Oldal 3, Össz.:3 ElsőElső 123
Eredmény 21 től 24-ig , össz: 24

Téma: Nehezen elérhető a travi!

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Mivel lesz jobb a helyzeted, ha úgy viselkedsz, mint valami alpári, idegbeteg tök?

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Sziasztok.

Ha ez vigasztal kicsit is bárkit, mi mindent megteszünk, jelezzük a hibákat, próbáljuk a dolgokat siettetni, de sajnos a hibák több részből tevődnek össze, s a javítás, (bár mindent megtesznek) nehézkes.

Mint láthatjátok, kitettük a levelet, melyet küldtek ezzel kapcsolatban. A felháborodás jogos, és ezzel tisztában is van mindenki. Mégis arra kérlek titeket, mellőzzétek a vulgáris megjegyzéseket, attól sajnos semmi sem lesz jobb.

Szívesen formálnék magánvéleményt, de minek. Nyilvánvaló, ez a helyzet senkinek sem jó, és az is egyértelmű, hogy a játéknak ebből csak hátránya van, nektek, játékosoknak bosszúság, ami nem jó. Épp ezért dolgoznak rajta, gőzerővel, de egyes hibák javítása, komplex mivoltuk miatt időigényes, nehézkes.

Türelmeteket, megértéseteket kérjük, sajnos nem rajtunk múlik.

Saxo

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Apr

Alapértelmezett

Én megértem, de nem túl kielégítő. Sem a levelük, sem az állapot. Megjegyzem, a levelet is előbb lehetett volna küldeni, nem a hiba jelentkezése után közel egy héttel. Például nincs a levélben, hogy kb. mikorra szándékoznak kijavítani. Esetleg, mire számítanak, hogy mikorra javítják ki. Nincs benne, hogy milyen kártérítésre számíthatnak azok, akik arannyal játszanak. Az hogy dolgoznak rajta, jelenleg már rohadt kevés. Megjegyzem azt is, akinek esetleg emiatt beütik a faluját, joggal anyázik. Én már most is több acc-ról tudok aki a hibák miatt fejezte be a servert.

Én ma léptem be utoljára az acc-ba. A társam talán még viszi egy ideig, de nekem nincs arra szükségem, hogy bosszankodjak egy olyan dolog miatt, amit szórakozás céljából űzök. Ráadásul a hiba jellegéből ítélve, akár hetekig is eltarthat a javítás. Sőt megkockáztatom azt, hogy a futó servereket, egyáltalán nem tudják kijavítani.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete vászka's Avatar
    Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

A hu5-ön se a térképet megnyitni nem lehet, s e a hőst kalandba küldeni!
    Nagyon fasza!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett