Oldal 3, Össz.:9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 88

Téma: Ötletelő

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

De amíg a német szolgáltató pénz éhes addig nincs mit tenni.
    Travian Gmbh. nem szeretet szolgalat. A fejlesztesek es a szerver fenntartasa penzbe kerulnek. Ezen nincs mit tenni. (sajnos)

Egy jobban atlathato es elettelibb forum tobb embert vonz es talan tobben elgondolkoznanak azon milyen fejlesztesek kellenenek. Vagy tobben irnak utmutatokat, tobb kerdes =tobb valasz.

Egy atlathatobb account tars kereso segitheti az uj jatekosokat, mint kezdo bekerulsz egy mar tapasztalt jatekos/jatekosok melle es megtanulod hogyan jatssz.

Lelottek a szerverrol benne van a jatekban, nem lehet mindenki nyertes. Keress egy masik acc.-ot jatssz tovabb.

Egy kicsit reszletezem az account tars keresot;

-acc. neve ha meg nincs akkor tedd oda meg nem tudni
    -egtaj
    -gall/german/romai/
    -hany embert keresel
    -jatek stilus
    -hogyan lepjenek veled kapcsolatba (ne temanal reagaljanak)
    - egyeb informacio amirol ugy gondolod hogy fontos

ha meg van az acc. tarsad akkor meg torlod a hozzaszolasodat. igy atlathato marad a tema.

Jatekos bemutatkozo haszna hogy egy klan talan megtalal teged. Mint mindenhol a vilagon itt is vannak olyan klanok akik mar a 20. szervert jatszak egyutt es nehez bekerulni hozzajuk foleg ha uj vagy akkor lehetetlen. egyebkent ezzen a hozzaallason is kellene valtoztatni, maris tobb uj jatekos elne tul az elso szerveret. Egy fajta "buddy- rendszer" kialakitasa jatekosok kozott. A tapasztaltak "felkarolnak" egy ujoncot es segitik ahelyett hogy farmoljak.
    Legutolsó módosítás alper által; dátum: 2015-11-13 11:23. Oka: informacuo=informacio

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Teljesen fölösleges.

A fórum a játékosszámcsökkenés miatt haldoklik, hacsak nem hozol 20k játékost vissza, akik itthagyták a játékot az elmúlt 3-4 évben, a fórum is ugyanúgy ki fog halni.

Acctárskereső... Aki acctársat keres, nem egy fórumon fog nekiállni, vadidegenek között, a legtöbb játékos szocializációs igényeit, ha vannak egyáltalán ilyenek, lefedi a klán skypeszobája.

Anno pár éve volt szerverek téma a fórumon, minden szervernek, a nyitás után kihalt az összes.

A tapasztaltak "felkarolnak" egy ujoncot es segitik ahelyett hogy farmoljak.

Ez a játék sosem erről szólt, és gyökeresen úgysem tudsz változtatni a beidegződéseken. Én sem szeretek gyengékkel játszani.
    Legutolsó módosítás Lord Weed által; dátum: 2015-11-13 12:18.

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Ahelyett hogy meg mondod minek nincs ertelme elmondhatnad, hogy minek lenne.
    De igazabol folosleges mert nem fog semmi se valtozni, dolj hatra tedd olbe a kezed es varj amig a nemetek azt mondjak nem inditunk magyar szervert mert nem eri meg. Akkor nem csak gyengekkel nem fogsz jatszani de senkivel se. Vagy jatszol kulfoldon ahol az ottani elit ugy is lenyom mindegy milyen tapasztalt vagy vagy mennyi aranyad van.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

alper ez már rég nem a szerverek fentartásáról szól. Hanem rajtunk élösködnek és gazdagodnak. Ami befolyik annak kb a 1/3-a megy a szerver fentartásokra a többi megy az öltönyös gyerekek zsebébe. Ahogy elnéztem őket jóval fiatalabbak nálam a német szakik de milliószor gazdagabbak. És a bevételekből bőven futja nekik már másra is nem csak a szerverek fentartására. Szóval ez rossz duma, hogy a szervereket fen kell tartani. Mert már messze nem azért szedik a sztexet hanem rajtunk zsírosodnak!!! Amúgy meg hány éve játszol mert mi Weedel már elég sokadik éve szóval nem kérünk kioktatást.

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Nem is kioktatasnak szantam mivel a magyaron meg uj vagyok nem tudtam, hogy ilyen forumotok mar volt es nem ment, ahol en jatszok ott nagyon megy es en kezdo koromban (mert mindenki volt kezdo valaha) sokat tanultam a nagyoktol ebben az emlitett forum reszben . Velemenyem szerint minnel tobben jatszanak annal erdekesebb a jatek. 5 eve jatszok traviant.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent pite1998's Avatar
    Regisztrált
    2015. Feb

Alapértelmezett

Én meg 8 éve.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte brian_l's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Lightbulb Átláthatóbb fórumot!

A fórumnak egy komplett "tavaszi" nagytakarítás kellene. Minden olyan témát törölni, ami már nem aktuális.
    Konkretizálni kellene, mert itt jelenleg van még az őskorból származó topik is, ami T3.6-os ha jól vágom. Tudom sok meló lenne, de egyszer meg kell csinálni.

Az értékes infókat kiszedni belőle és olyat témákat létrehozni ahova bele lehet tenni. Véleményem ennyi a fórumról.

Átláthatóbb fórumot!

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Rendben. Ígérem lesz egy nagytakarítás
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Igen en is ezt mondom uj temak es topikok kellenek ide. Ez igy siralmas.

@gyevocska csak ne varjatok vele tavaszig

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2009. Nov

Alapértelmezett

Az a korosztály, amely anno, 2010-12 körül vevő volt a fórumra, mára felnőtt, és nem jöttek a helyükre újak. Így, a fórum relatíve kihalt. Újrahonosítani szvsz. azért lenne nehéz, mert elég belterjesek a magyar szerverek, tényleg csak azok írnának ide apró-cseprő dolgaikkal, akik nem tudják mindezt megvitatni mással (klán, régi ismerősök), de a reakció hiánya miatt a legtöbben meg se próbálják (vagy abbahagyják a komplett játékot, miután egy iqharcos topfarmer heccből kikatázza a fél faluját a kezdő játékosnak).
    Én olasz szervereken játszottam az elmúlt 1-2 évben, ott is borzasztó nagyot zuhant a színvonal. Még az arab szerverek is szinte üresek. Értelmes promó nélkül nem lesznek játékosok, de ez nem annyira tűnik prioritásnak az üzemeltetőknél.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett