Kedves Játékosok!

Eljött az idő, hogy mindenki újra elkezdje használni a fórumot!
Hogy miért?
Azért, mert minden fontos információt itt osztunk meg veletek. Legyenek azok változások, hibabejelentések, szerver indulások, arany akciók stb.
Naponta kapunk olyan leveleket, mint pl. "levonták a pénzt, de nem kaptam aranyat", "mikor indul új szerver?", "nem kaptam kulturális pontot", "mikor jönnek az építési tervek?" stb.
Mindezekre a kérdésekre megtalálhatóak a válaszok a fórumon. Mindössze meg kell tanulni használni, ami egyáltalán nem nehéz.
Minden fontos dolog a hivatalos közleményben található (mint ez is). A szerver indulások szintén, de a naptárban is meg lehet nézni. A technikai részben olvashatjátok milyen ismert hibák vannak (ami azt jelenti, a fejlesztők tudnak róla). Amennyiben új hibákat észleltek, azokat viszont jelezni kell levélben!
Nem írhatunk, és nem is írunk minden egyes játékosnak külön, hogy figyelj, ez és ez a változás történt. A fórum az a hely, ahol megosztunk veletek mindent, és igenis tessék elolvasni mindenkinek, aki naprakész szeretne lenni.
Csak egy példát mondok:
Nagyon sok gond volt a mopay vásárlással. Utána jártunk, végig csináltuk mi annak a módja, hogy a játékos hozzá jusson az aranyhoz, miután a rendszer levonta az összeget. Készítettünk erről egy leírást még decemberben. Kiraktuk a főoldalra, hetekig kint volt, és link is a fórumhoz. Most április van, és még mindig jönnek a kérdések, mihez is kezdjen, ha ilyen történik vele.
Nos, tessék olvasni!!!
Mindig az legyen az első, megpróbáljátok megkeresni a választ a fórumon. Ha ez nem megy, akkor jöhet a levélírás a supportnak, plusznak, vagy épp nekem. Amennyiben a megoldás megtalálható a fórumon, úgyis azt fogjuk válaszolni, kérlek olvasd el ott!
Remélem egyre többen megtanuljátok újra használni a fórumot (és időnként nézni a főoldalt is!), és minden problémátokra választ is találtok!
Megsúgom, ma is két közleményt raktunk ki, ami fontos lehet számotokra!

Ha bárkinek bármilyen problémája van a fórum regisztrációval kapcsolatban (vagy a hozzászólás írásával), akkor jelezzétek nekem, vagy Saxo-nak (fórum moderátor).

Izgalmakkal teli játékot kívánok mindenkinek!