Oldal 1, Össz.:2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 17

Téma: Negatív rekod a Traviánban...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett Negatív rekod a Traviánban...

Sziasztok!

Egy különös dolgot szeretnék megosztani veletek. Az 5-ös világon játszva sikerült összeszednem egy olyan szomszédot aki sem időt, sem energiát nem sajnálva már a 79. támadását intézi ellenem és nem tudott még kifektetni. A dolog pikantériája, hogy már az első támadásnál kinyírta az összes katonámat, és utána a 400 pontos védtelen falumat támadta 78-szor és még valószínű, hogy támadni is fogja úgy, hogy nyersit még semmit nem tudott elvinni (az első támadáskor egy keveset), mégsem unja meg. Ez számomra megdöbbentő, és ilyen negatív rekordot szerintem még senki sem állított fel. A delikvenst vagvi-nak hívják. """Vigyázzatok vele""", mert ha egyszer valakit kinéz 100 támadásig meg sem áll, mégha semmi értelme sincs.
    Legutolsó módosítás Norvik által; dátum: 2014-04-04 14:48.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Bekerültél a nevezett farmlistájába.
    Szerintem naponta 4-6x jön, nagyjából ugyanazokban az időpontokban és ugyanakkora csapattal ( 20-30 buzogányosra tippelek )
    Most még nehéz megértened, de nagy valószínűséggel nem Te vagy az egyetlen akit megtisztel eme látogatásokkal.
    Ne foglalkozz vele, keresgélj a fórumon megoldást, egy ajánlat:

http://t4.answers.travian.hu/index.p...=104#go2answer

És a legfontosabb:

Levelet inkább ne írj, legyél türelmes

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Azt hiszem, hogy nem a farmlistájában vagyok, mert nem rendszeres időközökben jön, és folyamatosan rombol. Ha valaki farmolni akar, akkor nem rombolja le a termelőket. Három falum van ott és váltakozva támadja őket, én meg visszaépítek 1-es szintre mindent, amit tudok. Ez már perverzió szerintem, mert nem arról van szó, hogy farmolni akarna, hisz semmit sem tud elvinni a rejtekhelyek miatt (mire megfordul újra építem a rejtekeket), az első támadás kivételével egy darab nyersit sem vitt és most tart a 112-ik támadásnál. Egyszerűen meg akarja mutatni, hogy ő az erősebb, hisz semmi haszna nincs a támadásokból, csak vesződség. És amikor 1000 kardosokkal jön, a katonák nélküli falvakba, akkor nem hiszem, hogy farmolás lenne a célja, hanem az erőfitoktatás és valami megmagyarázhatatlan és számomra eddig még soha nem tapasztalt gyerekesség. Ha azt szeretné, hogy ne tudjak vetélytársa lenni, bőven elég lenne két naponta kinyiffantania a katonáimat, lerombolni a termelőket és kész, de minden áron a nulláig akar lemenni. Már rég elfoglalhatott volna, ha akar (a főfalut kivéve - bár lehet, hogy ez nem esett le neki), de nem teszi.

Köszi a véleményt, de továbbra is tartom, hogy negatív csúcsot állít fel a krapek.

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Szóval, ha farmolni, vagy foglalni akarok, akkor nem rombolom le a farmot, vagy a leendő falumat, csak amit feltétlen muszály, monjuk a falat, kőfaragót, hogy aztán ne kelljen drága nyersiért újra felépítenem.
    Nem véletlenül írtam ide le ezt, mert játszom már vagy 2 éve ezzel a játékkal, de ilyen alakba még nem botlottam, aki számomra és minden öreg traviános számára értelmetlennek tűnő dolgot művel, hacsak nem ebben az értelmetlen dologban tudja kiélni a nem is tudom milyen vágyát.
    Foglalni is tudna már, hisz ha olyan szinten van, hogy egyszerre két valamit tud rombolni és irányítottan, nem véletlenszerűen, akkor főnököt is tudna csinálni (gall-os).

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Akkor csak egyszerűen útban vagy, lehet a 15 búzás faluja van a környékeden.
    Szerintem törölj.
    Egy rövid levelet azért megér, de csak azért, hogy megtudd miért akar lebontani.
    Sok pszichopata, mániás depressziós, aktív agresszív bunkó játszik ( mint például én is ) akik egyszerűen nem tudnak nyugodtan aludni ha a 400x400-ban olyan falu van amelyikben már műhely lehet. És ezért megpróbálnak mindenkit legyalulni, mielőtt őket gyalulják le.
    Mondjuk én nem szoktam napokig húzni, ha a sereget már lecsaptam akkor várok egy napot, utána egy 10 katapultos kaszárnya rombolás, és ha nem jön levél akkor magtár + búza.
    Ilyenkor már tuti a levél, ennek stílusában haladunk tovább.
    Volt már rá példa, hogy én segítettem visszahúzni a szétlőtt falut és volt olyan is, hogy engem kaptak szét.
    Szóval akármi is lehet, még az is, hogy az érintett most épp a földön fekve röhög
    A levélnek legyen tárgya, pl.: Töröljek?

Sok szerencsét!

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

A kőfaragó utoljára bomlik, értékes log

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Mondjuk én nem szoktam napokig húzni, ha a sereget már lecsaptam akkor várok egy napot, utána egy 10 katapultos kaszárnya rombolás, és ha nem jön levél akkor magtár + búza.
    Én is így gondoltam, de hiába írtam neki levelet, még csak válaszra sem méltatott. Én is jártam már úgy, hogy a támadómmal jó barátságba kerültem, de ez egy tuskó, ami még nem is szokatlan, csak azt nem értem, hogy mit élvezkedik. Igaz, egy idő után már én is elkezdtem bosszantani azzal, hogy mindent 1-re vittem vissza és minden támadása csak pocsékolás volt, mert mire jó óra múlva visszaért, addigra, amit lerombolt, visszaépítettem. De úgy kell neki, ha még szóba sem áll az emberrel. Egyébként már elindítottam a törlésemet, csak még gyötröm, és a végén megírom neki, hogy egy kis kultúra ráférne.

Üdv. N.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Marwolaeth's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Mindig és mindenhol vannak iditák, ez alól a Travian sem kivétel... Sajnos...
    "Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Mindig és mindenhol vannak idióták, ez alól a Travian sem kivétel... Sajnos...
    Sajnos én kifogtam egyet. Már a 167. támadásnál tart és még mindig küszködik, én meg csak nevetek rajta. 1 nap múlva lejár a törlésem és akkor boldog lehet. Talán ő ettől boldog. Én azért mástól szoktam az lenni.

Regisztrált felhasználó már tud valamit Marwolaeth's Avatar
    Regisztrált
    2012. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Norvik Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én kifogtam egyet. Már a 167. támadásnál tart és még mindig küszködik, én meg csak nevetek rajta. 1 nap múlva lejár a törlésem és akkor boldog lehet. Talán ő ettől boldog. Én azért mástól szoktam az lenni.
    Szerintem vagy pont azt várja, hogy törölj, vagy csak nullázni akar, mert nincs jobb dolga a katonáival. Röviden idióta.
    "Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."