Oldal 1, Össz.:13 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 129

Téma: Vitatéma! Az új fórumjáték!

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett Vitatéma! Az új fórumjáték!

Ide írjátok meg az új fórum játékkal kapcsolatos kérdéseket, véleményeteket, problémákat.

DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.

Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    Mit is írtam
    Érthető -e amit írtam
    Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
    Legutolsó módosítás saxo által; dátum: 2014-02-08 17:46.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Szia. Az első kérdésnél véleményem szerint rossz lett a pontozás. Miért is? A pontok olyan embereknek is ki lettek osztva akik nem válaszoltak helyesen, mivel nem írták oda, hogy 3as travian verzió mivel ez is hozzá tartozik a feltételekhez. Lehet csak szőrszál hasogatás azonban tény és való, hogy a kérdésre nem teljes választ adtak.

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Szia

Azért fogadjuk el a választ a verzió megjelölése nélkül, mert a nem túl régi játékosoknak semmi információjuk nincs arra nézve, régen volt e ilyen, vagy sem.

Üdv,
    Saxo

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Akkor viszont kérem a kérdések helyes feltételét mert saját szájíz szerint ellentétes válaszokat is lehet adni adott kérdésekre. De természetesen a ti döntésetek.

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: YoooMan Hozzászólás megtekintése
    Akkor viszont kérem a kérdések helyes feltételét mert saját szájíz szerint ellentétes válaszokat is lehet adni adott kérdésekre. De természetesen a ti döntésetek.
    Mivel a kérdés így szólt: Mi a kőfaragó építésének feltétele?

A kérdés, és a válasz is jelenlegi időre szól, a kérdés arra vonatkozóan lett feltéve, nem múlt időben, így az ellentétes válaszadás lehetősége ki van zárva.

Üdv,
    Saxo

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

leggyorsabban, és helyesen válaszoló játékos az adott intervallum nyertese
    Ezt pontosítani kéne. Ezért nem válaszoltam az első kérdésre, mondván, hogy eszerint a második nem kap pontot.

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

ha belépek a fórumra, akkor mire kell kattintani, hogy lássam, van-e kérdés és mi az? nekem ez még mindig nem világos.
    Köszi.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok, én leírom nyiltan és őszintén amit gondolok, és szerintem ezzel 100ak értenek egyet, de kiváncsian várom a reakciókat.
    Engem nem különösebben érdekel ez a játék, mert ha szükségem van aranyra megveszem és kész.
    Nade most őszintén azért lássuk be kinek van esélye a forum játék megnyerésére? Munkanélküliek? Iskolások? Nyugdijasok? vagy aki épp betegszabadságon van. Én Heti 5 napot dolgozom elég változatos beosztásban mivel vendéglátózom.
    Magyarán nekem pl esélyem sincs ezen a játékon bármit is nyerni pedig aktiv forum használó vagyok!

Gyakorlatilag mindegyik kérdésre azok adták a leggyorsabb választ akiknek a poros a billentyüzete megjegyzés látható a neve mellett, vagyis toják a forumra sosem használja, csak most kihasználja a lehetőséget.....

Ezen el kéne gondolkozni

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Roberto8711 Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, én leírom nyiltan és őszintén amit gondolok, és szerintem ezzel 100ak értenek egyet, de kiváncsian várom a reakciókat.
    Engem nem különösebben érdekel ez a játék, mert ha szükségem van aranyra megveszem és kész.
    Nade most őszintén azért lássuk be kinek van esélye a forum játék megnyerésére? Munkanélküliek? Iskolások? Nyugdijasok? vagy aki épp betegszabadságon van. Én Heti 5 napot dolgozom elég változatos beosztásban mivel vendéglátózom.
    Magyarán nekem pl esélyem sincs ezen a játékon bármit is nyerni pedig aktiv forum használó vagyok!

Gyakorlatilag mindegyik kérdésre azok adták a leggyorsabb választ akiknek a poros a billentyüzete megjegyzés látható a neve mellett, vagyis toják a forumra sosem használja, csak most kihasználja a lehetőséget.....

Ezen el kéne gondolkozni
    Ezzel nem értek egyet. Az általad leírtak alapján magát a travian játékot is kár elkezdeni, mert "minek játsszak? úgysem tudok gépnél lenni, nem nyerhetek".
    A kérdések különböző időpontokban vannak feltéve. Jelezve lett az inboxban, hogy mikor, bár ez nem lesz mindig így. Aki fent van, figyeli a fórumot, az tud időben válaszolni. Viszont 5 nap van, és napi 3 kérdés, tehát, ha valaki egyik-másikról lemarad, simán tudja pótolni a lemaradását, ha figyel.
    Erre csak azt tudom mondani, nem kötelező részt venni, ha nem értesz egyet a játék lebonyolításával. Vannak, akik nem tudnak aranyat venni, és ez egy lehetőség számukra. Azt gondolom, inkább értékelni kellene a szándékot, nem pedig kritizálni. De szívesen veszünk minden ötletet, ha neked van olyan, amivel szerinted mindenki egyenlő esélyekkel indulhatna, kérlek ismertesd velünk.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LUNA Hozzászólás megtekintése
    ha belépek a fórumra, akkor mire kell kattintani, hogy lássam, van-e kérdés és mi az? nekem ez még mindig nem világos.
    Köszi.
    Szia,

1. FÓRUM JÁTÉK

Ez a neve a topiknak, ahol megtalálod a kérdéseket. A megfejtést is oda kell írni, az aktuális rész mindig nyitva van. Ha zárva találod, értelemszerűen a 30 percnyi válaszadási idő lejárt.

Quote Eredetileg írta: minimalis Hozzászólás megtekintése
    Ezt pontosítani kéne. Ezért nem válaszoltam az első kérdésre, mondván, hogy eszerint a második nem kap pontot.
    De igen, nézd meg az összesítő táblázatot, ahol részletesen le van írva:

http://forum.travian.hu/showthread.php?t=1903

Ettől függetlenül részben igazad van, ezért a szabályzatba is beleírtam. A jelzést köszönjük.

Quote Eredetileg írta: Roberto8711 Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, ...
    Nade most őszintén azért lássuk be kinek van esélye a forum játék megnyerésére? Munkanélküliek? Iskolások? Nyugdijasok? ....

Ezen el kéne gondolkozni
    Nos,

Ez te vagy, rendben, szerencsére olyan anyagi körülmények közepette vagy, hogy megengedheted magadnak. Azok a játékostársaid, akik ezt nem tehetik meg, de van arra lehetőségük, hogy gép előtt legyenek, azoknak szerintem igenis jól jön, hogy van aki gondol rájuk is. Direkt azért készítettük el a játékot, hogy azok a becsületes játékosok, akik sajnos mindegy milyen indok miatt, de olyan helyzetben vannak, amilyen... valljuk be, ugye te is úgy gondolod, hogy azért nem rossz kezdeményezés ez... kellenek a játékok, a friss lehetőségek, újítások, akár még ennyire csekély szinten is, ez pedig csak a kezdet, próbálunk majd többet és többet kitalálni. A fórum aktivitás szoros kapcsolatban van/lesz a játékok mennyiségével. Szeretnénk, ha sok sok játékot kellene rendezni...

És rendeznénk is, ezer örömmel. Azt gondolom, innentől kezdve a játékosokon áll, lesz e, vagy sem, mi a kezdő lépést, a lehetőséget megadtuk...

Üdv,
    Saxo
    Legutolsó módosítás saxo által; dátum: 2014-02-18 08:46.