Oldal 2, Össz.:4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 40

Téma: Kitiltás szerverekről

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    Tény úgy. Bár ebben az esetben teljesen feleslegesen nyitottad meg ezt a témát. Ellenben megint az adminokra mutatsz a helyett, hogy észrevennéd, a te viselkedésed miatt, te magad váltottad ki az adminokban ezt a fajta ellenszenvet, és ha továbbra sem vagy hajlandó semmin se változtatni, ők sem fognak. 9 éven keresztül hallgatni a baromságaidat, sértegetéseidet igen csak fárasztó, tehát hadd ne az adminok változzanak már meg elsőnek. Te szegted meg a szabályokat, és nem ők.
    Jaj Istenem Hiába pedálozol úgyse kapod vissza a módi jogokat Amúgy oké úgyis abba akarom hagyni a magyar Traviánt mert pár év és érdeklödés hiányába meg fog szünni

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Köszönjük véleményed "tomlovag"

A jövőben ha kérhetem, sem fórumon, sem más formában, (gondolok itt support, Mh levél) ne sértegess senkit sem. A trágár leveleid mellőzd, senki az égvilágon nem kíváncsi rá. Ha akarsz játszol, ha akarsz nem, saját döntésed. Viszont a következő sértegetésednél, illetve trágár levelednél automatikus zárolunk, végleg, és végérvényesen. Elég volt ebből, nem vagy a játékközösségbe illő személy.

Saxo

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: saxo Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük véleményed "tomlovag"

A jövőben ha kérhetem, sem fórumon, sem más formában, (gondolok itt support, Mh levél) ne sértegess senkit sem. A trágár leveleid mellőzd, senki az égvilágon nem kíváncsi rá. Ha akarsz játszol, ha akarsz nem, saját döntésed. Viszont a következő sértegetésednél, illetve trágár levelednél automatikus zárolunk, végleg, és végérvényesen. Elég volt ebből, nem vagy a játékközösségbe illő személy.

Saxo
    A s2ön már megtörtént most is hogy ki lettem tiltva Amúgy nem kell provokálni például nem csubi meg csabika kis betűvel és akkor igérem velem se lesz gond. Amúgy a support azért van ,hogy 24 órán belül bármilyen a játékkal kapcsolatos kérdésre reagáljon és segitséget adjon. Tehát ha a s2ön kérdezem mikor indul egy új szero az is a játékkal függ össze és ha nem tudjátok annyit vissza lehet írni nincs infó róla. Érdekes a TT szeron egyböl néhány óra múlva kaptam választ egy egyszerű kérdésre. Tudod a tiszteletet és a kulturált viselkedést elvárhatod akkor ha megadod a másiknak is azt.

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Annyi, de annyi dolgot ígértél már, hogy azt sem hiszem el, amit kérdezel. Bizonyíts, és majd ha eltelik egy megfelelő időtartam, az agymenésed nélkül, akkor másképp fogunk reagálni. Nem lehetséges idéznem azokat a trágárságokat amit mind az én, mind a kollégák fejéhez hozzávágtál már.

A tiszteletet jól írod, ki kell érdemelni. Majd ha kiérdemelted, (újból) akkor egészen biztosan más lesz a hozzáállás minden kolléga részéről. A téma okafogyott lett, azt hiszem kiveséztünk már mindent ezzel kapcsolatban.

Ui:

A supporton is emberek dolgoznak. munka után, néha fáradtan, vacsora után család mellett leülnek, hogy válaszoljanak a kérdésekre, több tiszteletet, ha kérhetem. Amint odaér az illető, választ ad a kérdésekre. Amikor szabadságon van valaki, vagy beteg, akkor lehetséges a hosszabb várakozás, de nem jellemző.

Quote Eredetileg írta: tomlovag Hozzászólás megtekintése
    A s2ön már megtörtént most is hogy ki lettem tiltva Amúgy nem kell provokálni például nem csubi meg csabika kis betűvel és akkor igérem velem se lesz gond. Amúgy a support azért van ,hogy 24 órán belül bármilyen a játékkal kapcsolatos kérdésre reagáljon és segitséget adjon. Tehát ha a s2ön kérdezem mikor indul egy új szero az is a játékkal függ össze és ha nem tudjátok annyit vissza lehet írni nincs infó róla. Érdekes a TT szeron egyböl néhány óra múlva kaptam választ egy egyszerű kérdésre. Tudod a tiszteletet és a kulturált viselkedést elvárhatod akkor ha megadod a másiknak is azt.
    Legutolsó módosítás saxo által; dátum: 2014-08-07 14:50.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Mégis mit gondolsz? Van két accod, az egyikből elküldesz bennünket melegebb éghajlatra, aztán írsz a másikból, hogy azzal folytatnád a játékot? Úgy gondolom örülnöd kellene, hogy a sokadik (nagyon sokadik) eset után egyáltalán még játszhatsz bármelyik szerveren is!
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Mégis mit gondolsz? Van két accod, az egyikből elküldesz bennünket melegebb éghajlatra, aztán írsz a másikból, hogy azzal folytatnád a játékot? Úgy gondolom örülnöd kellene, hogy a sokadik (nagyon sokadik) eset után egyáltalán még játszhatsz bármelyik szerveren is!
    9 éve játszok mikor kezdtem a Travit ti még a mesébe se voltatok mármint adminok nem az tuti. És önkényesen ki neveztétek magatokat és ha valaki nem szimpi akkor az nem kívánatos. Egyáltalán játszhatok? Hú a mindenkit ezt kapom 9 év után Ja egyet kell érteni veletek mindenbe meg hizelegni meg pitizni mint kléni ahogy csinálja azt akkor játszhatok? Hú Istenek vagytok vagy mi a szösz, hogy be kell hodolni?:P Azt nem értem hogy mertétek ki nevezni magatokat adminak. Ezt meg kellett volna szavaztatni de senki nem szavazta meg. És nem is a németek neveztek ki titeket:P Nem igazán szúrsz ki velem Gyevocska ha ki tiltasz vannak külföldi szerverek majd játszok ott. Úgyis a magyar Traviánnak nem adok pár évet azt szia becsukhatjátok a kapukat:P

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Csaba, erre most mi a francért volt szükség? A véleményeddel, miszerint a sértegetésért nem kellene büntetni, a játékosok 99.99%-a nem fog egyet érteni. Egy dologra kértünk meg: társalogj kulturáltan itt, és a játékban, legyen szó bárkiről. Ezt elérni igazán nem nagy dolog, mégis megoldana minden problémát. Miért kell most itt a fórumon is sértegetni bennünket? Úgy gondolod, ez fog a megoldáshoz vezetni?

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Csaba, erre most mi a francért volt szükség? A véleményeddel, miszerint a sértegetésért nem kellene büntetni, a játékosok 99.99%-a nem fog egyet érteni. Egy dologra kértünk meg: társalogj kulturáltan itt, és a játékban, legyen szó bárkiről. Ezt elérni igazán nem nagy dolog, mégis megoldana minden problémát. Miért kell most itt a fórumon is sértegetni bennünket? Úgy gondolod, ez fog a megoldáshoz vezetni?
    Nem a sértegetésért kapott büntetésel van bajom hanem azzal, hogy teljesen alkalmatlanok a posztra amit önkényesen lenyúltak mert senki se nevezte ki őket. És még nekik áll feljebb:P Nem veszik észre magukat, hogy semmit se csinálnak ami az adminsággal kapcsolatos csupán azt aki nem ért egyet velük az ide nem kívánatos. Szerinted ki szavazta meg őket? Szerintem senki. Darkman elment és Gyevocska lenyúlta a jogait és a bratyikat nevezi ki a posztokra és garázdálkodik itt. Látszik a szin vonal egyre kevesebb a játékos mindenki menekül az ilyen hozzá nem értő emberkék miatt akik ráadásul önkéyesen átvették itt a hatalmat. Nekünk kellett volna meg szavazni a admin teamot vagy a németeknek de nem ez történt hanem aljas módon kinevezték magukat és mindenki 0 a szemükben aki nem nyalizik. Nem érdekell tiltsanak ki de nem rejtem el az utálatomat az irányukban. Darkman vissza jöhetnek ő legalább korekt volt és értette a dolgát:P

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ehhez már nem lehet szavakat fűzni. De a témád miatt már külön megéri feljönni a fórumra bárkinek.

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Ehhez már nem lehet szavakat fűzni. De a témád miatt már külön megéri feljönni a fórumra bárkinek.
    És nem beszélve arról ,hogy újra van élet a fórumban

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett