Oldal 4, Össz.:5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 43

Téma: Minden ami rossz történt velem a játékban

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete LarLow's Avatar
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pite1998 Hozzászólás megtekintése
    .A top játékos meg pont,hogy nem a nyersi miatt támad hanem élvezetből. Élvezi,hogy mindenkit ki csinál a környékén, vagy jóval távolabb is.
    Quote Eredetileg írta: Lord Weed Hozzászólás megtekintése
    Ez hülyeség, a top rabló sem élvezi, hanem ebből él meg. A játékban sikeres játékosok nagy százalékban értelmesek, egy udvarias levéllel minden konfliktust meg lehet oldani.
    Nem vagyok egy gyerekkedvelő, s ám ritkán látogatom a fórumot, de abban igaza van pitének, hogy a farmolók döntő többsége nem hogy válaszra sem méltatja az üzenetet, de egy újabb támadással reagál rá (vagy támadássorozattal) , vagy rosszabb esetben törli a farmjától jött üzenetet olvasás nélkül.
    Tudom, mert volt idő, mikor én is farmoló voltam, és a farmjaim leveleire nem reagáltam, csak mosolyogva elolvastam, és már azzal is elégedett lehetett, hogy egyáltalán elolvastam!!!
    Az meg más kérdés, hogy az országok között átjáró van, és a magyar szerveren is szép számmal akadnak angolok, németek, arabok, kínaiak, négerek, és Isten se tudja, honnan jöttek, akik nem hogy nem válaszolnak az üzenetedre, de nem is tudják értelmezni. Sajnos mostanában igen csak sok angol játékos van a magyar szerveren. (Tapasztalatból tudom). És a topok között rengeteg a külföldi sajnos.
    Az a kevés hányad, aki tényleg intelligenciával érkezik a játékba (és még a sok szerver alatt nem vesztette el), valóban reagál a farmoló üzenetére (ha magyar, és kulturált) ám feltételekhez köti a nem farmolást, mint mondjuk védő gyártás, nyersanyagküldés naponta (x órájú nyersanyagtermelés) vagy egyéb szívességek, amik miatt az ember vérnyomása inkább felfele indul, mint sem lefele.
    Ahogy közeledik a játék a szerver végéhez, a környéket (nem csupán 7x7 területen, hanem akár 70x70 területen is) bizonyos farmolók veszik át, akik már inkább foglalók. Mindenkit barbár módon lefoglalnak, 2-3 szenátorral/törzsi vezetővel is, hogy jelezzék, "látod milyen kemény legény vagyok?" ám arra nem gondolnak, hogy a játék nem farmolásból, és foglalásból áll.
    Volt olyan szerver, ahol békésen éltem egy környéken több mint 100 napig, s bár voltak ellenségeim, azokkal szövetséget, vagy feltételes alkut kötöttem. Jól megvoltunk a környékünkön mi, a nagyok, és a piti játékosok, ám egyszer csak a szerver vége felé szinte a semmiből megjelennek ismeretlen nevű játékosok ismeretlen nevű klánból és egyre több falu lesz az övéjük. Még olyan toplistásokat is elfoglalnak könyörtelenül, akik azelőtt a terület urai voltak, mára meg már inkább zsákmányai!
    Szóval barbárok mindig is voltak, mindig is vannak, toposok között is, akik időt, és pénzt nem sajnálnak, hogy egész környékeket katázzanak/foglaljanak/farmoljanak le.
    A jóravaló munkás ember, aki meg 8 óra munka után hazajön, nem azt akarja látni, hogy kifosztották és lerombolták a raktárát, magtárát, legyőzték seregeit, és egy faluját elfoglalták, ezen felül több épületet (többek között rejtekhelyet is) szépen lekatázták.
    Volt alkalom, amikor az egyik ilyen játékost nagyon szépen megkértem, hagyjon békén, ne lehetetlenítsen el, és fejezze be. És vajon hogy reagált az illető? A szerver utolsó órájáig!!! farmolt és katázott!
    Ennyi
    Néha a legjobb barátokból lesznek a legnagyobb ellenségek, és azok lesznek a legjobb barátaid, akikre sosem számítottál!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Igen és ezért egyre kevesebb a játékos A végén csak a leg gazdagabbak fognak itt maradni és miután majd nem birnak egymással ráunnak és meg fog szünni a magyarországi Travián. Ugyan az adminok nem akarják el hinni de nem adok pár évet és ez lesz Ha megnézitek a játékosok számának drasztikus csökkenését akkor ti is igazat fogtok adni. Figyelgettem a számokat és pár hónapja még több ezerrel több aktív játékos volt És erről a szólgáltató pénz éhsége tehet. Ha az adott étterem csilagászati árakért hirdeti a ételeit egy idő után becsukhat mert senki nem fog oda menni kajálni. Magyarul a németekkel nagyon el szaladt a ló.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. May

Alapértelmezett

Sziasztok
    Tudnátok segíteni travian szerver készítésében mert próbáltam csinálni egyyet de a végén van egy pár php hiba amit nem tudok kijavítani. Esetleg tudtok valami más módszert?

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: occjono15 Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Tudnátok segíteni travian szerver készítésében mert próbáltam csinálni egyyet de a végén van egy pár php hiba amit nem tudok kijavítani. Esetleg tudtok valami más módszert?
    És kértél engedélyt a németektől? Mert azt hiszem illegális engedély nélkül csinálni Travián szervert

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete LarLow's Avatar
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Jaj, pite, nem kell állandóan depressziózni
    A morál a külföldi szerveren sem jobb, például csak úgy megjegyzem, az amerikai szerveren is hasonlóan reagált a katázó, amikor megkértem, legyen szíves felhagyni támadó magatartásával, nos, ott is a szerver végéig katáztak, tehát légy nyugodt pite, a tengeren túl sem rózsásabb a helyzet, ami a morált illeti.
    Ami a játékosok számát illeti, ha annyira számolod, mennyien vannak a magyar szerveren, azt is számolnod kellene, hogy mikor mennyien. Nyilván csak észrevehetted volna, hogy a téli időszakban jelentősen több játékos van, mert olyankor az emberek nem mennek ki a lakásból/házból a dermesztő hideg miatt, és kell valami téli játék, ami leköti őket, nos a travian erre tökéletes.
    Általában november és február között 2-3 ezerrel többen vannak a magyar travianon.
    De ha ennyire a játékos létszámra hajtasz, csak regisztrálj a török szerverre, ott vannak 60 ezren, és próbáld ki, milyen, amikor sokan vannak. Már az első héten rommá farmolnak
    Néha a legjobb barátokból lesznek a legnagyobb ellenségek, és azok lesznek a legjobb barátaid, akikre sosem számítottál!

Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LarLow Hozzászólás megtekintése
    Jaj, pite, nem kell állandóan depressziózni
    A morál a külföldi szerveren sem jobb, például csak úgy megjegyzem, az amerikai szerveren is hasonlóan reagált a katázó, amikor megkértem, legyen szíves felhagyni támadó magatartásával, nos, ott is a szerver végéig katáztak, tehát légy nyugodt pite, a tengeren túl sem rózsásabb a helyzet, ami a morált illeti.
    Ami a játékosok számát illeti, ha annyira számolod, mennyien vannak a magyar szerveren, azt is számolnod kellene, hogy mikor mennyien. Nyilván csak észrevehetted volna, hogy a téli időszakban jelentősen több játékos van, mert olyankor az emberek nem mennek ki a lakásból/házból a dermesztő hideg miatt, és kell valami téli játék, ami leköti őket, nos a travian erre tökéletes.
    Általában november és február között 2-3 ezerrel többen vannak a magyar travianon.
    De ha ennyire a játékos létszámra hajtasz, csak regisztrálj a török szerverre, ott vannak 60 ezren, és próbáld ki, milyen, amikor sokan vannak. Már az első héten rommá farmolnak
    Nem megyek olyan külföldi szerverre ahol nincsen ismerős. Mert valóban rommá farmolnak. És akkor felesleges be regisztrálni bárhova is.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Megint tele lett a faxom a traviannal.
    Egy röpke hónap S6-on:

Gab belépett a Klánba . 12/10/16, 11:46 pm

csongolya belépett a Klánba. 05.11.16, 17:36
    ( farmolgattam, egész jól védekezett, írtam Neki. Gondoltam még akármi is lehet belőle. Helyettesként is próbáltam segíteni)

Aztán elkezdődött ( csak a katás logokat rakom be ):

Koczka Miklós =NoE= támadja: csongolya:
    ( részlet a levelezésünkből: " nem szeretek indokolatlanul rombolgatni" )

07.11.16, 02:33:59: piac, főépület 8-6:
    http://travian-reports.net/hu/report/16409550196

07.11.16, 13:46:20: agyag 7-5, vasérc:
    http://travian-reports.net/hu/report/16409444c54

08.11.16, 00:53:34: hősök háza 5-2, búza 5-2, cölöpfal:
    http://travian-reports.net/hu/report/16409377152

08.11.16, 15:29:54: csapdakészítő, vasérc 5-3:
    http://travian-reports.net/hu/report/164092ac721

F.A.Sz elfogadta a -=NoE=- MNT ajánlatát. 08.11.16, 16:58
    ( tudom, nem ugyanaz a klán. De már nem érdekelt az egész, az éjszakás másodszor nyomta be a törlést én meg már nem vettem ki )

09.11.16, 04:33:44: agyag 6-4, kovácsműhely:
    http://travian-reports.net/hu/report/1640916a527

09.11.16, 19:31:59: rejtekhely ( 1-es volt ), vasérc 5-2
    http://travian-reports.net/hu/report/16409013128

Ez nem farm betörés, ez egy szánalmas törlésre kényszerítés.
    Ahol egy 140 tagú klán 5 falus 2600 pop-os tagja bombázza egy 3 tagú klán 270 pop-os frissen bevett tagját ( akinek segíteni akartam a játék útvesztőiben ).

Aztán meguntam mókamiki bénázását:
    10.11.16, 22:37:15: Hősök háza, istálló lett volna, de csak a hősöm járt jól:
    http://travian-reports.net/hu/report/164145c89ad ( védő rejtve )

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Ja igen, a lényeg kimaradt.
    EZÉRT nincsenek új játékosok, és olyan szánalmasan kevesen játszanak S6-on is.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Igen, egyetértek. Egy kezdő játékosnak, aki gyakorlatilag semmit sem tud a játékról, nagyon nehéz. Gyorsan elmegy a kedve. Viszont a támadót sem lehet hibáztatni, mert ez egy ilyen játék. Talán inkább még nagyobb hangsúlyt kellene fektetni a kezdők védelmére.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

"Viszont a támadót sem lehet hibáztatni, mert ez egy ilyen játék."
    Levelezgettem Vele egy darabig, de egyszerűen meguntam. Nem tűnt olyan igazi gyökérnek, mint amilyenekbe olyan sokszor lehet belefutni, de DCs-t idézve: -itt élik ki a kinti világban szerzett sérelmeiket. Bár erős a gyanúm, hogy csak meglett nagy nehezen a 20-as gyülitér és legurult a 20. kata, jobb célt meg nem talált.
    Én igenis hibáztatom. Ha nem lenne mögötte három klán 150 taggal tuti nem próbálkozna. Max farmolni, de az már nem lenne költséghatékony.
    Mindenesetre azért is tettem fel ide, hátha látja, és reagál rá.
    Kíváncsi lennék a véleményére.

Amúgy maradtam, más okok miatt de két hetet még tuti ott leszek.