Oldal 4, Össz.:9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 88

Téma: Ötletelő

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

A fórum az összes travian szerveren problémás. A játékosok keveset látogatják, vagy ha látogatják, akkor is max. olvasnak, nem írnak. A tapasztalt játékosoknak nincs kérdésük, a kezdők pedig hiába kérdeznek, nem túl sokan segítőkészek...
    A játékon belüli fórum, illetve a skype teljesen ellátja azt a funkciót, amelyet ez a külső fórum képviselne. Viszont ez csak egy zárt csoport számára jó, nem jutnak el információk minden játékos számára. Ez alatt a játékkal kapcsolatos hasznos tanácsokat, taktikákat stb. értem. Amelyeket csak ti tudnátok megosztani a kezdőkkel.
    Ha nincs élet, akkor elmennek az emberek.

Át lehet formálni a fórumot, de attól nem lesz több látogató, csak könnyebb áttekintés. Az, hogy kommunikáció legyen kizárólag rajtatok múlik. Ugyanez vonatkozik a Kingdoms fórumra is. Ott sincs sok élet, pedig ott újdonságok vannak és sokat segítene, ha leírnátok a tapasztalataitokat.
    Szóval csak hozzáállás kérdése a dolog. Hozhatok én létre 100 különféle topicot, ha senki sem fog bele írni...
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Valahol el kell kezdeni... tegyuk fel travian reklamozni kezdi magat valaki feljon a forumra mert korbe akar nezni mielott regisztral, majd meglatja hogy az utolso bejegyzesek 1 evesek vagy oregebbek meg nem talal semmit benne mert rendezetlen jatszik a faces jatekokkal tovabb.

Ui.: Miert vagy ilyen forum ellenes?

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Rendben. Ígérem lesz egy nagytakarítás
    Gyakorlatilag gondolkodtam és rájöttem mégis csak franko admin vagy Megteszel mindent a lehetetlent is, hogy jóbbá tedd a magyar Traviánt Tévedtem veled kapcsolatban és szeretnék bocsánatot kérni. Nem te vagy a gondokért a hibás hanem a németek

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Ez egy masik otletem vagy keresem nem tudom hogy jo helyen irom e vagy sem Ez is egy travianos seged oldal nem lehetne a magyar szervereket is elerhetove tenni?
    http://www.gettertools.com
    -farm kereso
    -tervezo
    -jelentes archivalas linket is csinal hozza
    -terkep
    -calculatorok (killiroid jobb)
    de ami szerintem a legjobb benne az hogy a klanok tudnak egy klan csoportot alakitani vagy tobb csoportot is igeny szerint es a klan tagok pedig be tudjak masolni a gyulekezo helyrol a katonaikat igy a klan vezetok mindig latjak kinek milye van es hol.
    itt egy angol nyelvu kis bemutato rola:

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: alper Hozzászólás megtekintése
    Valahol el kell kezdeni... tegyuk fel travian reklamozni kezdi magat valaki feljon a forumra mert korbe akar nezni mielott regisztral, majd meglatja hogy az utolso bejegyzesek 1 evesek vagy oregebbek meg nem talal semmit benne mert rendezetlen jatszik a faces jatekokkal tovabb.

Ui.: Miert vagy ilyen forum ellenes?

Miért lennék fórum ellenes? Sajnálom, ha ezt szűrted le a hozzászólásomból
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Bocsi nem neked szantam csak megeloztel a hozzaszolasoddal

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Nekem meg hiába szánod mert engem nem érdekel lesz e új fórum meg az se mennyi új játékos fog regisztrálni mert 8 év után én a játék abba hagyását fontolgatom már Nekem ez már ami most van nagyon nem jön be

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

"Ha nincs élet, akkor elmennek az emberek." szerintem fordítva kezdődött. Talán meg kellene keresni, hogy miért mentek el ( mintha már pár ezerx megbeszéltük volna... ) ?
    "Az, hogy kommunikáció legyen kizárólag rajtatok múlik." a magyar társadalomban nincs igény normális, érdemi vitára, kommunikációra. Nézz meg egy bármilyen indexes fórumot. A 444 is csak ideig-óráig volt olvasásra érdemes. Egy széthúzó, gyűlölködő agyarországon nem érdemes erőlködni. Pedig én pont a levelek miatt maradtam, imádtam farmokkal levelezni. Klánfórumokon külön topicok voltak a "Farmok legszebb levelei"-nek és "D.Cs összes"-nek.
    Aztán ugye ott van a 2008-as S5. Azt a topicot szerintem ne töröld, igazi gyöngyszeme a magyar travnak.
    Minden benne van amiért érdemes volt abbahagyni.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

hátbaff 7 éve volt, de most felhúztam magam annyira, hogy megnyitom a 18 éves glenmorangie-t.
    sajnálom, hogy benéztem

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Mint írtam nem csak nálunk, mindenhol ez van. Épp néhány hete volt egy közös nemzetközi megbeszélés a fórumról, hogyan lehetne népszerűsíteni. Nem volt ötlet, a beszélgetés nagyon hamar véget ért.
    Gyevocska
    Travian Team

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett