Oldal 1, Össz.:2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 13

Téma: Aranyfalu

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett Aranyfalu

Nem tudom ki, hogy gondolja de szerintem nem volt egy jó dolog ez a szabály változtatás az aranyfalukra, ezzel megint csak növelték az előnyét azoknak akik folyamatosan tudják pénzelni a játékot, eddig legalább ha lépést nem is tudtak tartani a kisebb játékosok akik nem tudnak több száz aranyat venni havonta, de legalább volt lehetőségük csökkenteni a hátrányukat, most már ez is elveszett. És igazából nem értem miért volt nekik olyan fájó pont ez az aranyfaluzási lehetőség, akinek van rá módja, hogy vegye az aranyat az úgyis megvette akinek meg csak ez a módszer volt az ranyszerzésre az ezután se valószínű, hogy megveszi az aranyat, viszont ezzel lehet megint szépen csökkeni fog majd a szerverek létszáma amivel csak romlik a játék élmény.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Inkább már a kezdetektől fogva be kellett volna tömni ezt az utat, hiszen ez is egy csalási lehetőség. A te regisztrálsz a saját ref linkeden, akkor nem egy barátodat hívnád meg, amire eredetileg ez a funkció ki lett találva. Igazából én azt se értem, miért jutnának annyira nagy előnyre. A speed szerveren ha 600 aranyat veszel, a szerver végéig vígan be tudod nyomni a 25% termelést. Igazság szerint a többi funkcióra nem igen van szükség, 3 hónapra 5000 Ft pedig nem olyan egetrengetően sok, hogy akár egy iskolás se tudja megvenni. De még a 25% nélkül is simán lehet valaki eredményes támadó, és védő. Nem csak a top 10 játékos a lényeg egy szerveren. Az is igaz mondjuk, hogy ezzel nem értek el semmit, mert aki akar, proxy-n kereztül tovább tolja az aranyfalukat könnyedén.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Persze, kléni, a speed szerveres játékosok ezt így meg tudják oldani, de engem például biztosan nem lehetne rávenni, hogy a saját normál sebességű szerveremre regisztálgassam az aranyfalukat és egy hétig szenvedjek velük még akkor sem, ha vpn-en keresztül mondjuk meg tudnám oldani, nem vagyok hozzá elég elhivatott.
    Szerintem is jó ez a változtatás, sajnálom, hogy nem vezették be hamarabb.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent tomlovag's Avatar
    Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

Aki nem aranyozik annak úgyis mindegy

Junior Member The Knight's Avatar
    Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

A legjobb döntés volt- előbb kellett volna. A multizós "mell veregetős" játékosok most kicsit át kell értékeljék magukat

Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Ts5-ről már törölt is a sokáig top1 pophuszár emiatt. Otthon ülő nagypapi, reggeltől estig nem csinált mást, csak hányta az aranyfalukat speedre.
    Az átlag játékosnak általában egy, de legfeljebb két faluja van 1k pop fölött, neki volt 8, ha jól emlékszem.
    Köszönjük a részvételt.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Rendes arc volt emberileg, nem kell bántani.

Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Falja, hogyha elkezdesz néha ellent mondani nekem vagy bármi az előbbihez hasonlót csinálni, Csaba össze fog zavarodni, mert azt hiszi majd, hogy mégsem vagyunk egymás multijai.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Csaba? Ja igen, a Friends.....ronda pucér pasi a szomszéd házból. Már emlékszem.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ne offoljatok, mert visszakérem a moderátori jogomat. :P

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett