Eredmény 1 től 7-ig , össz: 7

Téma: Telepes

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Unhappy Telepes

Heló!
    Egy nappal ez ellöt készitetem egy telepes-t amit elküldtem egy másik faluba támogatásnak hogy sétáljak a telepsel nehogy megőljék most pedig nem tudom vissza hívni és most van 2 telepesem de többet nem tudok csinálni mert 3 a limit. Kérlek segítsetek valami modon!(cicero1234 a neve akinek küldtem aki itt hagyta a játékot)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Ativadász's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Szia!

Gyülekező téren ha nézed megtalálod? Amennyiben Gall játékosnak küldted és csapdában van, Te nem tudod visszahívni.
    Melyik szerver?

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Heló.

Látom a gyülekező térbe ez nem baj csak pont az hogy elküldtem kiléptem és vissza jövök egy óra múlva és akkor ár nem tudtam vissza hívni mert gondolom túl messze van.(Világ 5 cicero1234-nek küldtem Gall)Csak úgye ebben az a probléma mert még nem ért oda hogy ha csapdába esne se tudnák több telepest csinálni és azt amit elküldtem neki telepest 11 óra múlva oda ér és azt kéne valahogy törölni ez lehetséges-e vagy van e valami megoldás?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Ativadász's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Amennyiben csapdába esne Te tudod "likvidálni" így azonnal csinálhatsz másikat.
    Ami még megoldás lehet az idő miatt ha támogatásba küldted, hogy valaki betámadja azt a falut és a hősöd meghal.
    Amennyiben ez nem megfelelő, kénytelen leszel megvárni míg visszaér.

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Kőszi a tippet holnap kiderül mi lesz!D

Regisztrált
    2014. May

Alapértelmezett

sziasztok!
    olyan problémám van ami igen idegesítő már mert nagyon sokat próbáltam megoldani és már sokba is van.
    az eset úgy történt, ahogy leírom, remélem sikerül elmagyaráznom mert volt akinek nem sikerült. második faluval letelepültem és már a 2. faluban is kész lett 3 telepes. 10-10es rezidencia a két faluban. szükséges kultúrpont 8000 -et írt a játék a harmadik faluhoz. aznap amikor indítottam volna a 3 telepest a 2. faluból, hogy meglegyen a 3. falu lekatapultozták az első falum rezidenciáját. ez után amikor estére összejött a 8.000 kp és indítottam volna a települést a 2. faluból, már 20.000 kultúrpont kellett a 3. faluhoz és nem tudok azóta se letelepülni mert 20.000 kp 1 hónap múlva lesz meg. ez most hiba? mert már felhúztam újra a rezidenciát sőt megöltem a 3 telepest sőt a 2. faluban is lassan újra építem a direkt szintenként lebontott rezidenciát és már kicsit idegesít a dolog, hogy nem ment vissza 8.000 kp-ra a 3. faluhoz szükséges kp. szeretnék segítséget kérni most mi a teendő? karai86 a nevem az s6 szerveren. 4 napja próbálom ezt megcsinálni.

ezt írja a rezidenciám, de nem telepítettem még 3 falut ezért hibás, hogy 20.000 kp kell a következő falumhoz (én így értem)
    Falvaid száma 2
    Maximum ellenőrizhető falvak 3
    Eddig termelt kulturális pontok 10481
    Következő falu elérhető 20000
    Szükséges kulturális pontok 9519

ui: ha ez hiba kérhetnék egy falut a 30/-84-re? =)
    Legutolsó módosítás karai86 által; dátum: 2014-05-19 21:36.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Nem hiba. A harmadik faluhoz 8000 KP kellett, de amint azt elérted, már a negyedik faluhoz szükséges kultúrpontok mennyiségét írta ki. Ettől függetlenül nyugodtan le tudod rakni a harmadik faludat.
    Ha valamiért mégsem engedi az alapítást, akkor viszont tényleg hiba.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett