Oldal 2, Össz.:13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 129

Téma: Vitatéma! Az új fórumjáték!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Én egyetértek Roberto8711-gyel, Saxo-val és Gyevocska-val is. Mindhármótoknak igaza van, hiszen a saját szemszögetekből látjátok a dolgokat. És álljon itt egy negyedik szempont is. Szerintem a szerver és a játékosok nagyságához képest, valamint ahhoz, hogy a napközbeni időkben hányan tudnak gép előtt tartózkodni, kevés az ösztönzés ezzel a 3 helyezéssel. Én legalább 6 helyezést ítélnék oda, arányosan elosztva az aranyakat. Legyen egy maximális aranyszám és egy minimum meghatározva és ezen belül legyen szétosztva 6 vagy akár több ember között.
    Sziasztok.

U.I: Egyébként mit jelent a "poros a billentyűzete" kiírás a név alatt? Én 3 nap óta vagyok regisztrált tag és naponta többször is benézek, sőt leveleztem is?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Szép napot! véleményem szerint jobb lenne ha a feladat megoldásokat privátba kéne befogadni, és nem fórum topicba. mert így csak copy, paste működik...
    Köszöntem.
    CocaCola

Super Moderator saxo's Avatar
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LUNA Hozzászólás megtekintése
    Én egyetértek Roberto8711-gyel, Saxo-val és Gyevocska-val is. Mindhármótoknak igaza van, hiszen a saját szemszögetekből látjátok a dolgokat. És álljon itt egy negyedik szempont is. Szerintem a szerver és a játékosok nagyságához képest, valamint ahhoz, hogy a napközbeni időkben hányan tudnak gép előtt tartózkodni, kevés az ösztönzés ezzel a 3 helyezéssel. Én legalább 6 helyezést ítélnék oda, arányosan elosztva az aranyakat. Legyen egy maximális aranyszám és egy minimum meghatározva és ezen belül legyen szétosztva 6 vagy akár több ember között.
    Sziasztok.

U.I: Egyébként mit jelent a "poros a billentyűzete" kiírás a név alatt? Én 3 nap óta vagyok regisztrált tag és naponta többször is benézek, sőt leveleztem is?
    Igen, van benne némi ráció, de..az a fránya de...

Szóval a probléma az, hogy a volt fórum aktivitás alacsony része miatt, jelenlegi kereteink enyhén szólva végesek, korlátozottak. Előbb eredményt kell produkálnunk, aztán máris több lehetőségünk van. Jó úton vagyunk, el kell indulni, és ezt megtettük. Ez most a legfontosabb, hogy is mondják...előbb a levest, aztán jön a desszert...

A jelentése nem más, mint kevés hozzászólás, de persze ha sokat fórumozik valaki ez is változik, és már nem is lesz poros az a billentyűzet

Quote Eredetileg írta: CocaCola Hozzászólás megtekintése
    Szép napot! véleményem szerint jobb lenne ha a feladat megoldásokat privátba kéne befogadni, és nem fórum topicba. mert így csak copy, paste működik...
    Köszöntem.
    CocaCola
    Ez ellenőrizhetetlen lenne, és csak bizalmatlanságot, esetleg rossz érzést váltana ki, melyet nem szeretnénk. A becsület azonban azt kívánja, aki esetleg nem ad megfelelő választ, és copy, paste módon játszik, az bizony elbukik...

Üdv,
    Saxo

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Én beszélgettem pár emberrel és ők is egyetértettek abban, hogy össz-vissz 3 embert jutalmazni a szerveren elég kevéske. Többszöri jutalom nagyobb aktivitást idézne elő. Konkrétan: Legyen mondjuk az első 3 helyezett jutalma az arany (ami ugye nagy kincs a szerveren), a következő 3 helyezett jutalma pl: 3 nap plussz számla, a következő 3 helyezetté pl: 2-2 nap plussz számla és a 10-ik játékos pedig kapjon pl: 200 KP-t. Természetesen ezek csak felvetések, ajánlások, de a lényeget tükrözik: több ember aktivitását kéne jutalmazni nem csak 3-ét, mert ez elég kevés a szerver létszámához képest.
    Üdv.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LUNA Hozzászólás megtekintése
    Én beszélgettem pár emberrel és ők is egyetértettek abban, hogy össz-vissz 3 embert jutalmazni a szerveren elég kevéske. Többszöri jutalom nagyobb aktivitást idézne elő. Konkrétan: Legyen mondjuk az első 3 helyezett jutalma az arany (ami ugye nagy kincs a szerveren), a következő 3 helyezett jutalma pl: 3 nap plussz számla, a következő 3 helyezetté pl: 2-2 nap plussz számla és a 10-ik játékos pedig kapjon pl: 200 KP-t. Természetesen ezek csak felvetések, ajánlások, de a lényeget tükrözik: több ember aktivitását kéne jutalmazni nem csak 3-ét, mert ez elég kevés a szerver létszámához képest.
    Üdv.
    Ez sajnos nem állja meg a helyét.
    1. Nincs lehetőségünk semmi mást adni. Sem plusz számlát, sem kp-t, nyersanyagot, semmit. Csak aranyat, ezt is a saját keretünkből oldjuk meg.
    2. Többször lesz fórum játék, nem csak ez az egy. Mindig lesz esélye mindenkinek nyerni. Tervezünk másféle játékot is. Ha most több jutalmat osztanánk, akkor kevesebb játékot tudnánk szervezni. Úgy gondolom még mindig jobb, ha többször van játék kevesebb díjazottal, mint egyszer, de többen nyernek. Hisz esély is sokkal több lesz úgy.

Ezt nem csak neked, hanem a többi "elégedetlen" játékosnak is írom: ha jobban átgondolnátok, örülni kellene, hogy egyáltalán ilyen lehetőség is van. Próbáltunk egy kis pluszt adni, életet lehelni a fórumba. Ezzel nem csak szórakozási lehetőséget biztosítunk, de honoráljuk is az aktivitásotokat.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Szép estét megint én vagyok. őrülök hogy figyeled a copy, pastet, viszont szomorú vagyok mivel a GYIK ban nincs benne hogy a ts 2 lévő műalkotás 2000 et ad...
    csak a normál, és a hux, vagyis 5000, és 2500.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Lesznek még olyan kérdések, amelyekre a választ csak az adott szerveren tudod megnézni. Fél óra van a válaszadásra, tehát van idő utána járni pontosan. Akár úgy, hogy megkérdezel valakit, aki játszik az adott szerveren, akár be is regisztrálhatsz, és megnézheted.
    Olyan általános kérdés is előfordulhat, ami sehol sincs leírva, mégis tudni fogják a játékosok a választ. Lesznek nehezebb, könnyebb kérdések vegyesen. Sőt, akár más Travian GmbH által üzemeltetett játékról is kérdezhetünk.
    A lényeg, hogy gyors és tájékozott legyél
    Nem kell elkeseredni, messze még a péntek Na, és mára is van még egy kérdés
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2014. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Lesznek még olyan kérdések, amelyekre a választ csak az adott szerveren tudod megnézni. Fél óra van a válaszadásra, tehát van idő utána járni pontosan. Akár úgy, hogy megkérdezel valakit, aki játszik az adott szerveren, akár be is regisztrálhatsz, és megnézheted.
    Olyan általános kérdés is előfordulhat, ami sehol sincs leírva, mégis tudni fogják a játékosok a választ. Lesznek nehezebb, könnyebb kérdések vegyesen. Sőt, akár más Travian GmbH által üzemeltetett játékról is kérdezhetünk.
    A lényeg, hogy gyors és tájékozott legyél
    Nem kell elkeseredni, messze még a péntek Na, és mára is van még egy kérdés
    ez szép és jó, de szerintem azért nem fair. no mind1. köszi.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Szerintem Agyarországon nem érdemes egy fórumba életet lehelni, amikor volt élet akkor sem volt sok köszönet benne.
    Itt most például a 2008-as S5 fórumára gondolok, ami egyébként a zindexes fórumokhoz képest még elég színvonalas vitát is hozott.
    A klán fórumok forgalma is megcsappant és talán az átlagéletkor is elég erősen lecsökkent.
    Ezt a játékos profilok lévő és az általuk írt levelek alapján gondolom.
    Kevés közösségi ember maradt és azon kevesek is zárt társaságokban tömörülnek, és nem ennek a fórumnak a látogatottságát fogják növelni.
    A fórum aktivitás valószínűleg növekedni fog, de a színvonala még az említett fórumét sem fogja elérni.
    Már most születnek olyan topicok és hozzászólások amiket később egy-két nap után törölni fogtok, és most még válaszoltok, de a jövőben egyre jobban lerövidülnek majd a reakciók, egészen az RTFM kombináció használatáig.
    -szerintem.

Remélem csak én vagyok ennyire pesszimista, amúgy sok sikert.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Nem tudom, én sem látok a jövőbe Majd kiderül. Természetes, hogy olyan nem lesz, mint régen, hiszen töredéke van csak az akkori játékos létszámnak. Illetve az is sokat számított, hogy nem ismerték a játékot, és nagyon sok kérdés érkezett.
    Emlékszem, mikor én kezdtem, még leírás se nagyon volt, úgy tapasztaltuk ki a dolgokat, bogarásztuk a fórumot, beírtuk amikre rájöttünk stb Más volt...
    Ha csak kicsit több fórumozó lesz, már az is eredmény.
    Gyevocska
    Travian Team