Eredmény 1 től 3-ig , össz: 3

Téma: hu1 szerver hiba

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Jun

Alapértelmezett hu1 szerver hiba

Sziasztok volna egy olyan problemam,bar nem csak nekem,vagy 3 napja hiaba vettem aranyat,meg maradt 14 arany,nem enged se npc-ni,sem azonnali befejezest,sem +25 % beallitani ahogy rakattintok megsem nyillik semmi,terkep szinten nem nyillik meg,napi feladatok,feladatok atekintese,klan stb travin belul csak a falut tudom megnyitni....es nem hiszem hogy bongeszo gond lenne,mert eddig jo volt,most se laptopon,se telon,sehol sem mukodik akarhol lepek be,ez nekem nagy veszteseg,mivel eleg sok aranyat vettem mar igy a jatek elejen,lejart a kezdovedelmem ugy hogy nem tudtam az aranyakat felhasznalni npc re,stb....kerem valaki mielobb irja meg a hiba okat...Tesommal beszeltem,neki sem mukodik par dolog....Elore is koszonom ui:Liciten az ora sem mukodik,csak all egyhelyben Az arany rendelest se lehet megnyitni szoval nem hiszem hogy a laptoppal van baj,mert a telomrol sem mukodik,holott eddig jo volt
    Legutolsó módosítás petrababa által; dátum: 2014-06-05 16:45.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Süti és előzmény törlés első körben. Az általában megold mindent. Amennyiben nem, kérlek írj a supportra.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Jun

Alapértelmezett

Koszonom de nem az volt a problema,mint irtam akarhol leptem be telon,laptopokon,sehol sem mukodott,3 napig...de most hogy beleptem,mar ujra jo..megoldodott minden csak azt sajnalom hogy emiatt visszamaradtam a jatek fejlodeseben