokásom levelet bemásolni, de ma reggel is ezt várt tőle:
    Mi van most örül a mályatok Nyugodtan tiltsatok ki. Utálom a Mhkat és adminokat is. Sokkal jobb lenne ha automata oldaná meg az admin és Mh feladatokat.

Ezek után mégis mit vár? Az ember lehet elnéző....egy ideig.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Csabi! Nem veszed észre, hogy saját magad alatt vágod a fát??

A káromkodásokra visszatérve, aki ideges, az ne írjon első felindulásból levelet. Kapcsolja ki a gépet és menjen szellőztesse ki a fejét, majd amikor lehiggadt akkor jöjjön vissza és írjon egy levelet.

Ha kapok egy káromkodásos levelet nem egyből jelentek, először mindig figyelmeztetem, hogy fejezze be és válaszoljon normálisan. Amennyiben nem képes rá, akkor megy a feljelentés a multinak.

Ha jól vágom akkor aki első alkalmas káromkodó azt először figyelmeztetik. Aki többszöri alkalmas, az kap visszabontást. Aki pedig renitens, például mint Te, őket egyből zárolják és tiltják.

Ezzel a módszerrel egyetértek, mert ha hagynak egy kiskaput akkor mindenki kihasználja és tele lesz az egész szerver olyanokkal, akik miatt élvezhetetlen lesz a játék.

Továbbá a játékoselvándorlás nem írható sem a multihunterek, sem pedig az adminok számlájára. Előfordulhat hogy pár játékos tényleg miattuk megy el, de ez kb. 0,0000000000000000000000000000000000001%. A nagyobb százalékot az újítások nemtetszése, az aranyozás egyre nagyobb jelentősége (korábban az aranyfalusok, most meg a vevők), és ugyebár ki ne hagyjuk azon játékosokat, akik az illegális dolgokat választják (magyarul a csalók). Ezen felül vannak olyanok is akik szimplán megunják, vagy találnak egy jobb időtöltést annál, hogy naponta 1-2 vagy több órára a gép elé üljenek le. Valakik a munka miatt, mások pedig a magánéleti problémák miatt kénytelenek abbahagyni. Ez egy sokváltozós dolog és nem szabad csak egy kis részét kivenni és azt felnagyítani.

Szóval Csabi, szerintem fejezd be ezt az ámokfutást, mert mint ahogy azt először írtam, magad alatt vágod a fát. Csak rosszul jöhetsz ki belőle. Aki rosszat tett az bűnhődjön!

Ráadásul minden oldalnak megvan a maga szabályzata. Amit ha valaki képtelen betartani, az nem ide illő, mert bomlasztja a társaságot. Le van írva biztos, hogy mit szabad és mit nem. Ha ennek nem vagy képes eleget tenni, akkor nem vagy ide való. Érdekes módon más tudja tartani magát a szabályokhoz... Nem érdekes?

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brian_l Hozzászólás megtekintése
    Csabi! Nem veszed észre, hogy saját magad alatt vágod a fát??

A káromkodásokra visszatérve, aki ideges, az ne írjon első felindulásból levelet. Kapcsolja ki a gépet és menjen szellőztesse ki a fejét, majd amikor lehiggadt akkor jöjjön vissza és írjon egy levelet.

Ha kapok egy káromkodásos levelet nem egyből jelentek, először mindig figyelmeztetem, hogy fejezze be és válaszoljon normálisan. Amennyiben nem képes rá, akkor megy a feljelentés a multinak.

Ha jól vágom akkor aki első alkalmas káromkodó azt először figyelmeztetik. Aki többszöri alkalmas, az kap visszabontást. Aki pedig renitens, például mint Te, őket egyből zárolják és tiltják.

Ezzel a módszerrel egyetértek, mert ha hagynak egy kiskaput akkor mindenki kihasználja és tele lesz az egész szerver olyanokkal, akik miatt élvezhetetlen lesz a játék.

Továbbá a játékoselvándorlás nem írható sem a multihunterek, sem pedig az adminok számlájára. Előfordulhat hogy pár játékos tényleg miattuk megy el, de ez kb. 0,0000000000000000000000000000000000001%. A nagyobb százalékot az újítások nemtetszése, az aranyozás egyre nagyobb jelentősége (korábban az aranyfalusok, most meg a vevők), és ugyebár ki ne hagyjuk azon játékosokat, akik az illegális dolgokat választják (magyarul a csalók). Ezen felül vannak olyanok is akik szimplán megunják, vagy találnak egy jobb időtöltést annál, hogy naponta 1-2 vagy több órára a gép elé üljenek le. Valakik a munka miatt, mások pedig a magánéleti problémák miatt kénytelenek abbahagyni. Ez egy sokváltozós dolog és nem szabad csak egy kis részét kivenni és azt felnagyítani.

Szóval Csabi, szerintem fejezd be ezt az ámokfutást, mert mint ahogy azt először írtam, magad alatt vágod a fát. Csak rosszul jöhetsz ki belőle. Aki rosszat tett az bűnhődjön!

Ráadásul minden oldalnak megvan a maga szabályzata. Amit ha valaki képtelen betartani, az nem ide illő, mert bomlasztja a társaságot. Le van írva biztos, hogy mit szabad és mit nem. Ha ennek nem vagy képes eleget tenni, akkor nem vagy ide való. Érdekes módon más tudja tartani magát a szabályokhoz... Nem érdekes?
    beregizek egy szerverre normálisan játszok,normálisan beszélgetek erre jönnek csubiznak és provokálnak szerintetek akkor mit tegyek? Mindenkibe fel menne a pumpa. Nem kell a duma ,hogy meg se probálok normális lenni mert sokszor voltam normális csak mindig van aki provokál. Bocsi sajna ilyen a természetem, hogy hamar ugrok ha bántanak. Nem vagyok joga mester mérhetetlen türelemel

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    No, ezt már én is megmosolyogtam Igen, önkényesen kineveztem magam adminnak. Ilyen alapon bárki gondolhatna egyet, hogy na, akkor én holnaptól admin leszek. Akár te is kedves Csaba. Gondolom cseppet sem zavar, hogy ki volt írva a pályázat, és nem egészen úgy ment, ahogy te azt elképzeled.
    Nem szokásom levelet bemásolni, de ma reggel is ezt várt tőle:
    Mi van most örül a mályatok Nyugodtan tiltsatok ki. Utálom a Mhkat és adminokat is. Sokkal jobb lenne ha automata oldaná meg az admin és Mh feladatokat.

Ezek után mégis mit vár? Az ember lehet elnéző....egy ideig.
    Azt várom, hogy hagyjanak békén az emberek és akkor én is normális leszek. Nem kell csesztetni és akkor én se anyázok és nem is trágárkodok. A harapos kutyát mégjobban ingerlik persze,hogy harap...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: juk Hozzászólás megtekintése
    beregizek egy szerverre normálisan játszok,normálisan beszélgetek erre jönnek csubiznak és provokálnak szerintetek akkor mit tegyek? Mindenkibe fel menne a pumpa. Nem kell a duma ,hogy meg se probálok normális lenni mert sokszor voltam normális csak mindig van aki provokál. Bocsi sajna ilyen a természetem, hogy hamar ugrok ha bántanak. Nem vagyok joga mester mérhetetlen türelemel
    Ha majd új szeróra regelsz, akkor már van egy olyan lehetőség, hogy rámész a zaklató illetőnek a profiljára és az üzenet írása alatt van egy jó kis funkció: Játékos letiltása. Ajánlom figyelmedbe. Bár korlátozott ez a funkció, de 20 játékost simán letilthatsz, így tőlük több levelet nem fogsz kapni, max ha visszavonod a tiltást...

Abban viszont juknak is igaza van, hogy a harapós kutyát még jobban ingerelni nem kell

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Azt írja, 9 éve travizik, 1 faluval.. OKÉ

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: juk Hozzászólás megtekintése
    Mindenkibe fel menne a pumpa.
    Tévedsz. Csak annál megy fel, aki nem akar tenni ellene. 9 éved volt változtatni a viselkedéseden, de ugyan ott tartasz.

Büntetésben
    Regisztrált
    2009. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Tévedsz. Csak annál megy fel, aki nem akar tenni ellene. 9 éved volt változtatni a viselkedéseden, de ugyan ott tartasz.
    Ne ragadj ki egy mondatot hanem olvasd el mit írtam Beregizek és normálisan játszok és beszélgetek erre elkezdenek provokálni ezt írtam. Tehát nem én kezdem... De az a gond, hogy direkt csináljátok, hogy utána lehesen szidni, hogy én sose változok meg. Nem érted ,hogy normális lennék ha nem támadnak nekem folyton egy csomó ember. Egyébként te is folyton csak egyfolytában szemre hányásokat teszel ahelyett, hogy felvetnél egy másik témát. Mit olvasok folyton hogy mekkora negatív ember vagyok ahelyett, hogy békén hagynátok.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nos, te nyitottad ezt a témát, amibe mindenféle valótlanságokat és/vagy baromságokat írtál. Ez a többi témáról is elmondható. Tekintve, hogy alig használja a fórumot valaki, és a többiek normális beszélgetéseket folytatnak, azokhoz nincs hosszá fűzni valóm.
    Hogy te kezdted-e, vagy sem, egyáltalán nem lényeges. Mint már mondtam, te magad nem akarsz változást elérni. Ha nem akarnád, hogy kitiltsanak a szerverről, vagy innen a fórumról, nem olyat írnál, ami szabályokba ütközik. Nem kell azt mondani, hogy nem vagy rá képes, hogy dühös vagy, és elkerülhetetlen a levél megírása, mert ez nem igaz. Talán ideje lenne ezt elfogadnod, és valóban változtatni magadon. Kezdetnek elég lesz a büntetést meg nem kerülve nem multiaccból írnod. Utána, ha még egy provokáló levelet kapsz, legyél te az okosabb, és ne reagálj rá. Becézgetnek? Szarni rá. Provokálnak? Tegyék csak, az ő dolguk. Az MH vagy admin teszi mindezt? Lehetséges, mint ahogy te, ők sem lehetnek tökéletesek. De miért nem mutatod meg, hogy százszor okosabb is tudsz lenni nálunk, és se itt, se a játékban nem adsz egyetlen egyszer sem lehetőséget nekik, hogy kitiltsanak? Annyi eszed remélem még csak van, hogy megértsd, ha nem írtad volna ide a mocskolós üzenetedet, nem kellett volna kitiltani téged, és talán az adminok nem csalódtak volna újra. Ha ugyan ezt tetted volna a szerveren, ott se lettél volna kitiltva, és egy idő után a supportnak sem lenne oka becézni téged. De mintha ezt már mondtam volna.
    Bármeddig játszhatjátok ezt az adok-kapok játékot. Egyértelmű, hogy a szabályokon nem fognak változtatni, és az is, hogy Csaba soha a büdös életben nem fog megváltozni. Tehát, a jövő egyenlő lesz a múlttal. A helyett, hogy tovább filozófiázok itt az élet nagy problémáiról, inkább megyek aludni, és javaslom a téma lezárását.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2014-08-09 00:41.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett