Eredmény 1 től 2-ig , össz: 2

Téma: Búcsú - Sok év után elhagyom a Travian CM székét

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Lightbulb Búcsú - Sok év után elhagyom a Travian CM székét

Sziasztok

Hosszú ideje már, hogy itt ülök a Travian Magyarország élén. Természetesen nélkületek - játékosok nélkül - az egész nem lett volna ilyen érdekes, izgalmas és gyakran fárasztó. Ezúton is köszönöm az mh/support csapat segítségét - nélkülük nagyon hamar elvéreztem volna. Ott voltam az első magyarországi Travian szerver indulásánál, a T3.x váltásnál és a mostani 4.x verziónál is. Rengeteg szerver lement ez alatt a pár év alatt és mondhatom, nem unatkoztam. Néhány játékos híres, néhány pedig hírhedt lett, de nélkülük nem lett volna ugyanolyan

A lényeg: 2014.01.31. nappal kilépek a Travian Magyarország (admin)CM székéből és átadom a stafétabotot. A feladatkiírást ugyanitt a fórumon hamarosan elolvashatjátok.

Üdvözlök mindenkit
    Dark
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Exclamation Vezetőségi változások

Sziasztok!

Bizonyára sokan értesültetek róla, hogy Darkman -hosszú évek után- távozott a magyarországi Travian-csapat éléről.
    Helyét én (Gyévocska) veszem át.
    Úgy gondolom nagyon nem kell bemutatkoznom, hisz évek óta része vagyok a Travian stábjának. Eleinte, mint Multihunter, később Darkman "jobbkezeként", co-admin.
    Ezúton szeretném megköszönni Darknak az elmúlt évek munkáját, és a jövőben sok sikert kívánok neki!
    A játékosoknak pedig azt, hogy kitartottak a Travian mellett, holott nagyon sok kisebb-nagyobb probléma adódott.
    Remélem a jövőben is velünk lesztek A multihunterekkel együtt igyekszünk gyorsan, gördülékenyen elvégezni a feladatainkat.

A további sikeres együttműködés reményében kívánunk Nektek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet!

Üdvözlettel:

Gyévocska
    Travian-team

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett