Oldal 7, Össz.:18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 61 től 70-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

"Azért jól esett volna egy ''tisztelet a kivételnek'' mondat a végére a szövegednek. Ugyanis én sosem találtam meg a kiskapukat (Bár az is igaz hogy sosem kerestem), mégis a szerver elejétől egészen a végéig mindig benne vagyok a TOP5-ben vagy legrosszabb esetben a top10-ben.
    Utálom az ilyen hozzászólásokat mint a tied is, mert véleményem szerint ez csak kifogás. Egyszerűen véleményem szerint esetleg először meg kéne tanulni játszani! Ha mégis valami nagy,veterán játékos lennél akkor előre is bocsánatot kérek.

Crovean"

Szia!
    Bocsáss meg, igazad van. Tisztelem azoknak kik úgy képesek a Top-ba lenni, hogy a kiskapukat nem ismerik, vagy ha ismerik, sem használják azokat.
    Legutolsó módosítás secret65 által; dátum: 2013-11-06 07:38. Oka: helyesbítés

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Goku's Avatar
    Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Sziasztok,

Nem szokásom Fórumot olvasgatni de érdekes ez a témakör és habár némi kihagyás után én is meg osztanám a véleményem, ötletem (ha valaki már irta és nem olvastam volna előre elnézést kérek).
    Szóval véleményem szerint a végjátékra kellene valami drasztikusan ujat kitalálni elvégre kezdett kissé elavultá válni az a fránya Csoda. Én a Natárt betenném a választható népek közé, elvégre nem lenne izgalmasabb ha lenne a Traviánnak egy sötét oldala is? személy szerint néha-néha eljátszanék egy rosszfiút a sötét oldalon (come to the dark side Luke...mondta valamikor a sapós fickó). Bizonyára rengeteg munkába és erőfeszitésbe kerülne ezt kidolgozni elvégre sok erős játékosra lenne szükség, a Natár falvak nem tünhetnek csak ugy el inaktivitás miatt..de biztosan lenne megoldás. Igy meg egy igazi harc folyna a sötét oldallal, aztán, hogy miért? az más kérdés, a csoda is maradhatna, simán de nem lenne érdekesebb ha a Natár nem csak becsap a csodába minden 5 szinten hanem taktikázna. Mivel igazi játékosok lennének soha nem tudnád mire is számits, még győzhetne is a Natár csoport.
    Személyes vélemény, köszi ha el olvastad

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Tengeri csatákkal bővítsétek a játékot.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok!

Lenne még egy ötletem a katázással kapcsolatban. Gyakorlatban nem igazán lehetne tudni hogyha megtámadok egy ellenfelet, hogy melyik épülete hol fekszik. Ezt kéne átvinni a gyakorlatba úgy, hogy a falun kívüli vagy belüli vaktérképén jelölném be a támadandó mezőket. Ha épp nincs ott épület vagy nyersanyagmező akkor a nem találtál el semmit felirat jelenne meg.
    Persze megmaradna a listából való választás, de jobban lekorlátoznám mint most.
    Ezzel összefüggésben lenne egy harmadik kémlelési mód, amikor véletlenszerűen ki tudnám kémlelni pár épület tartózkodási helyét egy falun belül.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A kémekkel és a kereskedők gyorsaságával kapcsolatba lenne ötletem. Ha már 15 ill. 20-as páncéllal vannak a kémek, többet is láthatnának. A gyakorlótér szintjét nem lenne jó tudni, mert ha mindent látunk, mindent tudunk, a játék elveszíti az "ízét". A kereskedők lehetnének gyorsabbak amikor az istálló 20-ason van.

Alapjába véve jó ez a játék így, ahogy van.

Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Főépület építésével nem csak gyorsabb lehetne az építés hanem 5-10-15-20 szintenként lehetne még 1 építkezést berakni.

Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

A játékos és klán kategoriák 4 al kategoriába vannak sorolva. Ezek az áttekintés, védekezés, támadás, és a Top 10. A védekezés kategoriában, a felhasználó összes falvaiban küzdött harcok során megölt támadó csapatok búzafogyasztás értékét mutatja. A támadás során megölt védők búzaöszfogyasztásának értékét, a támadás alkategoriában nézheted meg. A Top 10 alkategoriában, megnézheted, hogy ki volt a top védő, támadó, feltörekvő és rabló, az adott héten.. A top 10-be bekerülő játékosok, az időszak lejárta után medál jutalmat kapnak
    A játékmenet leírásából vett idézet. Ezzel kapcsolatba lenne egy ötletem. Ha például egy támadó ugyan annyi védőt öl meg mint egy másik, ugyan annyi pontot kap függetlenül attól, kinek mennyi támadója bánta ezt a támadást. Ilyen esetbe a támadás során kapott támadópontokból kivonnám az elhalt támadók búzafogyasztását, és a maradék lenne a támadásért járó.

Regisztrált
    2013. Dec

Alapértelmezett

Én évek óta játszom és legtöbb travianos ismerősöm nevében is mondhatom, hogy a végjáték unalmas. Szerintem a csodaépitéssel kellene valamit kezdeni. Vagy rövidebb idő alatt készüljön fel, mert unalmas egy háborús játékban hetekig, hónapokig csak búzát, nyersit küldözgetni a csodába. Másik lehetőség lenne, hogy a gigaszöviket mégjobban kiküszöbölni, ahogy már lett erre irányuló próbálkozás is azzal, hogy hivatalosan csak 3 klán lehet szöviben. Viszont szöviket anélkül is kötöttek a klánok, máshogy irták ki... De a csodába lehetne szabályozni, hogy se nyersanyagot, se védőt ne lehessen küldeni csak aki szövetségese a csodaépitőknek. Csodaépitésig jó a játék, viszont hogy a védőjátékosoknak is legyen motivációjuk, ne csak a támadóknak, hogy medálokat szereznek, a védőknek is kellene valahogy mérni és jutalmazni a játékukat. Pl. hogy a védőpontokat ne az kapja meg akit támadnak, hanem elosztani a védők száma arányában a védőpontokat, ki-ki mennyi védőt küldött a védő faluba és az alapján osztani védőpontokat a védőknek is. Ha jól tudom a hős is arányosan kap tapasztalati pontot ilyen esetben.

Regisztrált
    2014. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok! rövid leszek, a két ötletem pedig :
    1, amikor rámész valamelyik játékos társad adatlapjára akkor a rangnál a védő és támadó rang is legyen feltüntetve, ez egyszerű de nagyszerű lenne és senkinek sem lenne se nagy előnye se nagy hátránya belőle viszont látszana, hogy ki az aki csak építget meg ki az aki tényleg játszik is
    2, mint ahogy az életben a játékban is legyen egy kis szerencse faktor és ne csak a kalandoknál, szóval lehetne travilotto, mondjuk legyen 57 szám amiből 6 kell eltalálni, egy ilyen játék mondjuk (hogy mnden játékosnak megérje annak is akinek nincs aranya de szerencséje még lehessen) 20 ezüstbe kerüljön , minden vasárnap este 20:00 kor lenne sorsolás és aki(k) nyer(nek) azok éjfélkor kapnának mondjuk valamennyi ezüstöt

ja és olvasgattam itt a hozzászólásokat és felhívnám a figyelmeteket, hogy ennek a játéknak egyszerűnek kell maradnia továbbra is, hogy az egyszerű ember is képes legyen benne sikereket elérni

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok!

Lenne egy ötletem, mert megváltozott a játék menete. Már nemigazán vannak olyan magyar szerverek, ahol 6-7000 aktív játékos játszik nap mint nap, hanem jó ha a fele megvan és azok közül sem mindenki aktív. De nekik is élvezhetőé kell tenni a játékot.
    A végjátékkal kapcsolatban: a 11 natar ww falu közül csak 7 lenne bent a többi négy pedig valahol az egy-egy égtáj közepén ugyanúgy szürke mezővel körbevéve. Így azoknak (a kisebb klánoknak) akik kiköltöznek is lenne esélyük csodázni. A veterán játékosoknak nem elsődleges cél csodát építeni, de így előbb-utóbb kihal a játék mert az újakat legyalulják, és ha még kitartanak is jó eséllyel nem vesznek részt a végjátékban.
    Esetleg a natar is építhetne csodát, így nem fordulna olyan elő, mint tavaly év elején az s2-n, hogy egy szövetség csodázott, és a csodaütőket egy kijelölt falura lőtték el szövetségen belül.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett