Oldal 5, Össz.:6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 55

Téma: Acc társ!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Jan

Alapértelmezett

Szia

Bocs, de nem tudok játékot indítani. Tudnál segíteni ebben?? Órák óta semmi........

Regisztrált
    2015. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok!
    Acctársa(ka)t keresünk a most kb. a játékidő felénél tartó magyar speed3x szerverre. Jelenleg top10 és 15 között mozgunk, 13 falunál tartunk és kezd sok lenni. Arannyal játszunk és ketten vagyunk. Építések indítása, nyersanyagküldözgetés, falufoglalás stb. lenne a feladat. Csak aktív és komoly jelentkezőket várunk.

Regisztrált
    2015. Mar

Alapértelmezett

Üdv.

Teljesen új vagyok, azért mégsem, de régen játszottam már sokat, csak az jó rég volt és elfelejtettem.
    Szeretnék egy tapasztalt társat gall falumba, aki vinné a falut én háttérben mozognék és nyúlnék bele néha, Sprite25 vagyok travian 5n és szeretnék egy társat, privátban jelentkezzetek, vagy itt, köszönöm.

Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Sziasztok!
    A magyar speedre keresek éjszakás acctársat. Aki komolyan gondolja, az írjon privátban

köszi

Multihunter
    Regisztrált
    2014. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DarkXX Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A magyar speedre keresek éjszakás acctársat. Aki komolyan gondolja, az írjon privátban

köszi
    Esetleg írd bele a speedes fórumba is.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok !

Acc társat keresek.
    Tudnivalók: Vietnami 4-es szerveren (Verzió 4.4) játszok római néppel. POP 1. , sereg kevés,arany van. 10 napja indult.
    Csak komoly, tapasztalt érdeklődőket várok. Ha esetleg alátudod támasztani képekkel eddigi sikereidet az még jobb.
    Jelentkezni lehet itt vagy személyes üzenetben.
    Köszi

Regisztrált
    2016. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok! Acc társat vagy személyes szövetségest keresek a most Induló 5. Világba Még nem csináltam accot szal ez közös megbeszélés alapján jönne létre. Írj itt vagy PM ben Köszi
    Dim1984

Regisztrált
    2016. Feb

Alapértelmezett

Üdv!
    Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy egy ismerős (kisebb népességű) részére lehet -e, és ha igen mennyi nyersanyagot küldeni segítség céljából?
    Utána olvastam, és olyat találtam, hogy 1 óra termelést ellehet küldeni neki naponta, de ez az 1 órai a magasabb népességűre, vagy a kisebb népességű falura vonatkozik?

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: rayan Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy egy ismerős (kisebb népességű) részére lehet -e, és ha igen mennyi nyersanyagot küldeni segítség céljából?
    Utána olvastam, és olyat találtam, hogy 1 óra termelést ellehet küldeni neki naponta, de ez az 1 órai a magasabb népességűre, vagy a kisebb népességű falura vonatkozik?
    Erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz. Annyit lehet küldeni, amennyit a rendszer enged. Ugyanis csak a megengedett mennyiséget küldheted el, az automatikus tömés-védelem nem enged többet. Nem kell aggódnod
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok acc társat Group A-ra ha valakit érdekel írjon eggyet privátba ott megadom az elérhetőségimet.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett