Oldal 2, Össz.:2 ElsőElső 12
Eredmény 11 től 17-ig , össz: 17

Téma: Negatív rekod a Traviánban...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Nos, megvan a végeredmény. 247 támadással sikerült a 3-ból két falumat törölnie és a főfalumat nulláznia. Igaz, úgy tűnik, mintha nem tudná, hogy a főfalu nem törölhető. Ha tovább idegesíteném azzal, hogy nem fejezem be, akkor én is olyan idióta lennék, mint ő, így be fogom fejezni, de azt hiszem nem semmi, hogy 247 támadással tudott csak védelem nélküli falukat likvidálnia.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Norvik Hozzászólás megtekintése
    Nos, megvan a végeredmény. 247 támadással sikerült a 3-ból két falumat törölnie és a főfalumat nulláznia. Igaz, úgy tűnik, mintha nem tudná, hogy a főfalu nem törölhető. Ha tovább idegesíteném azzal, hogy nem fejezem be, akkor én is olyan idióta lennék, mint ő, így be fogom fejezni, de azt hiszem nem semmi, hogy 247 támadással tudott csak védelem nélküli falukat likvidálnia.
    Regiz újra azt mikor ismét több falud van írj rá, hogy szia haver vagyok ám még Csak az a lényeg másik égtájra jó messze tőle. Akkor enni fogja az ideg, hogy nem ment el a kedved a játéktól, sőt még bármikor küldhetsz rá katákat is

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Üdv mindenkinek egy kérdésem lenne hogy lehet másnak is ugyan az az IPcime mint nekem tegnap délutánig nyugodtan farmolhattam utána viszont kiirta hogy azonos IPcimröl korlátozottan lehet rabolni irtam az illetékeseknek de még nem tiszteltek meg a válasszal pedig már majd egy napja kérdeztem

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kedves Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek egy kérdésem lenne hogy lehet másnak is ugyan az az IPcime mint nekem tegnap délutánig nyugodtan farmolhattam utána viszont kiirta hogy azonos IPcimröl korlátozottan lehet rabolni irtam az illetékeseknek de még nem tiszteltek meg a válasszal pedig már majd egy napja kérdeztem
    Szia!
    Úgy hogy beír helyettesnek vagy egy épületben vagy környéken játszik veled. vagy wifiről megy a netje de szerintem inkább az van, hogy beírt téged helyettesének

Regisztrált
    2012. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gravicz Kinga Hozzászólás megtekintése
    Regiz újra azt mikor ismét több falud van írj rá, hogy szia haver vagyok ám még Csak az a lényeg másik égtájra jó messze tőle. Akkor enni fogja az ideg, hogy nem ment el a kedved a játéktól, sőt még bármikor küldhetsz rá katákat is
    Jó ötlet, lehet, hogy élni is fogok vele, márcsak azért is, hogy tényleg egye a penész. Az, hogy likvidált, nem nagy ügy, mert hisz tényleg lehet újra regizni, vagy vannak más világok is még, ahol lehet játszani, az a nagy ügy, hogy 247 támadás kellet neki ehhez az első támadás után védtelenül maradt falvakhoz. Ha valaki a területén Jani akar lenni, akkor miért nem foglalja el a falut rombolás nélkül. A rombolásnak csak addig van értelme, ameddig harcképtelenné tesszük a másikat, utána már csak gyerekes, dedós kivagyiság.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Elfoglalni egy kis ( 500 pop alatti ) falut nem érdemes, hacsak nem búzás, vagy valami fontos helyen van.
    A 15 búzásom ( 8x katapult sebesség ) órás körzetében meg én sem szeretem, csak a saját faluimat.
    Mondjuk talán kevésbé szoktam bunkó lenni, egy esélyt azért adok.

Próbálj meg a másik fejével gondolkozni.
    És most nem csak erre az esetre gondolok, támadóként is érdemes a védők szemével nézni a térképet.
    Bár ott nehezebb, sokszor nem tudni ki van a háttérben aztán jön a meglepetés.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2016. May

Alapértelmezett

Sziasztok!

Szerintem az MH reakció ideje is negatív rekordot döntöget.
    Mikor kellenének lapítanak és nem cselekednek szánalmas és bosszantó a hozzá állásuk.

G.