Eredmény 1 től 6-ig , össz: 6

Téma: Foglalás Natar területen!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Jul

Alapértelmezett Foglalás Natar területen!

Üdvözletem!

A kérdésem a következő! 32 építményem volt! Az összes bánya, és 16 épület! A falu mégis elveszett! Ezt nem értem! Ráment egy csomó aranyam és időm. Az eddigi játékban bőven elég amit építettem! Talán elárulhatnák, hogy még mi kellene, mert elment a kedvem az egésztől! A 3/4 helyen foglaltam, és csak 24 rombolás történt!

Kata2

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Emlékeim szerint az első falura 14 katás támadás megy tehát 28 cél bomlik max.
    Azért pontosíthatnál, hogy melyik server, és egy-két log-ot is tehetnél be, úgy talán egyszerűbb lenne.
    Nem lehet, hogy valaki "besegített" a natar támadásba?

Regisztrált
    2013. Jul

Alapértelmezett

Pontosan 14 támadás jött! Fent voltam, a szemem előtt tünt el a foglalásom. A Travián 3 -ban játszottam, több falum volt a szürkében! Igaz, hogy az egyetlen Klán akik bejutottak, az támadt, de rombolójuk nem volt, csak nyersit vittek.

Regisztrált
    2013. Jul

Alapértelmezett

Az érdekesség, hogy már a tizenharmadik támadás után kirakott a faluból, ráadásul az egyik támadása sikertelen volt. Tehát összesen 12 támadással veszítettem el a 32 bányát és épületet tartalmazó falvamat! Persze az épületeket lerombolta, azután hagyta abba! De akkor ezek szerint lesz akinek 11 épület elég elég lesz mert a szervernek így tetszik, és lehet olyan, akinek 29 épület kell minimum, ami szinte lehetetlen. Így is sok arannyal nyomtam meg.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Gemini's Avatar
    Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Lényeges, hogy olyan építmények maradjanak meg a támadás után, amelyek népességet is adnak. Ha pl 5-ös alatti búza, rejtek, fal marad csak, akkor eltűnik a falu.

Regisztrált
    2013. Jul

Alapértelmezett

Erre csak azt tudom mondani, hogy a 3- szerveren három falum volt a szürkében, és ott ilyen nem volt! 32 építménnyel mindannyian a klánunkból megtartottuk a falut! Pedig nem csak egyedül foglaltam! A nagy számok törvénye alapján ez eléggé ellentmondásos! Ezek szerint akik itt foglaltak fantasztikusan szerencsések, én meg nagyon szerencsétlen vagyok! Szemétül sok aranyamba és nyersanyagomba került ez a sehol nem található szabály. Szinte elment a kedvem, mert már semmi nem marad mire összegyűlik egy új faluhoz a nyersi!