Oldal 2, Össz.:5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 43

Téma: Minden ami rossz történt velem a játékban

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Kicsivel éjfél után nyugodtan lefeküdtem ( katával 8 órán belül sehol konkurens ), reggel 6-kor a főfalumból (15B ) egy 3-as kőfaragó maradt, a mellette levő elfoglalva az időközben klánt váltott volt helyettesemtől.
    És én még jól jártam, volt aki arra ébredt, hogy a seregei egymást és a saját faluit támadják.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Ma délután regisztráltam a játékba Gallként. (Korábbi szervereken soha nem játszottam)

S akkor a rossz, ami ért: Amióta regisztráltam ma, azóta folyamatosan itt ülök, mivel ANNYI NYERSANYAGOM TERMELŐDIK, HOGY TELE A RAKTÁR, ÉS NEM TUDOM HOVA TENNI...

Folyamatosan építkezek, már most a raktárat se győzöm fejleszteni, mert egyszerűen nem fér...

Valaki segítsen pls! 94 fa, 76 agyag, 76 vasérc és 59 a búza termelés mínusz épületek ellátása.
    Így is tele van a minden raktár, és úgy termelődik, mint a veszedelem!

Ahogy lejár az egyik épület, már építem is a következőt, meg sem állok... tapasztaltabb játékos leírhatná, hogy mire tudnám elkölteni ezt a sok nyersanyagot, mivel sokkal gyorsabban termelődik, mint ahogy az épületeim fogyasztják őket!

köszönöm

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Ja és még annyi, hogy a +25% bónuszt nem is aktiváltam még... Ha aktiváltam volna nem tudom mi lenne... :S

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Búzabónuszt told be.
    És ne felejts el törölni.......

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: fustfujo Hozzászólás megtekintése
    Ma délután regisztráltam a játékba Gallként. (Korábbi szervereken soha nem játszottam)

S akkor a rossz, ami ért: Amióta regisztráltam ma, azóta folyamatosan itt ülök, mivel ANNYI NYERSANYAGOM TERMELŐDIK, HOGY TELE A RAKTÁR, ÉS NEM TUDOM HOVA TENNI...

Folyamatosan építkezek, már most a raktárat se győzöm fejleszteni, mert egyszerűen nem fér...

Valaki segítsen pls! 94 fa, 76 agyag, 76 vasérc és 59 a búza termelés mínusz épületek ellátása.
    Így is tele van a minden raktár, és úgy termelődik, mint a veszedelem!

Ahogy lejár az egyik épület, már építem is a következőt, meg sem állok... tapasztaltabb játékos leírhatná, hogy mire tudnám elkölteni ezt a sok nyersanyagot, mivel sokkal gyorsabban termelődik, mint ahogy az épületeim fogyasztják őket!

köszönöm
    Ne épületekre nyomd a nyersit hanem katonákra

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Apr

Alapértelmezett

Erős & Egészséges!

Kikémleltem egy falut, és mivel nem volt benne egy darab egység sem, csak egy hős, gondoltam viszek onnan nyersit.
    Elküldtem a phalanxokat, meg a kardosokat, meg a hőst, hogy ez most pont jó lesz egy normál támadásra.
    A célpont egy római falu volt, 7-es rezidenciával és 7-es kőfallal.
    Meglepetésemre, mindenkim odaveszett, az ellenfélből pedig a hős (mert ugye más nem volt)

Tudnátok segíteni, hogy ez miért történt? Kellett volna faltörő? Vagy a hőse egymaga legyakott mindenkit? Esteleg valami bug?

Előre is köszi,
    pacsi

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Azért mert a kémlelés idején éppen nem volt bent semmi, azért a támadás idejére lehet, hogy már volt.
    Mondjuk a 7-es rezi-fal és egy védő hős után 10 phalanxból 1-nek vissza illene térnie. hacsak nem normálba küldted.
    Ja, most látom, nem rablás volt....
    Amúgy meg van a játékban is egy egész tűrhető harc szimulátor.
    Keress rá: travian killroid
    vagy: http://travian.kirilloid.ru/warsim2.php

Butaságot írtam, a támadottnak meghalt a hőse ( azt hiszem 25% alatt meghal ), viszont mivel normálba küldted, neked is ott maradt mindenki. Írd be pontosan a harc szimulátorba, meglátod majd, hogy ez így volt helyes.
    Legközelebb menj rablóba.
    Legutolsó módosítás Gabore által; dátum: 2015-04-12 17:12. Oka: Sokat ittam

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Apr

Alapértelmezett

Köszi, én is erre a következtetésre jutottam, vagy hogy valakitől kapott támogatást...
    Vagy egy nagyon izmos hős volt, megölt mindenkit, és a végén meg mivel nem maradt neki kit lemészárolni, magával is végzett. mindenestere többet ilyet nem csinálok.

Mégegyszer köszi

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Szerettem a játékot. Már nem annyira. Az oka egyszerű. Sokan a kinti való világba megélt sérelmeiket itt torolják meg másokon. Ajánlanám olyannak, aki pszichiáteri diplomát akar írni, jöjjön és talál hozzá anyagot. Az nem érdekel, ki mennyi pénzt tol bele, mennyien vannak egy felhasználói mögött( értsd úgy, mennyien viszik az accot, akik jelszóval lépnek be), akik multiznak, és sorolhatnám. Az vagy, ahogy játszol.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Szerettem a játékot. Már nem annyira. Az oka egyszerű. Sokan a kinti való világba megélt sérelmeiket itt torolják meg másokon. Ajánlanám olyannak, aki pszichiáteri diplomát akar írni, jöjjön és talál hozzá anyagot. Az nem érdekel, ki mennyi pénzt tol bele, mennyien vannak egy felhasználói mögött( értsd úgy, mennyien viszik az accot, akik jelszóval lépnek be), akik multiznak, és sorolhatnám. Az vagy, ahogy játszol.
    A játék mindig is arra való volt,hogy az emberek ki engedjék a fáradt gőzt. Az összes szórakozás erre való. Ha ezt nem tudod elfogadni ne játsz. Főleg egy olyan játékkal ami pont arról szól, hogy a másik embertársadat, hogy tudod megsemmisíteni. Meg engedett minden féle eszkőz ami nem szeg szabályt.