Oldal 5, Össz.:18 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 41 től 50-ig , össz: 178

Téma: Travian 5 - ötletelések...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: secret65 Hozzászólás megtekintése
    Védőként javasolnám, hogy gondoljanak ránk is. Nem tartom jónak azt, hogy csak a támadó kap pontot a védések után. A védőknek is adhatnának, a támogatásba küldött egységek után, védőértékük alapján.
    Végigolvasva a fórumot én ezt tartom a legjobb ötletnek, főleg úgy, hogy csak támadó voltam idáig. Elég furcsán is nézett ki néha ( volt, hogy nem is raktam ki ) a top védő medál, amikor védőket gyakorlatilag sosem gyártottam.
    Ha meg ki is rakja a védő medált az ember akkor max a védő klán kap egy "Köszönet a .... klánnak" bejegyzést a támadó profiljában.
    A sok kis "hangya" meg akik számolatlanul tolják és gyártják a védőket sehol nincsenek megemlítve, még a hőseik is csak a leosztott pontot kapják meg.
    A megvalósítása viszonylag egyszerű, a védőként beküldött egységek száma után osztoznának az elhullott ellen búzafogyasztásán, és igen, a védett játékos ne kapjon védő pontot.
    Ráadásul a védők is jobban megbecsülve éreznék magukat, és nem kellene annyit könyörögni védőkért

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Méghogy "végigolvasva"
    Ranagol az idézett hsz után szinte ugyanezt írta le, tehát lehet valami valóságalapja és értelme a dolognak.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Sziasztok,
    nekem egy kis apróság jutott eszembe ami biztos vagyok benne, hogy igen hasznos lenne mindenki számára.
    Kivel nem fordult még elő, hogy épp takaritott traviánozás közben vagy főzött, esetleg egy filmet kezdett el nézni amig éppen nincs mit tenni, de ugyanakkor ki az aki eközben pl nem vette észre, hogy a szomszéd megindult ellene.?
    Az lenne az ötlet részemről, hogy legyen hangja a traviánnak. Nem is feltétlenül olyan szinten mint az anno 1503 pl vagy ilyesmi, tehát nem kell teljes folyamatos zenei aláfestés, de lehetne egy bizonyos hangeffekt amikor elinditasz egy épitkezést, vagy mikor lebontod valamelyik épületed, mikor támadást inditasz vagy mikor ellened indulnak hadba. Egyszóval rövid vicces vagy épp figyelmeztető hangok.
    Mit gondoltok?

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2011. Aug

Alapértelmezett

Nem engedném a nagy szövetségek létrejöttét. Ami a speeden megy, az sok játékos kedvét veszi el.

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Eszembe jutott még valami,
    a piacon belül ha rákattintunk ugye hogy küldés, akkor a jobb oldalon falu nevet és vagy koordinátát lehet megadni.
    Nahh az mellett lenne egy saját falvak lenyiló panell is. Ha saját magadnak akarsz küldeni másik falvadba igy nem kéne állandóan beirogatni hogy hova küldenéd csa kattintással kiválasztod és mehet is.

Regisztrált felhasználó most érkezett RANAGOL's Avatar
    Regisztrált
    2010. Dec

Alapértelmezett

Na, Gabore, orulok hogy egyet ertunk, ill hogy 'vegigolvastad'... Nekem tovabbi javaslatkent az merult meg fel, hogy a jelenlegi jatekmenetben ugye amikor a host atkuldjuk egy masik faluba, egy kis negyzetbe bele kell ixelni ha azt akarjuk hogy onnan kezdve az legyen a kiindulo faluja. Na szoval szerintem hasznos lenne ha ugyanezt meg lehetne tenni valamennyi egyseggel, de ez csak annyit jelentene hogy onnan tovabb lehet kuldeni oket pl tamadni, de ha a gyarto falut befoglaljak, akkor ugyanugy eltunnek mint eddig...

Regisztrált
    2011. Oct

Alapértelmezett

Kedves Ranagol ez nem tul jó ötlet sztem, épp ez a lényeg, hogy egy idő után tudod, hogy pl aki piszkál téged melyik faluban seregezik. Ha folyamatosan idde oda tudom rakosgatni a seregemet sosem ütöd be....
    illetve pl ha védő vagyok 100 szor nehezebb dolgod lenne támadó ként.
    Hisz mondjuk van 5 falum mindegyikben gyártok védőket. te támadod a 3. falumat oda összerakom egy helyre, a jelenlegi rendszer szerint ha ez csak fake támadás akkor mindent vissza kell küldenem az eredeti faluba és ujra elküldeni oda ahova te a másik támadást inditottad.
    De ha pl te fake támadást inditasz a 3. számura én áthelyezve küldök oda mindent akkor onnan továbbküldve sokkal hamarabb odaérek a 4. faluba mondjuk. igy a te esélyeid megtizedelődnek.

Regisztrált
    2012. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: RANAGOL Hozzászólás megtekintése
    Na, Gabore, orulok hogy egyet ertunk, ill hogy 'vegigolvastad'... Nekem tovabbi javaslatkent az merult meg fel, hogy a jelenlegi jatekmenetben ugye amikor a host atkuldjuk egy masik faluba, egy kis negyzetbe bele kell ixelni ha azt akarjuk hogy onnan kezdve az legyen a kiindulo faluja. Na szoval szerintem hasznos lenne ha ugyanezt meg lehetne tenni valamennyi egyseggel, de ez csak annyit jelentene hogy onnan tovabb lehet kuldeni oket pl tamadni, de ha a gyarto falut befoglaljak, akkor ugyanugy eltunnek mint eddig...

Úristen belegondoltál abba, hogy mekkora seregeket lehetne így gyártani, nem 1 faluba menne éjjel nappal a buzgó gyártás, hanem mondjuk 10-15 be! Reálisan nézve is ezzel a módszerrel 3-6x nagyobb támadó seregeket lehetne gyártani! Jó hogy nem azt mondod, hogy az egész klán 1 faluban gyűjthesse össze a támadó egységeit és úgy menjenek! Ezzel a módszerrel megint a kis és közép játékosok lennének leszakítva, mert sokkal kevésbé féltenék a támadók a támadó egységeiket, mert nem kéne azon parázni, hogy egy közepes játékos beverése után megint 2 napig gyárthatom az egységeket mire újra elérem a támadás előtti seregem méretét! Hanem küldenék be a support faluból a katonákat megállás nélkül és még durvább szakadék lenne rabló és támadó top 50 és a többi játékos között!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

szerintem 1-2 ůj nčpet csinŕlhatnának. pl egy včdô + egy tŕmadó
    meg lehetne az elejčn több nyersanyaggal kezdeni akŕr több küldetčs amičrt kapjuk a nyersit fôleg sima szerňn. ott a kezdčs szerintem nagyon lassú. stb... per pillanat ez jutott eszembe

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2013. Nov

Alapértelmezett

ja čs mint írták fentebb a nagy gigaszövetsčgek lčtrejöttčt nem engednč. fôleg speeden van ezzel gond mind írta. mindig összejön kčt 10-12 fôs gigaszövi ami nagyon lerontja a jŕtčk színvonalŕt. ebbe sokan beleuntak köztük čn is ha ezt valahogy tudnŕk szabŕlyozni az nagyon jót tenne čs megmernčm kockŕztatni hogy 1,5-2x többen jŕtszanŕnak speeden ami nem a travianak is jót tenne több aranyat vŕsŕrolnŕnak

Tags for this Thread

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett