Oldal 6, Össz.:18 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Mert gondolom a játékososok viselkedésének módosítását lehet implementálni majd az 5ös verzióba ugye?.. a gigaszövik problémáját csak maguk a játékosok tudják megoldani....persze nem fogjátok beverni az egész bandát,de saját magatoknak élvezetesebbé tehetitek a játékot azzal, hogy akár a falutok beveretése árán mittomén lenyomtok pár gigaszövis tagot. esetleg csináljatok valami felhívást itt a forumon,hogy jelezze ,aki bennelenne ilyenben.

Mer most az, hogy nem engednétek..beláthatjátok,hogy kivitelezhetetlen.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

igen tudom hogy nem lehetne de azert leirtam. emiatt szar mar ez a jatek nem lehet igy elvezni raadasul meg eleg sok dolog miatt szar mar a jatek. mert nem tudom mit csinalnak a mh-ek. mert annyi csalasrol tudok, halottam, tapasztaltam hogy hihetetlen. amiben a "megbizhato" mh is kiveszik a reszüket.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Vagyunk itt néhányan, akik a szabályokat betartva játszanak, akik megtalálják a kis kapukat, azok a befutók.
    Legutolsó módosítás secret65 által; dátum: 2013-11-02 14:35. Oka: helyesbítés

Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

igen. errôl beszelek. belôletek van sajnos egyre kevesebb

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Hát az a bajom ezzel, hogy sokan azt hiszik,hogy van rálátásuk a dolgokra. Én itt moderátor voltam(talán még most is megvannak a jogaim, végülis tökmind1), és ennyi már elég is volt az emberkéknek,hogy hülyeségek terjedjenek. top akkoknak voltam a helyettese, és hát róluk is tudom,mint mondtak anno....kb egyik sem volt igaz...nem tudom mik folynak ma,így nem mondom,hogy nincs igazatok.DE
    Ez nem a mi a baj a játékkal topik. Nyitott valaki egy miért haldoklik a travian vagy valami hasonló című topikot..oda nyugodtan mehet.Itt ugyanis megint csak az emberi tényezővel van a gond,amit nem travian verzióváltással lehet megoldani...ha egyáltalán van mit. Ezt már ti tudjátok, én speeden amugy sem játszanék soha,de még ha igazatok is van, kb semmit sem tehettek.

Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

Nekem egy olyasmi ötletem lenne, hogy a kezelő felületet tehát a térkép, város, jelentések, hős meg egyebeket mindenki a maga megfelelő helyére tudja mozgatni. A másik amit igen itt jónak tartok az elolvasottak között az az animáció. A térkép mozgásokat is meglehetne csinálni. Jónak látnám ha lehetne végre egy olyan játékmenet melyben van egy ideiglenes regisztráció korlátozás ami annyit tesz, hogy van két hete annak aki regisztrálni akar, hogy felmenjen oda majd az le lesz zárolva és már nem tud más fel lépni és amint az le van zárolva indul egy új és így lehetne akár több szervert is megoldani gyors tempóban. Bár elég hülyeségnek hangzik, de elég gyakran átélem azt, hogy egyes nagyobb játékosok az újonnan regisztrált játékosokat kispécizik és addig támadják míg fel nem adják. Tehát animált, réteges szerverű, kezelhető játék mindenféleképpen jó lenne. Illetve jónak látnék egy olyan szerver megalakítását ami ennyit takar: EGY MARADHAT!

Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Mert gondolom a játékososok viselkedésének módosítását lehet implementálni majd az 5ös verzióba ugye?.. a gigaszövik problémáját csak maguk a játékosok tudják megoldani....persze nem fogjátok beverni az egész bandát,de saját magatoknak élvezetesebbé tehetitek a játékot azzal, hogy akár a falutok beveretése árán mittomén lenyomtok pár gigaszövis tagot. esetleg csináljatok valami felhívást itt a forumon,hogy jelezze ,aki bennelenne ilyenben.

Mer most az, hogy nem engednétek..beláthatjátok,hogy kivitelezhetetlen.
    Ha lehet korlátozni 1 klánba lévők számát akkor lehet korlátozni a szövetségek számát.Ha lehet korlátozni 2 játékos közötti nyersanyag küldést,akkor lehet a csodába való küldést is korlátozni.Ha ezt a 2 dolgot össze gyúrják megoldaná szerintem a problémát.Az előző 2-es szerver a 2/3-ánál az unalomba fulladt emiatt. A mostani 1-es szerverre is ez vár.Ez se a győztesnek se a vesztesnek nem jó.A vesztes törli magát vagy ott hagyja,a győztes meg csak tolja a nyersit a csodába azt semmi izgalom.

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

A szövetségek számát nem tudod korlátozni, mivel nincs is valójában olyan, hogy szövetség..azt a játékosok maguktól találták ki.
    A csodába való küldést már lehetne biztosan, csak akkor kicsit a játékbalanceot is ujra kellene írni. Sokkal nagyobb létszámú servereken lehetett csodát rombolni egy sereggel.Ha te most ezt lekorlátozod, valszeg a csoda sohasem épül meg.
    Bár ez a csodába küldés korlátozás amugy a kamikaze játékosoknak nem rossz ötlet. A gigaszövik létrejöttével ugyan semmit nem kezdene, de nagyobb fegyver lenne azok kezében, akik utálják a gigaszöviket, hiszen valszeg egyedül is bevernének egy csodát.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Vagyunk itt néhányan, akik a szabályokat betartva játszanak, akik megtalálják a kis kapukat, azok a befutók.
    Azért jól esett volna egy ''tisztelet a kivételnek'' mondat a végére a szövegednek. Ugyanis én sosem találtam meg a kiskapukat (Bár az is igaz hogy sosem kerestem), mégis a szerver elejétől egészen a végéig mindig benne vagyok a TOP5-ben vagy legrosszabb esetben a top10-ben.
    Utálom az ilyen hozzászólásokat mint a tied is, mert véleményem szerint ez csak kifogás. Egyszerűen véleményem szerint esetleg először meg kéne tanulni játszani! Ha mégis valami nagy,veterán játékos lennél akkor előre is bocsánatot kérek.

Crovean

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2011. Nov

Alapértelmezett

Egyébként a hozzászólásom előtt lévő ötletekről: Mohan ötleteid nagy részét hülyeségnek tartom mert így tényleg sims-et csinálnál a travianból vagy 8 éves szintű játékot csinálnál belőle. HA annyira nagy gondod vannak a sikeres rablókkal akkor miért nem ilyen statisztikával indulsz te is esetleg akár mindenki. Egyszerű a válasz: mert nem is olyan egyszerű rablónak lenni mint ahogy ti gondoljátok. Szerintem is a ráfordított idő a lényeges nem hogy támadó típusú vagy esetleg védő vagy. Védővel is lehet sikeresen játszani. (tapasztalat)
    Ranagol távcsős ötletét nagyon jónak tartom, és remélem hogy a következő verzióban találkozunk is vele. Valamint egy két uj nép beiktatását is. Valamint secret65 javaslatát a védőkre figyelve is ( kapjanak pontot ők is).
    Valamint ami a legjobban hiányzik nekem az a 3.6-os grafika. az isten tudja hogy mióta van ez a grafika (nem jegyeztem fel) de még most sem vagyok vele kibékülve. Egyszerűen néha meg most sem megyek el ezen a térképen. A 3.6-os térképek voltak szerintema e legjobbak.
    Esetleg a csodákhoz annyi lenne az ötletem hogy maximálisan a szerveren 3 csodát lehessen építeni. Így nagyobb harc lenne az esetleges csodákért az alábbi égtájak között. Azért mondok égtájat mivel a mostani szervereken már altalában egy égtájon csak egy nagy klán van.

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett