Oldal 2, Össz.:3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 26

Téma: Elmesélem...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Mar

Talking diplomácia? az mi?

Én, mikor kezdtem a játékot, (római voltam) csatlakoztam egy klánba, és volt egy klántársam nem messze tőlem, akinek a neve idegenlégiós volt. Namármost, elkezdtek engem támadni, kértem a klántársam, hogy segítsen, és küldjön pár légióst, csakhogy ő germán volt(akkor kezdtem, nem értettem a játékhoz), és írt hogy ő nem tud légióst küldeni, erre én megkérdeztem hogy akkor most miért az a neve, ezen elkezdtem vele vitatkozni, és az lett a vége, hogy szétfarmolt
    ez volt egyébként az első böngészős játékom, és elég hamar megtanultam a diplomácia fogalmát, mostanában már inkább túl illedelmes és hivatalos vagyok, de nembaj, ilyet többet ne legyen

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Nem vagyok túl nagy játékos, összesen talán 5-6 szervert játszottam. Viszont az egyiken belefutottam egy nagyon jó csapatba, és utána még játszottunk tovább az első lassú és az első speed 4.0-án. A speed után valahogy nem volt időm folytatni a játékot, pedig nagy volt csábítás, mert kiváló volt a csapat. Mondom, tartok egy kis pihenőt, majd újra folytatom, talán a következő speed-el. Hát egy kicsit hosszabbra nyúlt a pihi, mert 1,5 évig nem játszottam. Egyszer eszembe jutott, hogy mi lehet a régi csapattal, jó lenne visszatérni. Írtam iwiw-en a volt klánvezéremnek (más elérhetőségét nem ismertem), majd regisztráltam egy találomra kiválasztott szerver találomra kiválasztott égtájára, hogy kicsit tisztában legyek a T4.2 újdonságaival. Megcsináltam majdnem az összes küldetést, de a klánhoz csatlakozást halogattam, mert két nagy, azonos vezetőséggel rendelkező szövetséges klán volt a környékben, meg jónéhány kicsi. Ezzel a bajom csak annyi volt, hogy két hónap lemaradással a nagyokba nem fértem be, a kicsik pedig tulajdonképpen a nagyok farmjai. Végül úgy alakult a helyzet, hogy befértem az előbbi két nagy klán közül a kisebbikbe. Nemsokára jött egy sárga a nagyobbik klán egyik tagjától (aki mellesleg alig 10-12 mezőre volt tőlem), hogy szerinte Ő ismer engem, és nem játszottunk-e már együtt. Írtam, hogy de, és tulajdonképpen azért regisztráltam ide, hogy amíg várom a válaszodat iwiw-en, addig egy kicsit ismerkedjek az újdonságokkal. Mint kiderült, iwiw-et már nem használja, szóval ha nem dob oda a szomszédjába a szerver (ahova ő maga amúgy úgy költözött ki), akkor nehezen akadok rá. Hab a tortán, hogy a 2 mezőre lévő közvetlen szomszédom szintén régi volt klántársam.
    Legutolsó módosítás Menyus78 által; dátum: 2014-03-10 20:23.

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Az én történetem:

A legelső Travian szerveremen esett meg a következő történet/ s9 szerver/ amit azóta sem tudok elfelejteni.
    Rögtön bedobtak a mély vízbe,a sok jelentkező miatt alapítanom kellett egy testvér klánt.Majd ahogy telt az idő, a klánunk 3 égtájjal csatározott és már tudtuk számunkra a játéknak vége a szerveren. Már semmink nem volt, se védő se támadó de elhatároztuk nincs mit vesztenünk kitartunk a végéig. Aztán egyszer csak érkezett egy seregjelentés a klántagunktól, nem hittem a szememnek mikor néztem 10k feletti lovasság van az accában. Rákérdeztem, visszaírt tényleg jól látom. Védtük mi azt az accot klán szinten mindennel amink még maradt, egyszer élünk, de röhögünk egy jót gondoltuk mi...Megkapta az ellenfél egyik támadójának a koordiját, induljon! Kis öröm is öröm alapon vártuk a csapódási időt..és mikor beért nem akartunk hinni a szemünknek. A jó ember legyártott 10k feletti kém lovast és lekémlelte az ellenfél egyik támadó accát. Mi a klán szobába azóta sem röhögtünk annyit mint amikor ez a történet történt. Jól odacsaptunk utoljára az ellenfélnek, sikeresen kikémleltünk egy accot ! /Annyi még a történethez tartozik, hogy mikor elbeszélgettem vele elárulta ő nem figyelte mit gyárt, azért tetszett neki mert gyorsan gyártódott és olcsó is volt./ Végül is jót akartunk nevetni azon,hogy odacsapunk, így is volt nevetés,de nem azért amire készültünk hanem azon mekkora balféknek nézhettek bennünket.

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Ez a történet 2009ben indult, IX. Kerület - budapesti végzős gimnazista voltam.
    (akkoriban jelentős klánok: Reborn, Cruentus, stb)

Már fél éve játszottunk az osztálytársammal/haverommal, kezdők voltunk ugyan, de már értettük a játék lényegét és aktívan játszottunk. Egy informatika órán az egyébként meglehetősen idióta és gyerekes 30as éveiben járó férfi tanárunk projektoron mutogatta a tananyagot, mikor véletlen feltűnt a Travian is a képernyőn, persze gyorsan elkapcsolta. Nem hagytuk annyiban, faggatni kezdtük, mivel játszik?. (tettük a tudatlant).

Elkezdte mesélni, hogy a "tanárképzős éveiből megmaradt egyik barátja (szerintünk maximum az egyetlen barátja, aki létezhet és nincs szám a nevében) mutatta neki most nemrég, milyen jó kis faluépítős játék, már 180-as a lakossága, csak az a baj, hogy folyton támadják, de már rájött, hogy lehet rejtekhelyet építeni."
    Mit ad isten, éppen S2-re regisztrált, még ha nem is éppen közel hozzánk (mi északkeleten, ő délkeleten)

Nekünk sem kellett több, úgysem szeretjük, hát akkor szívassuk meg...
    Tudni kell róla, rendkívül népművészeti cserépedény fajta, felfelé nyal, lefelé tapos, az igazgatóiba is gyakran betért, ahol ugyan értékelték a törekvéseit, de nem sokat haladt vele előre.
    Ennek megfelelően beregisztrálunk a gimi igazgató nevével (40-50 közötti, elég nyugodt természetű férfi), szerencsére nem is túl messzire tőle.

Rá is rálehetett ismerni a nick neve alapján, ritka neve van. Kezdésképpen ráírtunk a kamu acc-ból, hogy nem-e véletlen "ő az informatika tanár a gimnáziumból"? Hát persze, hogy de, már írt is bőszen, tisztázzuk, hogy ki kicsoda, de felhívtam a figyelmét, hogy ez maradjon köztünk. Tisztelettudóan felajánlotta, hogy segít, ha szeretné "az Igazgató Úrnak".
    Szórakoztunk vele vagy másfél hétig, láttuk a folyosón, ahogy odamegy az igazgatóbához és mondja neki:
    "Ugye milyen jó egy csapatban lenni? Ez még csak a kezdet, én segítek mindenben, amiben szeretné..."
    Az igazgatónk pedig csak nézett rá értetlenül, de tisztában volt vele, hogy nincs ki mind a 4 kereke a tanárnak így hagyta inkább. Hatalmas önkontroll kellett részünkről hogy el ne röhögjük. De ő csak adta a tippeket, küldte magától a nyersanyagokat. Gondoltuk, ezt még fokozni kellene, csináljunk belőle komplett hülyét, nade hogyan?... Áh, megvan. Tantestületi értekezlet lesz néhány nap múlva. Írtam is neki a levelet, hogy őt bízom meg a klán létrehozásával, készítsen egy prezentációt az értekezletre, ő lesz az alvezérünk, legyen itt is egy közösség a tanári kar.
    Az értekezlet előtti napon volt vele az infóóránk, nekünk mutatta a "bétát", hogy az Igazgató Úr mit kért tőle. Szó szerint sírtunk a pad alatt. Megtervezte a klán nevét, felépítését a nagy klánok mintájára:

"Az Igazgató Úr lesz a klán vezetője, ÉN leszek az Alvezér a Magyartanárnő lesz a leendő diplomatánk, ha szeretné..." Az egyik testnevelés tanárt szánta hadvezérnek, ha már úgyis olyan erőteljes jellem, ő biztos jó lesz... "Majd mindenki beregisztrál délkeletre, szövetséget kötünk a többi klánnal"

Minden erőnkkel azon voltunk, hogy bejussunk az értekezletre, ami sajnos nem sikerült, de másodkézből kaptuk az információkat. Az osztályfőnöki óra pont az értekezlet másnapján volt. Mesélte, mi történt. Hogy az informatika tanár a hóna alatt laptoppal és projektorral jelent meg, bekapcsolta, elkezdett mutogatni valami játékot, meg hogy mert az Igazgató mondta neki hogy ő tervezze meg hogy játszanak ők is. Szó szerint kinevették. Az meg csak süllyedt szégyenében az asztal alá. A töritanár osztályfőnököm azóta is azzal szívatta, hogy neki mért nem szánt semmilyen szerepet, pedig szívesen lett volna "régész".

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Az én történetem, valamikor 2011 nyarán kezdődött.

Egy kisebb klánnak voltam az egyik vezetője, mikor megkeresett egy még kisebb klán, hogy Ők csak páran vannak, és szívesen csatlakoznának hozzánk, ugyan volt olyan tagjuk is aki másik égtájon volt, de mivel nem épp egy leendő csodaépítő klán voltunk ezért bele is mentem. Majd mikor sorra mentek a körlevelek, egyik nap az egyik új tag a másik égtájról írt nekem, hogy Ő teljesen kezdő és nagyon sok dolgot nem ért a játékból, ha tudok akkor segítsek neki, de azt is megérti ha nem akarok vele foglalkozni és kiteszem a klánból. Persze mivel nagyon aranyos volt nem tettem ki, inkább elkezdtem tanítgatni és elég sokat levelezgettünk, bár pár levél után már nem a travianról volt szó. Majd elkezdtünk Skypeon beszélgetni ahol már elég sok információt tudtam meg a lányról ahhoz, hogy közösségi oldalon megtaláljam. Ott megnéztem a képeit, amik alapján egyből megtetszett. Persze el is kezdtem neki csapni a szelet, csak az volt akkor még a gond, hogy a lánynak volt kapcsolata, de szerencsémre nem épp egy felhőtlen kapcsolat volt. 2 teljes hónapig minden nap beszéltünk Skypeon valamint telefonon, mikor egyszer jött számomra a nagyszerű hír, hogy vége a kapcsolatának. Igaz lakhelyeink között majd 200 km volt, de azonnal kaptam az alkalmon és randira hívtam, amibe Ő bele is ment. Autóba ültem és elmentem hozzá. Majd randi randit követett, egyre jobban megismertük egymást és egy szerelem alakult ki. Két évvel később 2013. augusztus 16.-án feleségül vettem és most Németországban élünk. Remélhetőleg hamarosan szerelmünknek gyümölcse is meg lesz...

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Velem is kezdő koromban történt ez a dolog. Első szerverem volt, Sikerült belépnem egy kisebb klánba,természetesen támadták sokan. Egy kis sörözgetés után írt a klánvezető,hogy küldjünk neki támogatást mert támadják. Én gyorsan eleget akartam tenni a kérésnek küldtem is x védőt. Egyszer csak jön a levél,hogy mért támadom,nézem gyorsan,hát támogatás helyett támadást küldtem. Írtam mindjárt,hogy bocsi benéztem meg egyebek,küldök újra,hát a nagy izgalomban szintén támadást küldtem támogatás helyett. Akkor már kicsit komolyabb hangvételű levelet kaptam,kidob a klánból meg ilyenek. Végül azért mégis sikerült megbeszélnünk a dolgot és maradtam.

Ezen a szerveren történt meg a következő dolog is. Tűzszünet volt és írták a nálam okosabbak,hogy küldjük inaktív faluba a sereget,hogy ne egyék a búzát,hát én is ezt tettem. Eljött a tűzszünet vége,skypeon beszélgetünk valaki írja,hogy mennyi katonát leölt mert valaki bent hagyta a sereget. Írom én a "nagy" játékos,hogy nagy balfax volt az illető, mire kiderült,hogy az én seregem volt. "Persze azt már nem írtam meg nekik" Most már nem követek el ilyen hibákat.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett Nem vicces,

de cserébe soha nem fogom elfelejteni, amíg élek.

2008, a harmadik speed szerver a magyar oldalon. Az egyik legnagyobb klán vezetője voltam, de teljesen más stílusban, mint manapság (ezt küldd ide, ezt oda, vagy kirúgunk stb.) szinten mindenkivel beszélgettem is (akkor még volt MSN stb. stb. Persze ehhez szerencse is kellett, hogy kb. az első pár nap belőpők mindegyike végig ottmaradt és teljesítette azt a szintet, hogy maradhassanak, de ez talán egy baráti klánnál is működne.

Volt egy kémünk. Akkor ez még nagyon komoly fegyver volt a klánok közt, pontosabban komolyan vették. Tudtam, hogy ki az, aki biztos nem lehet, s kik azok, akik közt keresni kell. Hát elkezdtük, személyre szabott hamis infók csepegtetésével. Ez nem olyan egyszerű, ha a klánon belül vannak a helyetteseid, akik közül lehet, hogy valaki tégla, de megoldottuk.

Valami viszont történt közben, amire nem is számítottunk: elképesztően összekovácsolódtunk. Mint emberek. Az alatt a pár hét alatt nagyon sokminden történt, volt, aki szült, s volt, akinek meghalt az apja. Függetlenül attól, ki milyen messze lakott onnan, bizony, csoportosan mentünk a kórházba megnézni a babát, s igen, sokunk ottvolt a temetésen is, bár személyesen sosem ismertük az elhunytat, csak a lányát, őt is csak pár hete. Volt, aki ilyen barátság miatt kapott olyan állást, ahol a mai napig dolgozik... Volt, akik (ha más nem, pár este erejéig összejöttek, s bizony volt, akik egymásra találtak s azóta megházasodtak!

Igen, a klán kemény magja (kb. 15-20 fő) a mai napig évente egyszer egy hosszú hétvégére összejön és bulizunk egy óriásit.

Miért írom le mindezt? Mert nekem ez a legkedvesebb emlékem a Travianról - igazi, valós jóbarátok. Sosem hittem, hogy egy on-line játék erre is képes (azóta nem is volt ilyen esetem de képes volt, s ezt sosem felejtem, felejtjük el!

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

... az évek során olyan sok élmény történik a játékosokkal, hogy szinte mondhatni, nehéz kiragadni egyet a sok közül

Megosztok Veletek én is egyet, melyet röviden csak annyival jellemeznék, hogy "állat vagy Big".

Történt egyszer, még s10 idején (2009 nyara), nagy csodaépítés közepette, hogy....
    Munkában, miközben épp egy ügyfelet vártam, el voltam mélyülve a gondolataimban - mondanom sem kell, hogy mi körül járt az eszem -, és egy óvatlan pillanatban megcsörrent a telefonom. Látom, a vezető társam hív.. Végigfutott rajtam hideg-meleg egyaránt, majd felvettem a telefont: "mond gyorsan" - síri csend.. majd halkan, szomorúan közli velünk, hogy az addig leggyorsabban épülő csodánk, a szerver győztesnek gondolt csodát a föderáció lerombolta. Nullán vagyunk.
    Erre nehéz volt mit mondani, nem is tudtam hirtelen, köpjek e, vagy nyeljek.. Fogtam magam, kimentem az utcára (gondolva, mégsem kellene a kolléganőknek meg az ott lévő ügyfeleknek, vendégeknek hallania, hogyan dühöngök), és kérdeztem hangosan, hogy most akkor mi a frász van?! Hogy ez tényleg megtörténhetett? Tényleg az addigi munka mind a semmibe veszett? Minden hiába volt? Kezdhetjük előről vagy bevetjük a tartalék csodát? Vagy akkor most mi fog következni... Mire válasz nem jön. Kiabáltam a telefonba, hogy mond már, mi a szar lesz velünk ezek után, majd, csak egy hatalmas röhögés hallatszik... Csak röhög, és röhög. Amikor ki tudott végre nyögni pár értelmes szót, majd mondatot, közli velem, hogy ne parázzak, a ránk jövő támadások mind meghíúsultak, mind itt maradt, és kisebb karcolással megúsztuk. Erre csak annyit tudtam mondani, hogy "mekkora egy köcsög vagy, teeeeeeeee" - úgy emlékszem rá, mintha tegnap történt volna, pedig eltelt jónéhány év azóta, de a mai napig, ha beszélünk egy társaság előtt, szóba jön a történet.

Akkoriban még nem volt (legalábbis nekem) netképes telefonom, úgyhogy estig, késő délutánig várnom kellett, míg végignézhetem az eseményeket.

Szoros barátságokról is tudnék mesélni, sőt.. igaz szerelmek is köttettek már a játék során, szándékosan nem ilyesmivel rukkoltam elő.

Ahányszor a történetre gondolok, mindig sikerül elmosolyognom magam, még akkor is, ha csak egyedül ülök a szobában a lapival Emlékezetes volt az a piszok telefonhívás.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

A „troll cicák” története

Hol volt, hol nem volt, még a gigaszövin innen, de a 3.6-on túl, volt 2 szövetség a speed szerveren. Ennek a két csapatnak volt 2 támadója, akik utálták egymást. A 2 csapat közt komoly harcok dúltak, mígnem rá nem jöttek a vezetők, hogy a régi szövetségesekkel nem tudnak már együttműködni, ezért úgy döntöttek, egyesítik erőiket, és a korábbi szövetségeseikkel szakítva létrehoznak egy újat. Létrejött a „GIGA” Kavics Birodalom, mely nevét – jobb ötlet híján – az egyik fent említett támadótól (ő volt az „okosabb”) kapta. Történetünk nem a szövetségről szól, hanem két játékosunk immár közös travis történetét meséli el.
    A kezdetek:
    Történt egyszer, hogy az egyik klán 2 boszorkánya összedugta a fejét, és kiötöltek egy tervet. Mivel a két támadónak nem volt sem kedve, sem ideje külön-külön játszani, a két banya úgy gondolta, összehozzák őket. Elmebeteg ötletnek tűnt, de meglepő módon a két kandúrnak tetszett, főleg mivel terveik közösek voltak, az egyik árulót szerették volna megleckéztetni. Sajnos túl későn regisztráltak be, így a közös tervük meghiúsult, mert nem tudtak megfelelő koordinátákra költözni a megvalósításához.
    Megalapították a „troll cicák” reget. Hogy a késői alapítás miatt – no meg azért, mert sokan szerették volna őket földig rombolni – nyugodtan tudjanak fejlődni, közösen megbeszélték a banyákkal, hogy női bőrbe bújnak, no nem úgy, ahogy erre rögtön minden piszkos fantáziájú ember gondolna. Kerítettek női fényképet, egy „csinos fiatal szőkét” – ő lett Cuki, és egy érettebb csinos barnát” nagy fehér kalappal – ő lett Nórcika. Változtattak az írásuk módján is, az egyik banya pedig kicicomázta a cégérüket mindenféle szívecskés-lufis alkotással, hogy hihetőnek tűnjön, ők valóban finom hölgyek, nem ősemberek. A levelezési stílusuk változtatása komoly kihívást jelentett, de annyira belejöttek a végére, hogy azt hittük, nemváltó műtéten estek át. Elrejtettük őket az ELF-ek közé, ahol egyre több és több áldozatot szedtek. Gondolták, így kevesebben fogják őket zaklatni. (Később bebizonyosodott, hogy rosszul gondolták…)
    Kihívások:
    Az első komoly kihívással akkor találkoztunk, mikor az egyik általuk támadott ember írt nekik egy levelet, és valami úton-módon elkezdte őket kérdezgetni a vámpírnaplókról. Lázas keresés következett, ketten gugliztunk, hogy mi ez, milyen szereplőket emleget a levelező partner, mert ugye fiatal hölgyként ezt tudni kellett volna, de egy 20-as hím már nem igazán van képben vámpír sztorik tekintetében, a banyák meg aztán főleg nem. Telefonos segítség pont kapóra jött, gyorsan tudtunk válaszolni minden kérdésre, hatalmas röhögések közepette, szerencsénkre épp egy 3 tinédzser lánnyal megáldott apuka volt vonalban.
    „mit szólsz Silas-hez?”
    [] Cuki: francba
    [] Cuki: az meg ki
    A következő kihívást a kedves hímnemű játékostársak jelentették-csajozós téma következik. Az egyik hírhedt travis fiatalember (tiszteletünk jeléül nem említjük név szerint) beszélgetésbe elegyedett Nórcival:
    [] xxx: egy fb-ot nem adnál?
    [] Nórcika - Troll Cicák: a-a
    [] Nórcika - Troll Cicák: játszani vagyok itt nem ismerkedni bocs
    [] xxx: ismerkedni nem is akarsz?
    [] Nórcika - Troll Cicák: annyira nem
    [] Nórcika - Troll Cicák: legalább is olyan nagyon nem igazán
    Nórcika finoman lerázta, miközben abban a skypeszobában - ahol az az 5 emberke volt a 2 „döggel”, akik tudtak róluk - majd megszakadt a röhögéstől mindenki.
    Mindeközben a két hölgy aljas módon kihasználta, hogy a többség körülöttük hím nemű, és kértek… mindent kértek! Pofátlanul! Nyersanyagot, búzát, védőt, mindent, amit travin csak kérni lehet. Szerencsétlen hapsik pedig szó nélkül küldték nekik, még többet is! Persze mind üzengetett a banyákkal a hölgyeknek, küldték a csókokat, míg Nórcika be nem rágott, és meg nem üzente nekik, hogy álljanak le, ő férjnél van. Megnyugtatásul közöltük vele, hogy a 18-20 éves srácok nem akarnak semmi komolyat a magafajta csajoktól, semmi elkötelezettség, ne görcsöljön.
    Közben újabb levél, melyben fura mód- Nórcika hisztis volt. Itt azért páran kicsit megijedtünk, hogy túl jól sikerült az álca:
    „Troll Cicák írta:
    nincs kedvem róla beszélni ,és levelezni sincs ma kedvem , bocsi”
    „Troll Cicák írta:
    Igen , de ma felhúzták az agyamat , ugyh ma szépen dara lesz...elég volt
    N”
    Amikor az „ősember” nevel:
    „Feladó:Troll Cicák
    Helló,
    elég gusztusos levelet írtál...tárgyba mindent bele....nem is értem minek köszöntél , elég lett volna a kordi is....
    Üdv, Norci”
    A másik ősember pedig válaszol:
    „yyy írta:
    Kedves Troll Cicák avagy Norci,
    Elnézéseteket kérem, mélyen felháborító az acctársam illetlensége. A mentségére szóljon, hogy sietett és rengeteg embernek meg kellett írnia ezt a gusztusos levelet.
    Remélem meg tudtok bocsájtani és a későbbiekben majd figyelünk, hogy minden ízlésnek meg etikettnek megfeleljen a levelünk.
    Tisztelettel,…”
    A dolog pikantériája az volt, hogy a kedves fenti levélíró (yyy) vezetőtárs volt, Cuki is, aki átvette a levelezést Nórcitól, és bőszen osztotta a tanácsokat a vezetőtársának mit kell írni ilyen esetben egy érzékeny hölgynek.

Íme a hímek hozzászólásai a 2 hölgyemény játéktudását illetően:
    [] A: szia, nem hittem volna hogy 2 csaj ennyire jól travizik, gratulálok
    [] B: nem teljesen reménytelenek ezek a nőszemélyek
    [] C: nem pasizni jött travira, még az is lehet h csávó, csak egy szép lány ismerősének a képét tette ki skypera

Amikor a legenda köztünk játszik (és nem tudnak róla…):
    [] D: Maddog acc csinálta
    [] D: Mojitora küldtek secre vagy 20 sort
    [] D: gyaktér építéssel
    [] Cuki - Troll Cicák: (chuckle)
    [] E: ezek már csak regék
    Cuki = aki küldte a fent említett támadást

Amikor a vezetőtársak is beszállnak a cukkolásba:
    [] F: veled más egyéb terveim vannak
    [] F: pl vetközz, most
    [] Cuki - Troll Cicák: ha vetkőzöm is, webkamot nem kapcsolok
    [] G: miért? kérjük többen? F fizetne is érte..
    [] D: aranyban
    [] Cuki - Troll Cicák: mennyi az annyi?

Az okos hapsi, aki nem dőlt be olyan könnyen:
    [] C: biztos te vagy a képen ? ugyan már
    [] Cuki - Troll Cicák: miért?
    [] C: mert nem hiszem el
    [] C: és rákerestem a kiss virág névre facebookon, és nem találtalak

A szerver utolsó heteiben akadt némi gond:
    []C: cuki nagyon jó csajszi
    []C: nórci túl idős már

[] Nórcika: jézusom
    [] Nórcika: szóval Cuki szebb (envy)
    [] Nórcika: én meg vén p… vagyok … jóvan
    [] Nórcika: ...

Nórcika lelki világát egyre többször kellett ápolgatni, nem elég, hogy a másik okosabb, még szebb is.

Amikor két nő beszélget (Nórci és az egyik banya):
    [] Nórcika: meddig lesz nálatok?
    [] I: estig
    [] Nórcika: oksa, pittyegj majd
    [] I: pittyegjek? azt hogy kell?
    [] Nórcika: na most toljam vagy ne?
    [] I: mivel nem tudom mi az a pittyegés, és hogy kell, told
    [] Nórcika: most? akkor tolom
    [] I: ilyen amikor két nő beszélget
    [] I: b...., írjad má’ le mit jelent nálad hogy pittyegni
    [] Nórcika: frankón nem értettem
    [] Nórcika: szólj, jelezz

Utólag természetesen elnézést kértünk mindenkitől az átverésért, de így lehetett őket hatékonyan elrejteni az ellenfelek szeme elől, hogy a késői regisztráció miatt legyen esélyük felvenni időben a kesztyűt. Rengeteget röhögött a beavatott pár ember a szerver alatt, mikor a fenti két „álhölgy” egymást is osztotta skypeon, az volt a csúcsa mindennek. A gyanúsítgatásokat megelőzendő, jelezzük, hogy a fenti iromány a két elkövető engedélyével készült, archiváltuk a fontosabb beszélgetéseket, szintén az engedélyükkel. A résztvevők az ABC betűinek megfelelően kaptak új nevet, hogy ne érezzék magukat kínos helyzetben utólag, és NEM! Nem perverz itt senki, teljesen normális mindenki, már amennyire az egy travistól telik.
    A női játékosok nevében kikérjük magunknak, hogy egy nő nem játszhat olyan jól mint egy férfi. Nekik is jobban ment így…

A szerver tanulsága: egy dögös fotóval lehúzhatsz egy egész klánt, kettővel egy egész szövetséget.

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

13 évesen amikor kezdtem a játékot több nagy népességű játékos mellé kerültem és ugye fingom nem volt a játékhoz. Már akkor is remek diplomáciai érzékem volt így felvettem a kapcsolatot minddel a környéken. Az egyikőjük neve Fa-szállító volt és mivel ifjú 13 évesként nem voltam tisztában a külön egybeírás szabályaival így a levelem kezdete Tisztelt F*szállító volt... miután tisztáztuk hogy ő romániából hordja be a fát utánna döbbentem rá hogy milyen széles a magyar nyelv xD